Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Krievijas embargo

Krievija līdz 2020. gadam pagarina embargo ES precēm

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien pagarinājis embargo pārtikas produktu importam no Eiropas Savienības (ES) un citām valstīm līdz nākamā gada beigām. Putina parakstītais dekrēts noteic, ka embargo paliks spēkā līdz 2019. gada 31. decembrim.

Latvijas šprotes varētu atgriezties Krievijas veikalu plauktos

Latvijā ražotās šprotes varētu atgriezties Krievijas veikalu plauktos - tādu iespēju pašlaik vērtē Krievijas Fitosanitārais un veterinārais dienests Rosseļhoznadzor, pirmdien vēsta telekanāls LNT. Par procesu ir informēts arī Latvijas Pārtikas un veterinārā dienests (PVD). Latvijas zivrūpniecības uzņēmumiem, kuriem Krievijas noteiktais embargo bija ļoti smags trieciens, nu esot pamats optimismam.

Arī šogad dārzeņu un augļu ražotāji neizpaliks bez ES kompensācijām Krievijas embargo dēļ

Arī šogad Latvijas dārzeņu un augļu audzētāju ražošanas organizācijas varēs saņemt Eiropas Savienības (ES) ārkārtas atbalstu, kas paredzēts saistībā ar joprojām jūtamajām sekām nozarei pēc Krievijas importa embargo izsludināšanas 2014.gadā, paredz valdības apstiprinātie grozījumi noteikumos par augļu un dārzeņu ražotāju organizācijām.

ES komisārs: Latvijas produktiem paveras plašas popularizēšanas iespējas

Krievijas embargo dēļ Eiropas Savienības (ES) lauksaimniecības sektors zaudējis kopumā 5,2 miljardus eiro, taču, pateicoties intensīvam atbalstam un jauniem tirgiem, atgūti jau 6,8 miljardi, kā arī pastāv labas izredzes tirgu apgūšanai jaunos reģionos, intervijā aģentūrai LETA sacīja Eiropas lauksaimniecības un lauku attīstības komisārs Fils Hogans.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide