Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Labdarība

FOTO: Ar ziedojumu BKUS noslēgusies VENDEN labdarības akcija

Ar svinīgo čeka pasniegšanu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā 8. maijā tika noslēgta VENDEN labdarības akcija, kuras ietvaros divu mēnešu garumā viens cents no katra pārdotā produkta PET pudelē tika novirzīts ziedojumam Bērnu slimnīcas fondam. Pasākumā piedalījās VENDEN un Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji, kā arī neonatoloģijas nodaļas ārsti un māsas.

Lūgums pēc palīdzības: nelaime sagriež ģimenes dzīvi kājām gaisā

Šajā ģimenē aug trīs bērni, Rūdolfs ir vecākais. Mamma Laima un tētis Kaspars ir mīloši un brīnišķīgi vecāki. Traģēdija, kas sagrieza viņu dzīvi kājām gaisā, notika burtiski vienā sekundē - ātrā palīdzība, policija, reanimācija... Tā bija kā šausmu filma, kuru gribas pārtīt uz priekšu, stāstu sāk labdarības fonds BeOpren.

Tavi draugi aicina arī šoruden liet ierakumu sveces Ukrainas armijai

Turpinot 2022. gada rudenī aizsākto ierakumu sveču liešanas akciju Ukrainas armijas atbalstam, biedrība Tavi draugi no novembra aicina Latvijas iedzīvotājus izgatavot ierakumu sveces vai ziedot to sastāvdaļas, vai arī atbalstīt akciju ar finansiālu ziedojumu. Biedrības angārā, Rīgā, Ventspils ielā 50, K-3, līdz pavasarim regulāri notiks ierakumu sveču izgatavošanas darbnīcas.

FOTO: Masaļskis, Vītoliņš, Rēdlihi un Dukuri dodas uz ledus labdarības zvaigžņu spēlē

Sestdien, 26. augustā, Jēkabpilī ar vērienu tika aizvadīts festivāls Roks & hokejs 2023 – Sporta hallē sīvās cīņās Gunāra Meijera ceļojošo kausu izcīnīja HK Jēkabpils, pie pilnām tribīnēm ovāciju pavadīta noritēja labdarības zvaigžņu spēle, bet diena noslēdzās stadionā ar košu un skaļu rokkoncertu. Ziedojumos L. Rusiņa nogalinātās sievietes bērniem tika savākti 3301,80 eiro.

FOTO: Ukrainas Neatkarības dienai veltītā izsolē saziedoti vairāk nekā 72 000 eiro Tviterkonvojam

25. augustā par godu Ukrainas Neatkarības gadadienai norisinājās labdarības brokastis un izsole. Kopā izsolīja 25 ekskluzīvas lotes, ko ziedoja Ukrainas un Latvijas sportisti, mūziķi un sabiebrībā zināmas personas. Kopumā saziedoti 72 009 eiro, kas ar ziedot.lv atbalstu tiks novirzīti labdarības organizācijas Agendum fondā plašāk zināmam kā Tviterkonvojs.

Ar futbolu un mūziku aicina atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus

Spēlējot futbolu un klausoties mūziku atbalstīt ukraiņus cīņā pret okupantu iebrukumu viņu valstī aicina futbola un izklaides halles Playoff Arena vadītāji, kuri tuvākajos mēnešos īstenos vairākus labdarības projektus, lai palīdzētu vākt ziedojumus tūlītējas humanitārās palīdzības nodrošināšanai Ukrainas iedzīvotājiem.

FOTO: No Rumbulas uz Ukrainas frontes karstajiem punktiem izsūtīts ziedojums vairāk nekā 100 000 eiro vērtībā

Piektdien, 3. martā, no Rumbulas Industriālā parka tika izsūtīta atbalsta iniciatīvas Brīva Ukraina Eiropā organizēta kravas automašīna ar precēm vairāk nekā 100 000 eiro vērtībā. Sūtījuma galapunkts ir Ļviva, un ziedojumi uzreiz pēc to nogādāšanas preču saņemšanas punktā, tiks nosūtīti tālāk karavīriem aktīvajā karadarbības zonā.

FOTO: Iedzīvotāji izgatavojuši jau vairāk nekā 74 000 ierakumu sveču Ukrainas armijai

Biedrība Tavi draugi kopš pērnā gada novembra uz Ukrainu nosūtījusi vairāk nekā 74 000 Latvijas iedzīvotāju izgatavoto ierakumu sveču, kas palīdz ukraiņu karavīriem sasildīties aukstajos mēnešos. Ierakumu sveču akcija turpināsies arī martā ar mērķi kopumā izliet un nogādāt Ukrainas aizstāvjiem vismaz 100 000 sveču.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide