Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Modernā pieccīņa

Nopietns pieteikums

Olimpisko sezonu ar blīkšķi atklājis Latvijas modernās pieccīņas sportists Pāvels Švecovs, kurš ar uzvaru Pasaules kausa pirmajā posmā Ungārijā spēra platu soli tuvāk dalībai šovasar paredzētajās Tokijas spēlēs.

Katram savs vājais punkts

Visu trīs sportistu iekļūšana finālsacensībās un izcīnītā bronzas godalga stafetes sacensībās ļauj Latvijas Modernās pieccīņas federācijas (LMPF) vadībai kā veiksmīgu vērtēt Latvijas izlases dalību Eiropas čempionātā, kas nedēļas nogalē norisinājās Ungārijā. Organizācijas vadītājs Jānis Liepiņš sarunā ar laikrakstu Diena atzina, ka individuāli no katra atlēta varēja gaidīt arī vēl labāku sniegumu, tomēr gadu pirms olimpiskās kvalifikācijas sākuma skats ir cerīgs.

Būvē tiltu starp paaudzēm

"Cenšamies nodrošināt pēctecību pēc diviem mūsu izcilajiem atlētiem," jaunā olimpiskā cikla galveno uzdevumu ieskicē Latvijas Modernās pieccīņas federācijas (LMPF) prezidents Jānis Liepiņš. Izaicinājumu netrūkst, jo pusotras desmitgades garumā Jeļena Rubļevska un Deniss Čerkovskis pieradinājuši pie augstiem rezultātiem un stabilu vietu sarežģītā sporta veida elitē, bet jaunajiem sava vieta zem saules vēl jāizcīna.

Modernā pieccīņa piesaista ar dažādību

"Kā dziesmiņā: Lai mūžam dzīvs mūsu pieccīņas sports, teica Pjērs de Kubertēns, to atklājot. Lai špagas lūst, lai sedli plīst, bet pieccīņas sports lai mūžam dzīvs," jaunajā gadā sporta veidam, kam atdoti daudzi gadu desmiti, novēl Ainars Eglons Leja, kurš bijis klāt modernās pieccīņas pirmsākumos Latvijā un to mūsu valstī balstījis visa mūža garumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide