Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Māris Gailis

Satrauc arvien lielāka sabiedrības radikalizācija

Uzņēmējs un ekspremjers Māris Gailis intervijā Aismai Orupei stāsta par Žaņa Lipkes jubilejas pasākumiem, Drosmes nama būvniecības ieceri, Vāgnera nama projektu un citām aktualitātēm.

Birokrātija ir vara nedarīt. Saruna ar Māri Gaili

"Latvijas birokrātijas tēvs" – ekspremjers Māris Gailis – atgādina, ka birokratizējas ne tikai valsts iestādes, bet arī sabiedriskās organizācijas, iesaka nedemonizēt partijas, samazināt procentu barjeru vēlēšanās un vēlas par kaimiņiem latviski runājošus ķīniešus.

Gada rīdzinieka tituls šogad Gaiļu pārim

Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienai veltītajā svinīgajā Rīgas domes sēdē sveikti arī titula _Gada rīdzinieks 2013 _ieguvēji - šogad tie ir Zaiga un Māris Gaiļi par ieguldījumu Rīgas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un Žaņa Lipkes muzeja izveidi, portālu Diena.lv informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļa.

Gailis: Neesmu piekritis būt par LZS Rīgas mēra kandidātu

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) vairākas vadošas personas esot uzrunājušas bijušo Ministru prezidentu Māri Gaili kļūt par LZS Rīgas mēra amata kandidātu, taču viņš ir atbildējis negatīvi un nav piekritis šādam piedāvājumam.

Darbu sāk Māra Gaiļa radīts jauniešu TV kanāls

No ceturtdienas internetā translāciju sāks uzņēmēja un bijušā politiķa Māra Gaiļa attīstītais jauniešu kanāls Chaula TV, ko veidos skolu jaunieši, biznesa portālam Nozare.lv pavēstīja Chaula TV vadītājs Jānis Vaišļa.

Bijušais premjers Gailis ar dēlu prezentē TV «mākoņa» pakalpojumu

Uzņēmēja un bijušā premjera Māra Gaiļa kompānija SIA Veset uzbūvējusi TV «mākoņa» pakalpojumu, raksta Db.lv, kas ļauj lietotājam izveidot savu TV kanālu, ko var translēt SD vai HD kvalitātē jebkurā TV apraides tīklā – virszemes televīzijā, kabeļtelevīzijā, jebkurā satelīta tīklā visā pasaulē, kā arī internetā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide