Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +8 °C
Apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Politika

Iezīmē programmas aprises

Kongresā sestdien Latvijas Reģionu apvienība (LRA) nobalsoja par kopīgu startu vēlēšanās ar Latvijas Zaļo partiju (LZP), Liepājas partiju un Ulda Pīlēna vadīto biedrību

Mērķē atgriezties pie varas

Ar pārliecību, ka bez Latvijas Zemnieku savienības (LZS), kas ietilpst Zaļo un Zemnieku savienībā (ZZS), nav iespējams pienācīgi vadīt valsti, sestdien noritēja politiskā spēka kārtējais kongress Jelgavā. Tika pieņemtas piecas rezolūcijas, un iezīmējās tās tēmas, ko LZS plāno aktualizēt, gatavojoties Saeimas vēlēšanām, kas notiks pēc pusgada.

Wunderwuzzi noiet no skatuves

Nule par aiziešanu no politikas paziņojis viens no pēdējo gadu pašiem daudzsološākajiem jaunās paaudzes politiķiem Eiropā – Austrijas ekskanclers Sebastiāns Kurcs. Par iemeslu šādam lēmumam kļuva vairāki savdabīgi skandāli, kuri pēdējos gados tricina Austrijas iekšpolitiku.

Francijas politikas melnais gulbis

Oktobra sākumā Francijā tika publiskoti sabiedriskās domas izpētes kompānijas Harris Interactive jaunākās aptaujas rezultāti, kas radīja bumbas sprādzienam līdzīgu efektu. Saskaņā ar tiem par otru populārāko politiķi – iespējamo Francijas prezidenta amata kandidātu 2022. gada aprīlī gaidāmajās Valsts prezidenta vēlēšanās – kļuvis 63 gadus vecais, par labējo radikāli uzskatītais televīzijas raidījumu vadītājs, publicists un rakstnieks Ēriks Zemūrs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide