Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +28 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Artdocfest/Riga

Festivālā Artdocfest/Riga pirmizrādīs divas latviešu dokumentālās filmas

4. Starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga norisināsies no 1. līdz 8. martam. Šogad skatītājus priecēs un Latvijas kino bagātinās divas pilmetrāžas dokumentālās filmas - režisoru Antras Cilinskas un Annas Vidulejas Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks un Ivara Zviedra Kaprači, informēja festivāla rīkotāji.

Galerijā CUB skatāma Vitālija Manska darbu izstāde

Trešdien, 21. februārī, plkst. 18.00 galerijā CUB Alberta ielā 9 tiks atklāta Starptautiskā dokumentālā kino festivāla Artdocfest/Riga prezidenta un režisora Vitālija Manska darbu izstāde, kas gaidīs apmeklētājus līdz 1. martam.

Artdocfest/Riga izrādīs filmu skati Miers kara laikā

4. Starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga, kas norisināsies no 1. līdz 8. martam, izziņo 17 tematiskās programmas Miers kara laikā filmas. Tās būs redzamas svētdien, 3. martā, no plkst. 12.00 mākslas centrā Zuzeum. Ieeja ir bez maksas, no 16. februāra piesakot savu ierašanos pasākuma vietā vai mājaslapā www.zuzeum.com.

Norisināsies festivāla Artdocfest/Riga bezmaksas skate Artdoc & ProArt

Starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga sadarbībā ar mākslas centru Zuzeum jau otro gadu aicina skatītājus uz tematisko dokumentālā kino skati Artdoc & ProArt. Tā tiks izrādīta tikai vienu reizi – piektdien, 1. martā no pulksten 14.00. Ieeja ir bez maksas, no 16. februāra piesakot savu ierašanos pasākuma vietā Zuzeum.

Festivāls Artdocfest/Riga aicina uz kino nakti

Starptautiskais dokumentālā kino festivāls Artdocfest/Riga, kas norisināsies no 1. līdz 8. martam, aicina 2. martā pulksten 22.00 ierasties kinoteātrī Splendid Palace, lai pavadītu kopā neaizmirstamu kino nakti.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide