Laika ziņas
Šodien
Migla


Sestdienas Intervijas

Vairāk Intervijas


Politika

Vairāk Politika


Pasaule

Bulgārijas protesti un Eiropas klusēšana

Kamēr pastiprināta uzmanība pievērsta situācijai Baltkrievijā, bez īpašas ievērības palicis fakts, ka jau gandrīz trīs mēnešus plaši protesti nerimstas arī Eiropas Savienības (ES) pašā nabadzīgākajā un korumpētākajā valstī Bulgārijā. Turklāt protestētāju noskaņojums tur kļūst aizvien antieiropeiskāks.

Vairāk Pasaule


Tuvplānā

Visdabīgākais nacionālais © DIENA

Latvijas Dabas muzejs glabā dabaszinātniskas liecības par Latviju no divus miljardus gadu senas pagātnes līdz mūsdienām. Kopš šāgada septembra – nacionālā muzeja statusā.

Pēckarš © DIENA

Atgriezties vietā, kur esi uzaudzis, šķiet it kā pašsaprotami. Bet kāpēc atgriezties laikā, kurā esi dzīvojis pirms trīsdesmit un vairāk gadiem? Kāpēc atcerēties vārdus, kuri zuduši no mūsu ikdienas valodas vai mainījuši savu nozīmi?

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Pieredze

Vairāk Raksti


RECEPTES

SestDienas receptes: Uz pjedestāla – pētersīļi! © DIENA

Vai zinājāt, ka pētersīļi ir vieni no veselīgākajiem zaļumiem? Dzimuši Vidusjūras apgabalā, tie lieliski aug arī pie mums un ir pieejami faktiski visu gadu. Daudziem pētersīļi gan tā ne visai, jo stipri garšā un ne visai viegli sakošļājami, taču ir kāds noslēpums: ja ļoti smalki sakapā un tad pievieno ēdienam, tie ir brīnišķīgi!

In memoriam

Vairāk In memoriam