Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars
Kartē esošo vietas kursoru iespējams pārvietot arī manuāli. iOS: Lai varētu noteikt Jūsu atrašanos preses tirdzniecības vietā, lūgums aktivizēt interneta pārlūkā atļauju šai opcijai: Settings - Privacy - Location Services - Safari Websites.
Android: Lai varētu noteikt Jūsu atrašanos preses tirdzniecības vietā, lūgums aktivizēt interneta pārlūkā atļauju šai opcijai: Iestatījumi – Atrašanās vieta – Ieslēgt.

Vairāk par aicinājumu

Lai ikvienā preses tirdzniecības vietā lasītājiem būtu pieejams laikraksts Diena un žurnāls SestDiena, izdevniecība aicina informēt par adresi, kurā noteiktā prese konkrētajā dienā nav pieejama iegādei.

Par laikraksta Diena un žurnāla SestDiena neesamību var informēt šajā web adresē www.diena.lv/izpirktadiena (var lietot gan viedtālruņos, gan datoros), kā arī zvanot pa tālruni 67063100 vai rakstot uz e-pastu: [email protected].

 

Kā lietot

Kad ar viedtālruni atrodoties konkrētā preses tirdzniecības vietā tiek izmantots rīks web adresē www.diena.lv/izpirktadiena, lasītāja adrese tiek pozicionēta automātiski ar rīka lietošanas uzsākšanu, ja telefona iestatījumos ir atļauta pieeja atrašanās vietas noteikšanai.

Manuāli aktivizēt atrašanās vietu operētājsistēmās iespējams šādi:

iOS operētājsistēmā: Settings-Privacy-Location Services-Safari Websites.

Android operētājsistēmā: Iestatījumi – Atrašanās vieta – Ieslēgt.

Kolīdz kursors ir novietojies pareizajā atrašanās vietā, tas uzrāda dažādas vietas 100m rādiusā – t.sk. arī preses tirdzniecības vietas, no kurām iespējams izvēlēties nepieciešamo. Kursoru kartē iespējams pārvietot arī manuāli, neaktivizējot pieeju atrašanās vietai.

! Ja no automātiski uzrādītajām vietām nav iespēja atrast īsto preses tirdzniecības vietu, šo adresi var norādīt vēl divos papildu veidos, kas tiek piedāvāti pēc pogas - ‘Neviena no vietām’ izmantošanas.

Ērtībai

Izmantojot datoru vai viedtālruni, ir iespēja norādīt konkrēto adresi neatrodoties tirdzniecības vietā – manuāli „velkot” adreses norādi uz paredzēto vietu kartē, rīks piedāvā iespēju izvēlēties no tuvāko 100 m rādiusā no norādītās adreses, kā arī papildu adresi iespējams norādīt izvēloties no konkrētām preses tirdzniecības vietām vai ievadot adresi manuāli – šīs divas opcijas iespējams lietot, nospiežot pogu ‘Neviena no vietām’.

Nospiežot pogu ‘Nosūtīt’, Jūs ziņojat par adresi, kurā ir izpirkts laikraksts Diena/žurnāls SestDiena.

 

Komentāru sadaļa

Komentāru sadaļu var izmantot, ja ir vēlme atstāt papildus vēstījumu izdevniecībai par laikraksta Diena/žurnāla SestDiena neesamību kādā no preses tirdzniecības vietām, kā arī tādā gadījumā, ja neizdodas norādīt pareizo adresi, izmantojot automātisko rīku.

 

Saziņai ar redakciju

Lai sazinātos ar redakciju par preses jautājumiem, ir iespēja arī atstāt savus kontaktus pēc izvēles. Ievadītajiem kontaktiem jābūt konkrētā ziņojuma iesniedzēja privātajiem kontaktiem - aizliegts norādīt trešās personas kontaktinformāciju.