Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +8 °C
Apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Mūzika

22.Starptautiskajā Baha kamermūzikas festivālā piedalīsies mākslinieki no Latvijas un Francijas

22. Starptautiskais Baha kamermūzikas festivāls šogad norisināsies no 2. novembra līdz 8. decembrim, piedāvājot četrus krāšņus koncertus. Tajos piedalīsies viesi no Francijas, Baha kamermūzikas festivāla direktore, klavesīniste Aina Kalnciema un izcilā vijolniece Eva Bindere, jaunie talanti Anna Katrīna Paukšēna un Kārlis Gusts Zariņš, kā arī gaidāms Jura Karlsona Kafijas kantātes pasaules pirmatskaņojums, informēja festivāla rīkotāji.

Tallinā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies Depeche Mode

Depeche Mode šodien īpašā pasākumā Berlīnē izziņoja, ka 2023. gadā pie klausītājiem nonāks jaunais albums un tā ietvaros grupa dosies pasaules koncertturnejā Memento Mori. Ar vienīgo koncertu Baltijā, Depeche Mode 6. augustā uzstāsies Igaunijā - Tallinas Dziesmu svētku estrādē, informēja koncerta rīkotāji.

Rudens kamermūzikas festivālā skanēs Pastkartes no Kurzemes

Rudens kamermūzikas festivāla ietvaros 13.oktobrī Mazajā ģildē skanēs koncertprogramma Pastkartes no Kurzemes. Altiste Santa Vižine, kontrabasists Matīss Eisaks un pianiste Agnese Egliņa satiekas Rīgā, lai vienotos kamermūzikas programmā, kuras kopsaucējs meklējams Kurzemē. Programmā – Pēteris Vasks, Tālivaldis Ķeniņš, Gundaris Pone, kā arī Kristapa Pētersona jaundarbs pēc Emiļa Melngaiļa Kurzemes pierakstiem, informēja festivāla rīkotāji VSIA Latvijas koncerti.

Aicina pieteikties astotajai dziesmu rakstīšanas nometnei RIGaLIVE

Savu dalību pieteikt Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports organizētajā dziesmu rakstīšanas nometnē RIGaLIVE #8 aicināti mūzikas autori, dziesmu tekstu autori, izpildītāji un dziesmu producenti. Nometne norisināsies Rīgā no 7. līdz 9. novembrim, informēja www.musiclatvia.lv pārstāve Agnese Cimuška-Rekke.

Tiešraidē notiks kārtējā Dziesmu un deju svētku padomes sēde

Ceturtdien, 29. septembrī, plkst. 12.00 Latvijas Nacionālajā kultūras centrā notiks Dziesmu un deju svētku padomes sēde, kurā tiks skatīti jautājumi par XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku sagatavošanās procesu, par amatiermākslas kustību Latvijā, gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem un par Dziesmu un deju svētku organizatoriskā modeļa izvērtēšanu un iespējamā nākotnes darbības modeļa sagatavošanu, informēja svētku rīkotāji.

Martā Arēnā Rīga koncertēs Robijs Viljamss

Robijs Viljamss atgriežas uz skatuves ar saviem lielākajiem hitiem. Nākamgad viņš svinēs savas godalgotās solokarjeras 25 gadu jubileju un 9. martā uzstāsies Arēnā Rīga, informēja koncerta rīkotāji.

Piektā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa Grand Prix iegūst Zviedrijas jauktais koris Hägersten A Cappella

Par piektā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas valsts meži lielo balvu, kļuva jauktais koris Hägersten A Cappella diriģentes Kērstinas Bērjesones vadībā (Zviedrija). Otro vietu un 2000 eiro naudas balvu ieguva jauktais koris Ventspils diriģenta Aigara Meri vadībā.