Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mūzika

Dzintaru koncertzālē uzstāsies izcilais stīgu kvartets Belcea Quartet

Rudens kamermūzikas festivālu 3. oktobrī Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē plkst. 18.00 ar daudzkrāsainu programmu atklās viens no pasaules top stīgu kvartetiem - Belcea Quartet, kas jau vairāk nekā 20 gadus atrodas pasaules izcilāko kamermūziķu Olimpa virsotnē, informēja festivāla rīkotāju Latvijas koncerti pārstāvji.

Publicēta pirmā dziesma no Jāņa Lūsēna mūzikla Zvaigznes bērns

Jau ziņots, ka 14. novembrī pie skatītājiem dosies jauns Jāņa Lūsēna un Kārļa Vērdiņa mūzikls visai ģimenei Zvaigznes bērns. Klausītāju vērtējumam tiek nodota mūzikla pirmā dziesma - Mans avots. Šī dziesma ir kā vadmotīvs visai sižeta līnijai un to izpilda galvenās lomas atveidotāji Patriks Tabaks un Markuss Rūtentāls.

Koncertzālē Palladium uzstāsies kanādiešu rokgrupa Billy Talent

Viena no spēcīgākajām kanādiešu rokgrupām Billy Talent pirmo reizi viesosies Latvijā un nākamvasar 15. jūnijā uzstāsies koncertzālē Palladium. Grupa Rīgā viesosies sava jaunākā albuma Crisis Of Faith ietvaros, kurš pie klausītājiem nonāks nākamā gada 21. janvārī.

Foto: Dziedātāja KATŌ izdod albumu Es tā jūtos

Dziedātāja KATŌ izdod savu pirmo pilnmetrāžas albumu ar nosaukumu Es tā jūtos. Tā pamatā ir desmit dziesmas, no kurām publiski līdz šim pieejams bija tikai februārī izdotais singls ar nosaukumu _Naktstauriņš+.

Eds Šīrans izziņo jauno koncerttūri

Dziesminieks un solo izpidītājs Eds Šīrans izziņojis koncerttūres + - = ÷ x Tour (The Mathematics Tour), pirmo daļu, kas sāksies 2022. gada aprīlī, informēja Warner Music pārstāvji.

Nepieradinātās mūzikas festivāls Skaņu mežs 2021 papildina programmu(1)

Nepieradinātās mūzikas festivāls Skaņu mežs 2021 papildinājis programmu ar tādiem māksliniekiem kā abstraktā graima un futūristiskās popmūzikas producente Lotic, komponists Elvins Kurans (Alvin Curran), elektroakustiskās mūzikas autors Džons Vīze (John Wiese), trokšņu mūziķe Evicschen un vietējie mākslinieki Matadata, Lunt un ELVI.

Tuvojas mūzikas festivāls Skaņu mežs 2021

Nepieradinātās mūzikas festivāla Skaņu mežs 2021 centrālie koncertvakari šogad notiks 8. un 9. oktobrī kultūras ēkā Hanzas perons, savukārt tā bezmaksas ievadkoncerts noritēs 2. oktobrī pasākumu telpā Fantadroms Gustava Zemgala gatvē 74a, un organizatori ir izziņojuši pirmos māksliniekus.