Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +14 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Baltijas valstis

Igaunijā koronavīrusu inficējušies vēl 390 cilvēki; divi miruši; Lietuvā atklāti vēl 1043 saslimstības ar Covid-19 gadījumi

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 390 cilvēkiem,un konstatēti divi jauni nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, pirmdien paziņojis Veselības departaments. Savukārt Lietuvā pagājušajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1043 cilvēkiem, kā arī reģistrēti 14 jauni nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, pirmdien paziņojis Statistikas departaments.

Premjere: Lietuvā atkal varētu tikt ieviesta karantīna

Turpinot saasināties Covid-19 izplatībai Lietuvā, valdība tuvākajā laikā spriedīs, vai valstī atkal nav jāizsludina karantīna, lai nodrošinātu obligātu masku valkāšanu, otrdien paziņojusi premjerministre Ingrīda Šimonīte.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 745 cilvēki; Igaunijā - 366

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 745 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi 15 cilvēku dzīvības, pirmdien paziņojis Statistikas departaments. Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu atklāta 366 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi divu cilvēku dzīvības, paziņojis Veselības departaments.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1197 cilvēki, Igaunijā - 532

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1197 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi sešu cilvēku dzīvības, piektdien paziņojis Statistikas departaments. Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 532 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi trīs cilvēku dzīvības, piektdien paziņojis Veselības departaments.

Vairāk Baltijas valstis