Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Videoklips

Mesa izdod jaunu dziesmu un gatavojas lielkoncertam

Šodien, 1. augustā mūzikas projekts Mesa izdod jaunu dziesmu - Mūsu karstākā nedēļa Parīzē un aicina uz līdz šim nebijušas programmas lielkoncertu – uz vienas skatuves būs dzirdami Mesa un Gacho skaņdarbi.

FOTO, VIDEO: Dziedātāja DIONA izdod debijas mini albumu Marionete un tā tituldziesmu

Šodien, 29. maijā, dziedātāja DIONA klausītāju vērtējumam nodevusi vienu no saviem ilgi lolotajiem sapņiem – debijas mini albumu “Marionete”, kā arī prezentē tā tituldziesmu un videoklipu ar tādu pašu nosaukumu. Šim notikumam par godu 26. maijā tika aizvadīti albuma izdošanas svētki, kur lūgtajiem viesiem bija iespēja dzirdēt visas albuma dziesmas dzīvajā izpildījumā.

VIDEO, FOTO: Samanta Tīna izdod Lielbritānijā sarakstītu dziesmu Atdevu visu Tev

Otrdien, 4. aprīlī, jaunu dziesmu Atdevu visu Tev no topošā albuma un tās videoklipu klausītāju vērtējumam nodod dziedātāja Samanta Tīna, aicinot ikvienu ieklausīties sevī, nebaidīties uzdrīkstēties un prast izkāpt no savas tik ierastās komforta zonas, aiz kuras robežām paveras jauns sevis apzināšanās dzīves posms.

Foto: Latvijā uzņemts amerikāņu dziedātāja Ītana Golda dziesmas videoklips

Janvāra sākumā Rīgas vilcienu depo, kā arī maršrutā Tukums-Rīga notika amerikāņu dziedātāja Ītana Golda (Ethan Gold) dziesmas I’m Always Sad videoklipa filmēšana. Dziesma patlaban klausītājiem nav pieejama, taču to plānots publiskot kopā ar videoklipu 2023. gada rudenī.

VIDEO, FOTO: Pēc gada pārtraukuma Samanta Tīna izdevusi jaunu dziesmu

Otrdien, 27. decembrī, ar jaunu dziesmu Vēstule tev, kas izskan ar ļoti īpašu un personīgu vēstījumu, klajā nākusi dziedātāja Samanta Tīna. Singlam tapis arī videoklips, kas filmēts Cesvaines pilī, un tas ir kā mākslinieces atklāšanās, liekot uzsvaru uz patiesajām sajūtām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide