Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Otrdiena, 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Latvijas lepnuma stāsts: Mamma bērniem bez vecāku gādības

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
prieks
p
Man prieks, ka kāds uzdrošinās palīdzēt un mīlēt bērnus, šais laikos tas vairs neskaitās moderni. Izturību audžumammītei un lai bērni aug paklausīgus, izpalīdzīgi un veseli!
hey
h
Nospied šeit, lai pasūtītu Green Coffee kapsulas Tievesanas http://goo.gl/F1dTa4 http://goo.gl/F1dTa4 http://goo.gl/F1dTa4 http://goo.gl/F1dTa4 http://goo.gl/F1dTa4 Īpašais piedāvājums līdz 23.10.2014 akcijas notiek katru dienu tadel ienac un nekavejies . vai ari apmekle musu kreditu salidzinajumu dazadam valstim http://ej.uz/palidzam-lv vai ari jau zinamo http://ej.uz/Kreditu-portals-
hmm
h
Droši vien, ka daudziem komentētājiem skauž, jo daudzi stāv garās rindās gadiem un tā arī nesagaida savus adoptējamos bērnus. Kurš tad negribētu zīdaiņus, pie tam brāļus un māsas. A te vienai sektantei ar putniem galvā, kas Cālī dienu un nakti gvelž muļķības, valsts iedod veselus četrus.
svētais
s
Visiem zākātājiem vienkārši skauž, ka paši ne uz ko tādu nav spējīgi. Ineses rīcība tiem ir kā spogulis, kas ataino viņu pašu netīro dvēseli, tāpēc šīs samazgas te arī parādās. Labs cilvēks no savas labās sirds krājuma izdod labu, un ļauns cilvēks no savās ļaunās sirds krājumiem izdod ļaunu.Jo no sirds pārpilnības mute runā. Tā katrs labs koks nes labus augļus, bet nelabs koks nevar nest labus augļus. Labs koks nevar nest nelabus augļus, un nelāga koks nevar nest labus augļus. Jo tas nav labs koks, kas nes nelāga augļus, nedz tas ir nelāga koks, kas nes labus augļus.
....................
.
Nemaz jau nu nedod tos bērnus,vismaz jau nu mūsu pusē,tikai izredzētiem,kuriem pašiem lērums savu bērnu,tad pieliek vēl svešos.Kur ir loģika.Tāpēc atmetu visam tam ar roku,neiešu jau savus nervus bojāt.
Gemma
G
Ja katrs, kas jūtas pārāk par Inesi, paņemtu savā ģimenē kaut vienu tādu bērnu, bērnu namus nevajadzētu, un Latvija kļūta labāka... Bet šeit gānās visdrīzāk tikai kādi pāris psiholoģiski nestabili radījumi, un vēl pāris absolūti nekompetentu ļautiņu, kas nemāk rēķināt. Jebkura publicitāte tādus pievelk, tas ir arī šīs balvas mīnuss.
OVV 27.12.13.
O
Inese nemīl par sevi daudz stāstīt. Kā "OVV" paskaidroja Ogres sociālajā dienestā, viņiem ir zināms Inese dzīvesstāsts, taču jaunā sieviete nekad nav vērsusies, lai lūgtu kādu sociālo palīdzību vai pabalstu. Viņa ar visu spēj tik galā pati un vēl spēj palīdzēt arī citiem, jo darbojas nevalstiskajā organizācijā " Azote". Inese atzīst, ka viņai dažādos dzīves posmos pietrūcis atbalsta un informācijas, tāpēc savā pieredzē vēlas dalīties ar citiem. Pērn, kad Inese bija uzņēmusies rūpes vēl tikai par diviem bērniņiem, viņa savas pārdomas pauda žurnālam "Ieva": «Nezinu, kā radies mīts, ka sieviete viena nevar adoptēt bērnu. Zinu daudzas šādas sievietes. Un vēl viens liels mīts ir tas, ka adoptēt ir sarežģīti. Patiesībā tur nav nekādas birokrātijas! Man pat šķiet, ka pie mums šis process ir bīstami vienkāršs, potenciālie adoptētāji netiek pietiekami izvērtēti un sagatavoti sāpinātu bērnu audzināšanai. Ko es varu teikt tām sievietēm, kas domā par adopciju? Svarīgi saprast, kāpēc gribi to darīt. Nedomā, ka savas problēmas vai emocionālo iztrūkumu varēsi šādā veidā aizpildīt. Jo patiesībā jau problēmu risinājumu vajadzēs bērnam.»
