Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +19 °C
Smidzinošs lietus
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

Latgale

Izdots Valentīna Lukaševiča vietu stāstu krājums Dīnvydlatgolys stuosti

Iznākusi literatūrzinātnieka un rakstnieka Valentīna Lukaševiča grāmata Dīnvydlatgolys stuosti. Tajā 39 stāstos autors, ceļojot ne tikai telpā, bet arī laikā, iepazīstina ar Latgales dienvidu daļu, vaicājot – vai var dzīvot bez vietas un vai vieta ir arī tad, ja neviens tur nedzīvo?

Latgales iedzīvotājiem izkrāpti vairāk nekā 50 000 eiro

Latgales reģionā maija beigās reģistrēti trīs jauni krāpšanas gadījumi, kad krāpnieki, izmantojot tādus krāpšanas veidus kā apšaubāmas investīciju platformas un telefonkrāpšanas, uzdodoties par bankas darbiniekiem, izkrāpuši no iedzīvotājiem naudas līdzekļus, vienā gadījumā izkrāpjot pat 42 870 eiro, aģentūru LETA informēja Valsts policijā (VP).

Mūzikas albumā iemūžināts katoļu dievkalpojums Ryugtuos suopes

Izdots katoļu dievkalpojumam Ryugtuos suopes veltīts mūzikas disks (CD), kurā apkopoti gavēņa laika dziedājumi Aglonas bazilikas Kora skolas absolventu un domubiedru, kā arī priestera Aigara Bernāna izpildījumā. Ryugtuos suopes Latgalē ir katoļu baznīcai ļoti nozīmīga muzikāli liturģiska forma, kurā baznīcas dziesmas savijas vienotās lūgšanās ar seno gregorisko dziedājumu melodijām un latīņu himnu tekstiem

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide