Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Baltijas valstis

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 450 cilvēki; Igaunijā - 1542(7)

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 450 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši desmit cilvēki, sestdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās atklāta vēl 1542 cilvēkiem, bet no vīrusa izraisītās slimības Covid-19 miruši septiņi cilvēki, sestdien paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 434 cilvēki; Igaunijā - 1536(1)

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 434 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši pieci cilvēki, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1536 cilvēkiem, bet miruši 14 cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 1420 cilvēkiem; Lietuvā - 517

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1420 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši astoņi cilvēki, ceturtdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 517 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši desmit cilvēki, paziņojis Statistikas departaments.

Lietuvā aizdomās par korupciju publiskajos iepirkumos aiztur medicīnas iestāžu darbiniekus(1)

Lietuvas Īpašās izmeklēšanas dienests (STT) aizdomās par iespējamu korupciju veselības aprūpes sistēmas publiskajos iepirkumos aizturējis Viļņas klīniskās slimnīcas un galvaspilsētas Šešķines rajona poliklīnikas vadītājus un darbiniekus, kā arī medicīnas iekārtu piegādātāja Limeta vadītājus, trešdien vēsta Lietuvas sabiedriskās raidorganizācijas ziņu portāls Lrt.lt.

Igaunijā inficēšanās ar Covid-19 atklāta vēl 1467 cilvēkiem; Lietuvā - 503

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1467 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši desmit cilvēki, trešdien paziņojis Veselības departaments. Savukārt Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 503 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši 12 cilvēki, paziņojis Statistikas departaments.

Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta vēl 1113 cilvēkiem; septiņi miruši

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1113 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši septiņi cilvēki, otrdien paziņojis Veselības departaments. Tikmēr Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 426 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši septiņi cilvēki.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 243 cilvēki; Igaunijā - 1028(2)

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 243 cilvēkiem, bet ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miruši septiņi cilvēki, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1028 cilvēkiem, bet miruši deviņi cilvēki, paziņojis Veselības departaments.

Vairāk Baltijas valstis