Dace
D
tas ir acīmredzami, kā cilvēki meklē vainas citos un meklē attaisnojumu tam, kādi ir paši jeb tam kādi nav paši. tā ir bijis un tā būs, bet, paldies Dievam, karavāna ies tālāk.
qwerty
q
Neba nu viņa pirmā strādājošā māmiņa, kas atrod laiku arī internetam. Pie tam, mēs taču nezinam neko par viņas darbu, darba laiku un citiem nosacījumiem.
qwerty
q
Es gan esmu pārliecināta, ka Inese tiek galā gan ar audzināšanu, gan sadzīvi un, iespējams, saviem bērniem velta daudz vairāk uzmanības kā viena otra "normāla" māte - jo apzinās, cik tas svarīgi ir. Novēlu Inesei, lai nezūd spēki, lai nezūd ticība un lai vienmēr ir kāds plecs, pret kuru grūtā brīdī atbalstīties. Tai pat laikā diezgan nepatīkami lasīt viņas izteicienus par pašas māti. Lai kāda tā māte bijusi, diez vai vajag pasaulei stāstīt par viņas jaunības dienas depresijām, atkarībām un audzināšanas neveiksmēm. Tā tomēr ir sensitīva informācija un māti pazemojoša. Vai to vajag?
Nevajag pārspīlēt
N
Tai pat laikā diezgan nepatīkami lasīt viņas izteicienus par pašas māti. Lai kāda tā māte bijusi, diez vai vajag pasaulei stāstīt par viņas jaunības dienas depresijām, atkarībām un audzināšanas neveiksmēm. Tā tomēr ir sensitīva informācija un māti pazemojoša. Vai to vajag?/c/ Neko sliktu par savu māti neteica.
  • 1
  • 0
to acīmredzamais
t
pa kuru laiku tu strādā, ja visu laiku jāvaktē ko un cik dara Inese? :)
  • 7
  • 0
acīmredzamais - neticamais
a
Pa kuru laiku tad viņa vispār bērnus redz, ja jau strādā un no rīta līdz vakaram cālī sēž...
  • 1
  • 4
liidzaas
l
Mani pārsteidz liela daļa šejienes komentāru. Cilvēki, ja jūs tiešām šaubāties, ka šī sieviete tiek/tiks galā ar bērniem, tad piedāvājiet palīdzību. Līdzekļus, lietas, transportu, savu laiku galu galā. Citādi atvainojiet, taču jūsu vārdi nav nekas vairāk par tukšu gaisa kustināšanu. No tiem nav jēgas, nevienam. Protams, šajā situācijā var sameklēt skumjus aspektus gan psiholoģiskā, gan socioloģiskā griezumā, taču vēl skumjāk ir apzināties visu šo cilvēku baru, kas stāv apkārt un rej, ka nav riktīgi. Ko jūs esat gatavi darīt, lai būtu labāk?
Do Re Mi
D
Dore, ja tas cilvēks ir tik nesavtīgs, no kā viņa un 4 bērni dzīvo, ja ne no pabalstiem? Nē, nu varbūt arī sektas brāļi un māsas sniedz pabalstu. Izskatās, ka cilvēciņš taisa savu mazu biznesiņu. Iespējams, ka pēc visas ažiotāžas vēl kādam šāds bizness ienāks prātā. Nu, un nav jau slikti. Laikam bērnam labāk pie sektantiem, nekā bērnu namā. Valstij labāk redzams, ja jau sektantiem bērnus uztic.
Vārds
V
Naudai. Jā, tik nebija teikts, ko viņa dara, un kas sēd ar 4 bērniem, kamēr viņa darbā.
  • 1
  • 1
Nauda
N
Tak bija jau teikts, ka viņai ir labi apmaksāts darbs.
  • 3
  • 0
Dore
D
Visu cieņu Inesei. Protams, labāk bērniem augt šādā nepilnā ģimenē, nevis kaut kur bez ģimenes mīļuma. BET – pieaudzis cilvēks argumentē savu rīcību (nevis ar vārdiem „mēs izdomājām” paņemt vēl kādu bērnu, kas izraisīja neparedzētu tālāko notikumu virkni) un pilnīgi par to arī atbild – kā nav šajā gadījumā, kad ir vajadzīga citu, arī pašvaldības palīdzība. IETEIKUMS – valsts programma, kas šobrīd bērnunamiem (arī SOS ciematiem) un līdzīgām iestādēm veltītos valsts un ES līdzekļus paredz šādiem nesavtīgiem cilvēkiem, kas uzņemas audzināt ģimenē citiem nevajadzīgos bērniņus. Tā mēs varētu atbrīvoties no bērnunamiem Latvijā. Jo ar pliku entuziasmu ilgi neizdzīvot.
Virsraksts
V
Vai tiešām Diena nevar rakstu ielikt ar normālu virsrakstu?!? Pirmais bija briesmīgs, bet šitas vispār liek domāt, ka stāsta varone ir savus bērnus pametusi, vai viņai tie atņemti.
....................
.
Pa radio stātīja,ka viena sieviete paņēmusi ļoti daudz svešu bērnu,kaut viņai ir vīrs,bet knapi savilkuši galus.Sieviete pirmo pirkumu sev nopirkusi jaunu kleitu,kad dēlam bija kāzas,pat tad bijašaubījusies,vai vajag to kleitu,maz naudas bija.Bērni strādāja pa vasaru pie zemniekiem,lai būtu nauda skolai.Tad ir jautājums,kā Inese viena var uzturēt bērnus.Ar mīlestību vien nepietiek

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi