Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Latvijas lepnuma stāsts: Nesavtīgi dāvā sirsnību un mīlestību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
jude
j
Stāžā iet bērnu audzināšanas gadi ierēdņiem par pārējiem nezinu
mje
m
Šitai dāmai ir viens liels uzmanības trūkums. Paņem bērnus un skandina pa visu pasauli - kur tik viņa nav ielīdusi.
smile
s
nav svešu bērnu, bērnam vecāks ir tas, kas audzina, un nav no svara, ka piedzimis viņš ir citiem cilvēkiem.... esiet taču cilvēki, pat dzīvnieki reizēm ir gudrāki par vienu otru komentaru rakstītāju... varbūt pieņemiet un izaudziniet kaut vienu bērnu, tad ari zināsiet, kā tas ir un varēsiet gudrus padomus bārstīt, nevis velti muti dzisināt!
Chiepa
C
Varbūt, ka audžumamma vienkārši negrib izšķirt brāļus un māsas... Ne vienmēr viss aizdomīgais ir patiesība... Cilvēka dabā ir kritizēt un meklēt vainīgos. Nevienam jau piespiedu kārtā neliek ziedot un kaut vai morālu atbalstu izteikt.
Y
Y
Emīla, Svetlanas un Sofijas bioloģiskajai mammai, ar kuru Inese un bērni regulāri sazinās, piedzimis vēl viens mazulis. Puisītim patlaban ir četri mēneši, un diemžēl arī viņš nonācis aprūpes iestādē. Inese uzrakstījusi iesniegumu, ka vēlas pieņemt arī šo bērniņu un gaida bāriņtiesas atbildi. ------------------------------------------- Māte tik ražo bērnus un SVEŠIE audzina!
kaut ko nesaprotu...
k
...un tādam cilvēkam, kā Inese, kas uzņēmies četru (!) nelaimīgu bērnu audzināšanu un rūpēšanos diennakts garumā, vēl jāstrādā naktsmaiņās?!?! Kaut kas necilvēcīgs! Varbūt reiz pienāks brīdis, kad Latvijā darba stāžā sievietēm tiks ieskaitīti arī bērnu audzināšanā pavadītie gadi??
Es
E
Jauki, ka ir tik uzņēmu gads sievietes. Paldies viņai par to. Bioloģiskā māte jau laidusi pasaulē 4 bērnus, trīs jau pametusi, ceturto grasās pamest. Mans padoms ir viņai nosiet dzemdi. Pietiek. Un viņa nav vienīgà tāda dzeguze, kuce. Anna, varbūt tur nav ķīmija, bet bizness?! Māte varone!!!! Uhuuuuu!
slida
s
Brīnišķīgi cilvēki, aizkustinošs pasākums. Tikai nepatīkami, ka ikgadējā pasākumā televīzijā redzamas VIP personas, kuru līdzdalība "lepnumu" dzīvē ir nekāda. Kāpēc viņi tiek aicināti? Viņu liekulīgās vai bagātībā uzburbušās sejas disonē ar citu dalībnieku gaišajiem skatieniem
Mamma
M
Lai Dievs Jūs svētī un audžu bērnus!Bērni nepiekā nav vainīgi!
Anna
A
...."Plašāka dzīvesvieta sievietei un bērniem nepieciešama arī tādēļ, ka tai pievienosies vēl viens mazulis. Emīla, Svetlanas un Sofijas bioloģiskajai mammai, ar kuru Inese un bērni regulāri sazinās, piedzimis vēl viens mazulis..... " ... "Ģimene esot tikusi pie jaunas, lielākas mašīnas...." ... "Man bija ģimenes māja katastrofālā stāvoklī, bet, sadarbojoties Latvijas lepnuma rīkotājiem, Valsts prezidenta kancelejai un pašvaldībai, tapa atjaunošanas projekts. Patlaban mājai ir nosiltināti pamati un turpinās būvdarbi..." Atvainojos par nezināšanu,nebiju agrāk dzirdējusi,bet no lasītā izriet,ka viena mamma laiž pasaulē bērnus,otra pieņem it kā pamestos bērnus audzināšanā,tajā pašā laikā regulāri tiekas ar bioloģisko mammu,tauta vāc ziedojumus,pašvaldība remontē māju, iegādājas jaunu auto u.t.t. Kuru tad sauc par mammu,kur īstās mājs,kur tēvs-vīritis ģimenē,vēl arīaukle pa vidu. PS pati regulāri ziedoju slimiem bērniem,palīdzu daudzbērnu un trūkumā nonākušām ģimenēm,arī dzīvniekiem,tā ka neesmu pret palīdzēšanu,bet te kaut kāda ķīmija sanāk.
ononimka
o
A kas tieši Tev nav skaidrs? Situācija ir tāda kā ir. Un labi, ka ir cilvēks, kas palīdz vienai mammai, kurai dzīve ir iegrozījusies ne tajās labākajās sliedēs. Nav jau cits, kas palīdzētu šādiem cilvēkiem tikt uz pareizajām sliedēm. Atliek tikai cerēt uz līdzcilvēkiem. Valsti kopumā šis jautājums nesatrauc.
  • 4
  • 2
gugucis
g
Svētīgs darbs. tikai es nedzirdu neviena vārda par tēti. vai tad Inese viena audzina šos bērnus. Cik zināms- bērnus dod tikai ģimenēm.....
seidka
s
Nelāgs, pat kaitniecisks mīts - lai pieņemtu bērnu NAV obligāti jābūt pārim, var arī viens.
  • 7
  • 2
Alise
A
Audzina viena
  • 4
  • 0
:)
:
Es ari vienmer esmu sapnojusi panemt berninu no bernu nama. Tagad dzivoju arzemes un varetu to atlauties,bet sakot vis darit -izradas ka skaitos arzemniece un man jagaidarinda daudz gadi . Vispirms tiem kas dzivo Latvija,bet dzivojot Latvija man nebutu tadas naudas
Jānis
J
Nu ko lai saka par šādiem cilvēkie..., noliekt galvu pateicībā viņu priekšā, mēģināt viņiem un līdzīgiem kaut kā palīdzēt un lai Dievs dod viņiem veseļibu un spēkus.
Māte
M
Tā bioloģiskā māte tik dzemdē, kaut nespēj rūpēties par saviem bērniem, un viņiem ir jānonāk bērnu namos? Kur pieauguši cilvēki var būt tik nežēlīgi un stulbi!
Re:
R
Bērniem nav jānonāk bērnu namos. Nežēlīgās bāriņtiesas tur saliek un ne vienmēr pamatoti.
  • 4
  • 2

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi