Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +28 °C
Skaidrs
Otrdiena, 28. jūnijs
Kitija, Viesturs, Viestards

Rasa Jansone

Rasa Jansone turpina lielformāta portretu sēriju

No Mūkusalas mākslas salona Mazajā zālē eksponētajām gleznām "noraugās" Dīvs, Lizete, Eduards, Rasma, Marts un Aira. Līdz 14. novembrim šeit ir atvērta mākslinieces Rasas Jansones radīto lielformāta bērnu portretu personālizstāde Sīkais.

Roboti rāpjas pretī gaismai

Elektroniskā ekosistēma ir transformējusi cilvēku no fragmentēta indivīda, kāds tas bija rakstības un drukas kultūrā, uz lomu kolektīvā identitātē ar kopienas bāzi, tādējādi neizbēgama ir nobīde uztverē un mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli - Rīgas mākslas telpas Lielajā zālē ir apskatāma jauno mediju tēlnieka Krista Pudzena pirmā personālizstāde Nobīde.

Rasas Jansones personālizstāde Ikdienišķā vīrišķība Mūkusalas mākslas salonā

Mūkusalas Mākslas salona Mazajā zālē no 23. novembra līdz 29. decembrim skatāma Rasas Jansones personālizstāde Ikdienišķā vīrišķība, vēsta salona pārstāvji."Ikdienišķā vīrišķība manā interpretācijā ir mēģinājums pievērsties ģimenes lietām. Tā ir spēja (reizēm totāla nespēja) mierīgi domāt par savu vecmammu, kuras deviņi bērni negribēja (un nevarēja) palikt vectēva uzceltajā mājā, un nesmīkņāt par švāģeriem, kas visās ģimenes bildēs nez kāpēc vienmēr ir priekšplānā.

Nabaklab aplūkojama Rasas Jansones personālizstāde Atpakaļskata spogulis

No 28. oktobra līdz 28. novembrim klubā Nabaklab būs apskatāma Rasas Jansones personālizstāde Atpakaļskata spogulis, portālam Diena.lv pastāstīja māksliniece.Izstāde, kurā apskatāmas 11 jaunas, nekur iepriekš neizstādītas gleznas, tiks atklāta Nabaklab piektdien, 28. oktobrī plkst. 18.Izstādes pamattēma ir bērnība un pagātne - jocīgā „viela“, kurā visu laiku pinas kājas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide