Bobslejā bez vadošā stūmēja © DIENA

Kur plāns, tur arī plīst. Latvijas bobsleja komandā šosezon ir stūmēju deficīts, un situācija vēl vairāk pasliktinājusies pēc Matīsa Mikņa ceļgala savainojuma. Sportists jau ieradies Latvijā un Pasaules kausa (PK) 3. posma sacensībās Altenbergā nestartēs.

Bendikai katastrofāla šaušana un vieta ārpus simtnieka © DIENA(1)

Pirmajā šaušanā jau nodzēsa visas cerību ogles. Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika Pasaules kausa (PK) izcīņas 2. posma sacensībās Zviedrijas pilsētā Estešundā 7,5 kilometru sprintā šautuvē garām mērķim aizlaida sešas lodes un ieņēma pieticīgo 104. vietu. Sanita Buliņa bija augstāk – 73. vietā. Vīriešiem Aleksandrs Patrijuks bija labākais ar 70. vietu.

Neparocīgā Altenberga © DIENA

Kamanas speciāli pielāgotas atslēgas vietas izbraukšanai, taču pārliecības par optimālas trajektorijas ieskicēšanu nav. Pasaules kausa (PK) sezonas 3. posma sacensības Vācijas trasē Altenbergā Latvijas vadošais skeletonists Martins Dukurs sagaida bez liela optimisma.

Buliņa Pasaules kausa biatlonā sprinta sacensībās apsteidz Bendiku

Latvijas biatloniste Sanita Buliņa ceturtdien Pasaules kausa sezonas otrā posma sprinta sacensībās ierindojās 73.vietā, Baiba Bendika, kopā pieļaujot sešas kļūdas šaušanās, finišēja 104., bet Annija Keita Sabule ieņēma 110.pozīciju no 113 finišējušajām biatlonistēm.