Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Paralimpieši

Ārkārtas Ģenerālās Asamblejas laikā pieprasa skaidrus un neinterpretējamus sportistu neitralitātes kritērijus

8.martā, Rīgā, norisinājās Eiropas Paralimpiskās komitejas ārkārtas Ģenerālā Asambleja, kurā tika apspriests Starptautiskās Paralimpiskās komitejas pieņemtais lēmums, kas pieļauj Krievijas un Baltkrievijas sportistu dalību Parīzes Paralimpiskajās spēlēs. Ilgu diskusiju rezultātā pieņemti vairāki nozīmīgi lēmumi gan attiecībā uz agresorvalstu sportistu antidopinga noteikumiem, gan neitralitātes kritērijiem, kā arī izteikts lūgums sportistus izvietot ārpus Paralimpiskā ciemata, ja viņu dalība Paralimpiskajās spēlēs tiktu pieļauta. Dalīborganizācijas nebija vienotas jautājumā par iespējamu spēļu boikotu.

Mēness aptieka izzinošā svētku nodarbībā iepriecina paralimpiskās kustības bērnus un jauniešus

Latvijas Paralimpiskās komitejas lieldraugs Mēness aptieka sarūpējusi pārsteigumus paralimpiskajā kustībā iesaistītajiem bērniem un jauniešiem, pirms Ziemassvētkiem tiekoties jau trešajā izzinošajā nodarbībā Tava veselības pietura. Šoreiz notikumam ir īstena svētku gaisotne, kopīgi noskaidrojot ziemā populāru citrusaugļu veselīgumu un uzturvērtību, kā arī iesaistoties daudzveidīgās sportiskās aktivitātēs un saņemot veselīgas dāvanas.

FOTO: Mēness aptiekas nodarbības Tava veselības pietura stiprina Latvijas paralimpiskās kustības bērnus un jauniešus

Paralimpiskajā kustībā iesaistītajiem bērniem un jauniešiem Latvijas Paralimpiskās komitejas lieldraugs Mēness aptieka aizsākusi informatīvu nodarbību ciklu Tava veselības pietura. Nodarbību mērķis ir izglītot Bērnu un jauniešu parasporta apvienības aktīvo bērnu un jauniešu ģimenes; tajās speciālisti dalās pieredzē, kas ir svarīgi jauno sportistu veselībai, lai ikdienā viņi būtu aktīvi, sportotu ar panākumiem un ne mazāk būtiski – ar prieku pavadītu laiku savu vienaudžu vidū.

Paralimpiskā komiteja sašutusi par LVM ziedojuma sadali

Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) atklātā vēstulē 14. Saeimas deputātiem un pašreizējam Ministru kabinetam (MK) pauž sašutumu par AS Latvijas valsts meži (LVM) ziedojuma sadali sporta nozarei.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide