Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Ziemas sports

FOTO: Vīksnei vēsturisks panākums prestižajā Finnmarksloppet kamanu suņu sportā

Latvijas sportiste Sanita Vīksne un viņas suņi guvuši vēsturisku panākumu Norvēģijā notikušajā vienā no pasaules prestižākajām kamanu suņu sporta sacensībām, kļūstot par pirmo no Baltijas valstīm, kura ar tīršķirnes Aļaskas malamutiem ir veikusi un finišējusi 600km distancē, informē sportistes pārstāvis Ivars Bācis.

Rastorgujevs kļūdās pēdējā šāvienā un sprintā izcīna 22.vietu

Latvijas sportists Andrejs Rastorgujevs piektdien Kenmorā, Kanādā, Pasaules kausa biatlonā sezonas pēdējā, devītajā, posmā desmit kilometru sprintā kļūdījās tikai pēdējā šāvienā un izcīnīja 22.vietu, Renārs Birkentāls bija 83., bet Aleksandrs Patrijuks ierindojās 92.pozīcijā.

Kaparkalējs apsteidz titulētus sprinterus un sasniedz Latvijas augstāko vietu PK sprintā

2022. gada Eiropas Jaunatnes Ziemas olimpiskā festivāla sprinta čempions Lauris Kaparkalējs svētdien Somijā notikušajā Pasaules kausa posmā distanču slēpošanā kvalifikācijā vairāk nekā 80 dalībnieku vidū bija labākais no Baltijas, uzrādot 37. laiku un apsteidzot vairākus titulētus slēpotājus. Viņš sasniedza Latvijas augstāko rezultātu Pasaules kausa posmos sprintā vīriešu konkurencē, informē sportista pārstāvis Ivars Bācis.