Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 28. marts
Ginta, Gunda, Gunta

Uz veikalu ar savu turzu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ekonacistiem
e
Piedāvājot ibioloģisko ekonacistpreci, kas jau tāpat ir dārgāka, un vēl plēšot papildus cenu, jūsu ekosekta būs šausmīgi neopoulāra un tās ekonacistu prece - neejoša. Kas, protams, tiks kompensēts ar histērisku ekogebelsošanu, vai ne?
tai pašai
t
...vai arī ja negrib visu dienu ekoidiotiski grabēt, ir spiests lieku reizi iet/braukt mājās, lai paņemtu savu nacistisko ekoturzu, un tikai tad iet uz veikalu.
ekonacistei inetkai
e
Maisiņš arī ekonacistam ir vajadzīgs- zobos visu neatnesīsi - tikai normāls cilvēks ieiet veikalā tukšām rokām un maisiņu nes tikai uz mājām, bet ekonacists kā no rīta iziet no mājas, tā jau nes turzu ar burciņām, ekoidiotiski grabēdams, un tā visu dienu.
nacistei inetkai
n
Zeroveistnacisteļi diktatoreļi var pieprasīt arī pārvietoties atmuguriski lecot uz vienas kājas, pāra datumos uz kreisās, nepāra uz labās. Nacisms ir nacisms un idioitmeli ir idiotmeli. Toikai nemēģiniet savu zeroveistnacismu un ekogebelsmelus pasniegt kā cilvēces lielāko laimi un augstāko sasniegumu!
uzbāzība
u
Un kāpēc pie kases vienmēr atskan-maisiņu vajag?Pārdevējam laikam uzlikts no veikala vadības dienas plāns,cik maisiņi jāiztirgo.
EKOnacistelim
E
Ekonacisteļi garīgajā atpalicībā pārspēj krievu troļļļus? ANALFABĒTELI EKONACISTELI, JA MAN NAV VAJADZĪGS ,MAISIŅŠ, ES TO NEPRASU UN PĀRDEVĒJS MAN NEDOD. BET. EKONOZIEDZNIEK EKONACISTELI, JA IR VAJADZĪGS, TAD ES TO PRASU UN TAS TIEK DOTS. ES CERU, KA BĒBĪTIS NEESI UN LASAĪT PROTI, EKONACISTELI?
  • 0
  • 0
Astra
A
Ar savu somu iepirkties, protams, ir OK, bet tās neskaitāmās burciņas un trauciņi, kurā tad visu iesvērt un saliet, gan neizraisa sajūsmu. Varbūt kādam trauku mazgāšana šķiet aizraujoša nodarbe, vai, ja iegādāta trauku mazgājamā mašīna, tā vairs nešķiet problēm, bet ja tos joprojām mazgā ar rokām un birstīti, nez vai vēl viena trauku kaudze bez tiem, no kuriem ēd, rada lielu entuziasmu.
nemulsina gan
n
ekonacisteļiem galvā nav smadzeņu, bet ekogebelspropagandas citāti. Tāpec viņus nav iespējams samulsināt ne ar ko un nekā.
  • 1
  • 1
ekonaciostelim p
e
Komunisteļi jau un nacisteļi ieviesa idiotdiktatūru ''planētas glābšanas'' vārdā. Ekonacisteļi būs nākamie, ko tiesās un sodīs par noziegumiem pret cilvēci?
  • 1
  • 1
P
P
Nu nezinu vai no tādas lietas kā rīsiem tas stikla trauciņš jums tik nenormāli būtu jāberž, bet, nu ok, labāk mūsu planētu līdz pēdējam sabeigt!
  • 4
  • 2
Amazones celms
A
Auduma maisiņi ir n-tās reizes NEekoloģiskāki par plastmasas. Tas aktīvistus nemulsina?
  • 4
  • 6
>> inetai
&
Kundziit, Juus esat atpalikusi.......... "A new study by the Danish Environmental Protection Agency concludes that grocery bags made of plastic are more environment friendly than the alternatives made of paper, bio plastic and cotton - even if they are only used once. To achieve zero environmental impact, a cotton bag has to be recycled 7100 times and a bio plastic bag 42 times." https://stateofgreen.com/en/profiles/state-of-green/news/plastic-bags-are-more-environmentally-friendly
  • 3
  • 8
Ineta
I
Tā ir iespēja neizmantot neskaitāmos plastikāta maisiņus! Ja gribi, vari nākt iepirkties nevis ar savu burciņu, bet ar papīra iepkojumu vai kastīti, vai auduma maisiņu (tagad Rimi ir parādījušies tādi). Ir cilvēki, kas ikdienā produktus glabā stikla vai citās tvertnēs (es arī). Ja es izberu no sava trauka pēdējos makaronus, tad ņemšu padusē savu tukšo burku un iešu pēc makaroniem uz "Turzu". Cilvēki, kas neko nezina par zero waste kustību, nekad šādus veikalus nesapratīs. Tāpat kā gaļēdājs nesaprot vegānu. Tāpat kā deputāti nekad nesapratīs mūs, parastos cilvēkus. Katram savs! Es ar savu burciņu iešu!!!
  • 22
  • 4

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Miljoni, ērgļi un svētki

Šogad krāsosiet, slēpsiet, meklēsiet vai ripināsiet? Lai gan olu rādīšana jau labu laiku politiski folklorizējusies, svētku noskaņa ir tepat līdzās, gribas smaidīt un aicināt pavasari beidzo...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata