Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Otrdiena, 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Vide

Draudzīgāki videi un ar jauniem pakalpojumiem

Pēdējo gadu satricinājumi pasaulē nav metuši līkumu arī auto tirgum. Par to, kāda ir pašreizējo ekonomisko procesu un pieaugošās ģeopolitiskās spriedzes ietekme uz auto tirgus nozari, par klientu izvēli un jaunievedumiem pašu dīleru piedāvājumā intervijā Edžum Ozoliņam stāsta Moller Auto uzņēmumu grupas izpilddirektore Baltijā Izīda Gerkena.

Melnis: Vides jomas pārcelšana no VARAM uz KEM ir plānošanas stadijā

Vides jomas pārcelšana no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) uz Klimata un enerģētikas ministriju (KEM) pašreiz ir plānošanas stadijā, un šajā jautājumā notiek dialogs, sacīja klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis (ZZS).

Ietaupīt un dzīvot zaļāk

Ar rūpēm par vidi vien dažkārt ir par maz, lai mēs ierobežotu savu komfortu un, piemēram, ar dažādiem resursiem – elektroenerģiju, ūdeni, apkuri u. tml. – rīkotos taupīgi. Taču brīdī, kad par izšķērdīgu dzīvošanu nākas maksāt prāvu summiņu, aizdomājamies gan.

Ietekme uz vidi un bizness

Globālā mērogā klimata pārmaiņas rada dažādas sekas, to vidū gaisa temperatūras svārstības, kas var izraisīt ekstremālus laikapstākļus un nokrišņu daudzuma izmaiņas. Rezultāts var būt gan sausums, gan plūdi, kādus esam pieredzējuši Eiropā un citviet pasaulē. Laikapstākļu izmaiņas iet roku rokā arī ar faunas un floras transformācijām.

No vairāk nekā simt gadu sena kuģa vraka pie Sāremā salas izplūst degviela

No Pirmā pasaules kara laikā uz rietumiem no Sāremā salas nogrimuša vieglā kreisera Cassandra sākusi izplūst degviela, tomēr būtiska piesārņojuma riska nav, jo degviela ūdens virsmu sasniedz pa pilienam un diezgan ātri izšķīst, informēja Igaunijas Klimata ministrija (iepriekš Vides ministrija).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide