Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +19 °C
Skaidrs
Piektdiena, 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Ziņas

Ceturtdiena Latvijā - karstākā diena kopš augusta

Ceturtdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstinājusies līdz +24..+28 grādiem, vienīgi vietām Rīgas līča Kurzemes piekrastē tā nav pārsniegusi +20 grādu robežu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.

Par seksuālu uzmākšanos plāno ieviest administratīvo atbildību

Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās "Progresīvo" sagatavotos grozījumus Administratīvo sodu likumā par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā, kas paredz par seksuālu uzmākšanos piemērot naudas sodu līdz 700 eiro.

Ceturtdien vietām būs pērkona negaiss, valsts ziemeļaustrumos saglabāsies sauss laiks

Ceturtdienas saullēktā gaisa temperatūra Latvijā bija no +9 grādiem Kārsavas apkaimē līdz nepilniem +17 grādiem daļā Rīgas un Jūrmalas, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām. Ceturtdienas pēcpusdienā daudzviet Latvijā - galvenokārt Kurzemē, Zemgalē un Sēlijā - gaidāms īslaicīgs lietus, vietām būs pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.

Latvijas demogrāfiskie rādītāji ar katru gadu paliek arvien sliktāki

Latvijas demogrāfiskie rādītāji ar katru gadu paliek arvien sliktāki, mirstība par 96% pārsniedz dzimstību, tāpēc valdībai steidzami ir jādomā risinājumi, kā uzlabot situāciju, šodien Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas Demogrāfijas, ģimeņu un bērnu lietu apakškomisijas sēdē sacīja "G4 stratēģijas un risinājumi" īpašnieks no Maķedonijas Vladomirs Gjorčevs.