Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

BKUS virsārste: Pusaudžu vakcinācija pret Covid-19 būtu atbalstāma

Pusaudžu vakcinācija pret Covid-19 būtu atbalstāma, tomēr sākumā ir būtiski nodrošināt pietiekamu vakcīnu daudzumu augsta riska grupās esošajiem iedzīvotājiem, kā arī rūpīgi sekot līdzi visām Eiropas Zāļu aģentūras (EZA) rekomendācijām, aģentūrai LETA šādu nostāju pauda Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas virsārste Renāte Snipe.

Ieteikumi ožas un garšas atgūšanai pēc Covid-19 pārslimošanas

Ir pagājis vairāk nekā gads, kopš diendienā saskaramies ar Covid-19 vīrusu un tā izraisītajām sekām. Viena no biežākajām saslimšanas pazīmēm ir īslaicīgs ožas un garšas zudums. Apotheka un Veselības centra 4 grupas uzņēmuma Capital Clinic Riga ģimenes ārste Dārta Geižāne iesaka, kā atgūt ožu un garšu pēc Covid-19 pārslimošanas.

No četrām valsts sporta bāzēm – viena © DIENA

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) plāno apvienot četras nacionālās sporta bāzes – SIA Sporta centrs Mežaparks, SIA Tenisa centrs Lielupe, SIA Bobsleja un kamaniņu trase Sigulda un VSIA Kultūras un sporta centrs Daugavas stadions – un izveidot vienu kapitālsabiedrību – Latvijas Nacionālo sporta centru. IZM uzsver, ka jaunais pārvaldības modelis ļaus sakārtot lielo saimniecību un sola ieguvumus gan profesionālā, gan amatieru sporta dalībniekiem, gan skatītājiem. Tikmēr nozarē strādājošie piesardzīgi vērtē šo soli, norādot, ka vēl grūti spriest par rezultātu.

Siltākais laiks otrdien saglabāsies Kurzemē

Otrdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā būs +21..+26 grādi, Kurzemes rietumkrastā pat +27 grādi, vien Rīgas līča Kurzemes piekrastē laiks būs vēsāks, prognozē sinoptiķi.