Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Tuvāko nedēļu laikā tiks izveidotas speciālas Covid-19 slimnīcas(1)

Tuvāko nedēļu laikā tiks izveidotas speciālas Covid-19 slimniekiem paredzētas slimnīcas, tomēr sākumā ir jāsaprot, vai šīm ārstniecības iestādēm ir piemērota infrastruktūra, diagnostikas iespējas un cilvēkresursi, medijiem pavēstīja Veselības ministrijas valsts sekretāre un Valsts operatīvās medicīniskā komisijas priekšsēdētāja Daina Mūrmane-Umbraško.

Neziņas un iespēju laiks © DIENA

Rīgas universālā termināla (RUT) vadītājs Jānis Kasalis par pārkrauto kravu apjomu Rīgas ostā, RUT investīciju politiku un ilgtspējību intervijā Guntaram Gūtem.

Latvijas IKP trešajā ceturksnī samazinājies par 3,1%

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad trešajā ceturksnī, pēc sezonāli un kalendāri nekoriģētajiem un arī koriģētajiem ātrā novērtējuma datiem, samazinājies par 3,1%, salīdzinot ar 2019.gada attiecīgo periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Reģionālajām un universitāšu slimnīcām būs jātur 15% brīvo gultu fonds

No piektdienas reģionālajām un universitāšu slimnīcām būs jātur brīvo gultu fonds 15% apmēra, lai slimnīca varētu uzņemt jaunus neatliekamos pacientus ar jebkuru saslimšanu, preses konferencē pavēstīja Veselības ministrijas valsts sekretāre un Valsts operatīvās medicīniskā komisijas priekšsēdētāja Daina Mūrmane-Umbraško.

Sarkanais saraksts klauvē pie durvīm © DIENA(3)

Latvijā šobrīd ir augsts Covid-19 izplatības risks, ņemot vērā gan 14 dienu kumulatīvo saslimšanas rādītāju uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju, gan pozitīvo testu apjomu pret kopējo testu skaitu. Arī iepriekšējās diennakts rezultāti neiepriecina, lai gan dažu iepriekšējo dienu rādītāji viesa zināmu cerību, ka situācija sāk uzlaboties.

TIEŠRAIDE: Junior Achievement Uzņēmējdarbības konference

Šogad pirmo gadu Junior Achievement Latvia konference #UzdrīkstiesUzvarēt skolēnus pulcēs attālināti, proti, būs skatāma tiešraidē. Visi interesenti aicināti skatīties tiešraidi portālā Diena.lv ceturtdien no plkst. 10.00 līdz 14.00.

Piespiedīs reorganizēt vidusskolas © DIENA(3)

Jau pirms diviem gadiem Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) valsts sekretāru sanāksmē nāca klajā ar kvantitatīvajiem kritērijiem, kas būs jāievēro pašvaldību dibinātajām vidusskolām 10.–12. klašu posmā, lai varētu saņemt valsts finansējumu.