Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pārmaiņas restorānu šķīvjos

Pēdējos pāris gados vides jautājumiem sāk pievērsties tie, kam vēl nesen nebija nekādas daļas ne gar klimata pārmaiņām, ne gar bioloģiskās daudzveidības sarukšanu, ne gar atkritumu kalniem sauszemē un zupām okeānā.

Top komentāri

ļuļa
ļ
nevis gaļas ēšana ir problēma un kaitīga videi, bet tas, ka pārtika tiek transportēta pāri visai pasaulei. ja teļi no vācijas tiek vesti nobarot uz spāniju un tad vesti uz turciju vai atpakaļ uz vāciju nokaut, ja aitas no jaunzēlandes ved uz eiropu, ja cūkas no baltijas ved uz austriju, tad, piedodiet, kaut kas nav kārtībā. un tieši tikpat nenormāli ir vegānu apgalvojumi, ka jūs dzīvojiet dabu saudzējoši. dabu saudzējoši dzīvo tie cilvēki, kuri pārtiku pērk no piegādātājiem, ne tālāk kā 200 km. jūsu soju ved no brazīlijas, un jūsu mandeļu dēļ kalifornijā ir sausums un savvaļas ugunsgrēki. es ēdu gaļu katru dienu, un dzīvoju draudzīgāk par jums, jo man viss izaug dārzā pašai un nekas vispār nekur nav jāved, bet gaļu pērku no vietējiem zemniekiem un medniekiem pa taisno.
Irlielāmērāticams
I
ka ir jābūt ļoti uzmanīgam, lai jēdzienus "uztura zinātne" un "viltus zinātne" atšķirtu vienu no otra.
zini
z
uz tā šķīvīša labs gardums manam ruksītim,bet ne man,izņemot tomātiņus.
Skatīt visus komentārus

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

SestDienas receptes: Galdā tītars!

Iedomājoties putna gaļu, vairākumam prātā nāk vista, vai ne? Vēl varbūt pīle, bet tas jau izklausās smalkāk. Gandrīz tikpat smalki kā paipalas, irbītes un fazāni. Bet vēl ir viens putns, kurš it k...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

Pieredze

Vairāk Pieredze