Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -2 °C
Sniega pārslas
Sestdiena, 2. decembris
Sniedze, Meta

Ražošana

APF Holdings uzsāk būvlaukuma sagatavošanas darbus jaunu ēku celtniecībai Alūksnē

Viens no vadošajiem olu ražotājiem Baltijā APF Holdings (NASDAQ: EGG) ir uzsācis būvlaukuma sagatavošanas darbus moderno šķirošanas, olu apstrādes un noliktavas telpu celtniecībai Alūksnē. Šis ir pirmais solis Alūksnes putnu fermas (APF) grupas ambiciozo investīciju mērķu īstenošanā, kas tika izklāstīti tā nesenajā akciju sākotnējā publiskajā piedāvājumā (IPO).

Septiņos mēnešos Latvijā saražots par 14,4% vairāk alkoholisko dzērienu

Septiņos mēnešos Latvijā saražoti 34,332 miljoni litru alkoholisko dzērienu, neskaitot alu, un, salīdzinot ar 2021.gada septiņiem mēnešiem, šogad septiņos mēnešos saražots par 14,4% vairāk alkoholisko dzērienu, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) apkopotie akcīzes preču aprites rādītāji.

Trauki no pašu pārbaudītā un saprastā © DIENA

Laimiņu mājās Daugmalē, kur saimnieko Inta un Laimonis Radziņi, jau gadu gadiem tiek darināta Daugmales keramika. Īpatnēja ar to, ka top veidota kopā ar smiltīm, kurās ir tādi kā melni graudiņi – purva rūda. Tiem, kam patīk ierasti gludi māla trauki, tas var šķist mazliet savādi. Bet citi par šādu raupju krūzīti vai šķīvi ir stāvā sajūsmā. 2019. gadā Daugmales keramika saņēma Ķekavas novada Uzņēmēju balvu nominācijā Labākais mājražotājs/amatnieks.