Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 20. jūlijs
Ramona, Ritma

Kriminālziņas

Tiesai nodod lietu pret bijušo Rīgas domes satiksmes jomas ierēdni Vaivodu

Prokuratūra nodevusi Rīgas pilsētas tiesai krimināllietu, kurā bijušais Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods un uzņēmējs Pāvels Tomiļins apsūdzēti par 50 000 eiro kukuļa piedāvāšanu Satiksmes ministrijas (SM) valsts amatpersonai.

Krāslavas novadā no ezera izcelts bojāgājušais

Krāslavas novada Ezerniekos otrdien no ezera izcelts bojāgājis cilvēks, līdz ar to kopumā ūdenī šogad atrasti 59 bojāgājušie, tostarp 34 oficiālās peldsezonas laikā, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Mamikins izsludināts starptautiskajā meklēšanā

Ģenerālprokuratūras Starptautiskās sadarbības nodaļā jūnija beigās izdevusi Eiropas apcietinājuma lēmumu pret bijušo Eiropas Parlamenta (EP) deputātu no Latvijas Andreju Mamikinu, kurš apsūdzēts par agresorvalsts veikto kara noziegumu Ukrainā slavināšanu un attaisnošanu, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā.

Siguldā no Gaujas izcelts viens bojāgājušais

Siguldā piektdien no Gaujas izcelts bojāgājis cilvēks, līdz ar to kopumā ūdenī šogad atrasti 55 bojāgājušie, tostarp 30 oficiālās peldsezonas laikā, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Kurzemē piekauj dzērājšoferi

Dienvidkurzemes novada Gaviezē sestdien piekauts dzērājšoferis, kurš izraisījis avāriju, kopumā policija pret dzērājšoferi sākusi trīs administratīvo pārkāpumu procesus un vienu kriminālprocesu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.