Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Aktuālie piedāvājumi

Ikmēneša Dienas draugu kinoseansi

Iespēja katru mēnesi pieteikties aktuālajam Dienas draugu kinoseansam kinoteātrī Kino Citadele

Laikraksta lasītāju īpašais kinoseanss. Katru mēnesi cita aktuālā filma, kinoseansa datums tiek izziņots atsevišķi. Februāra kinoseanss ir atcelts!

draugukino.diena.lv

Kultūra

Par Dienas Draugu programmu

Kas ir Dienas Draugu programma
Tā ir uzticīgāko laikraksta Diena abonentu priekšrocību programma, kura darbojas kopš 2009. gada marta, dodot iespēju lojālajiem abonentiem izmantot dažādus īpašus piedāvājumus, atlaides un pārsteigumus.

Ko piedāvā Dienas Drauga karte
Dienas Draugu programmā ir pastāvīgie piedāvājumi, kas ir spēkā visu gadu, un dažādi mēneša aktuālie piedāvājumi, par kuriem visa informācija atrodama laikrakstā Diena vai šeit.

Kas saņem Dienas Drauga karti
Dienas Drauga karti iespējams saņemt laikraksta Diena abonentiem, kuri abonē laikrakstu vismaz 6 mēnešiem vai izmanto automātisko norēķinu veidu no sava bankas konta.

Lai pieteiktos laikraksta abonementam un Dienas Drauga kartei, aicinām zvanīt Abonentu servisam pa tālr. 67000624  vai rakstīt e-pastu: [email protected]

Kā saņemt Dienas Drauga karti
2020. gada kartei bez maksas varēja pieteikties no š.g. 3. februāra līdz 18. februārim. Visa gada garumā kartei iespējams pieteikties par maksu (EUR 3), rakstot uz e-pastu [email protected]vai zvanot pa tālruni 67000624.

Veicot EUR 3 rēķina apmaksu par karti, ko veido tās tehniskās izmaksas, to iespējams saņemt nākamajā mēnesī pēc pieteikšanās. Karte tiek nosūtīta uz adresi, kur tiek piegādāts laikraksta abonements vai citu adresi, ja par to tiek informēts kartes pasūtīšanas laikā.

2020. gada kartes derīguma termiņš: 2021. gada 15. marts.

Kad saņemsiet savu Dienas Drauga karti
Ja 2020. gada karte tika pieteikta līdz 18. februārim, tā tiks izsūtīta uz abonenta pasta adresi līdz 15. martam. Tie Dienas Draugi, kuri kartei pieteiksies pēc 18. februāra un apmaksās rēķinu 3 EUR vērtībā, karti saņems nākamajā mēnesī pēc pieteikuma.

Kā kļūt par Dienas Drauga kartes sadarbības partneri
Par Dienas draugu programmas sadarbības partneri var kļūt jebkurš uzņēmums, kurš piedāvā kultūras vai izklaides pasākumus un vēlas piedalīties ar savu piedāvājumu laikraksta Diena lojālo abonentu programmā, piešķirot īpašas priekšrocības savam pakalpojumam!

Sīkāku informāciju par sadarbību Dienas draugu programmas ietvaros var uzzināt, rakstot uz e-pasta adresi: [email protected] vai zvanot mārketinga nodaļas projektu vadītājai Dinai Līcei pa tālruni 67063155.

Par kartēm 2020. gadam

Arī jaunajiem laikraksta abonentiem vai tiem, kuri iepriekšējos gados neizmantoja Dienas Drauga kartes iespējas, – ir iespēja kļūt par pilntiesīgiem Dienas draugiem un pieteikties savai personalizētajai Dienas Drauga kartei!

Piesakies kartei
Ja esi abonējis laikrakstu vismaz sešiem mēnešiem vai izmanto regulāro rēķinu apmaksas pakalpojumu 2020. gada kartei iespējams pieteikties zvanot pa tālruni 67000624 (klientu servisa tālrunis) vai rakstot uz e-pastu [email protected]

Visiem, kuri pieteikušies jaunajai kartei pēc 18. februāra, tā tiek izgatavota par maksu - 3 EUR.

Dienas Drauga kartes derīguma termiņš
2020. gada Dienas Drauga karte ir derīga līdz 2021. gada 15. martam un ar to var izmantot aktuālos piedāvājumus līdz 2021. gada 15. martam.