Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latgale

Latgales iedzīvotājiem izkrāpti vairāk nekā 50 000 eiro

Latgales reģionā maija beigās reģistrēti trīs jauni krāpšanas gadījumi, kad krāpnieki, izmantojot tādus krāpšanas veidus kā apšaubāmas investīciju platformas un telefonkrāpšanas, uzdodoties par bankas darbiniekiem, izkrāpuši no iedzīvotājiem naudas līdzekļus, vienā gadījumā izkrāpjot pat 42 870 eiro, aģentūru LETA informēja Valsts policijā (VP).

Mūzikas albumā iemūžināts katoļu dievkalpojums Ryugtuos suopes

Izdots katoļu dievkalpojumam Ryugtuos suopes veltīts mūzikas disks (CD), kurā apkopoti gavēņa laika dziedājumi Aglonas bazilikas Kora skolas absolventu un domubiedru, kā arī priestera Aigara Bernāna izpildījumā. Ryugtuos suopes Latgalē ir katoļu baznīcai ļoti nozīmīga muzikāli liturģiska forma, kurā baznīcas dziesmas savijas vienotās lūgšanās ar seno gregorisko dziedājumu melodijām un latīņu himnu tekstiem

Te viss ir latgaliski! Upītē atklās pirmo latgaliešu izlaušanās istabu Pīci panti

Otrdien, 28. decembrī, Balvu novada Upītē slēgtās skolas ēkā tiks atklāta pirmā un pagaidām vienīgā izlaušanās istaba spēle latgaliski. Jaunajai izlaušanās istabai dots nosaukums Pīci panti, tā ir veltīta novadpētniekam, dzejniekam, folkloristam Ontonam Slišānam (1948–2010) un būs pieejama katram spēlēt gribētājam

Levits: Visai Latvijai ir jāpalīdz Latgalei pārvarēt Covid-19 pandēmiju

Ņemot vērā to, ka Latvijā Covid-19 pandēmija vissmagāk ir skārusi Latgali, kur cilvēki vismazāk vakcinējas, visai pārējai valstij būtu jāiesaistās, lai palīdzētu šim reģionam pārvarēt krīzi, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta panorāma sacīja Valsts prezidents Egils Levits.

Dumpis: Ierobežojumu mīkstināšana īpaši ietekmēs Latgali, kur ir zemākie vakcinācijas pret Covid-19 rādītāji

Lai gan ieviestie ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai strādā, tomēr ar to mīkstināšanu ir jābūt piesardzīgiem, jo to atcelšana īpaši ietekmēs Latgali, kur ir zemākais vakcinācijas pret Covid-19 rādītājs, šorīt intervijā Latvijas Radio atzina Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas infektologs, Latvijas Universitātes profesors Uga Dumpis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide