Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Trešdiena, 7. jūnijs
Gaida, Arnis, Arno

Militārā parāde

FOTO: Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītā militārā parāde Alūksnē

Atzīmējot Latvijas Neatkarības atjaunošanas 33.gadadienu, ceturtdien Alūksnē norisinājās Nacionālo bruņoto spēku diena. Pie Alūksnes Jaunās pils notika Latvijas un ārvalstu bruņoto spēku, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas un Jaunsardzes vienību un tehnikas parāde, kuru pieņēma Valsts prezidents Egils Levits. Parādi papildināja aviācijas pārlidojumi.

FOTO: Kamuflāžā tērpies Dziņpins pārrauga Ķīnas militārās varenības izrādi

Vien dažas stundas pēc tam, kad ASV prezidents Donalds Tramps Ķīnai bija veltījis asu kritiku, sev ierasti viedokli paužot vietnē Twitter, kur apvainoja Ķīnu bezdarbībā Ziemeļkorejas radīto draudu ierobežošanā, Ķīnas prezidents Sji Dziņpins pārraudzīja vērienīgu militāro parādi, kurā demonstrēts jaunākais bruņojums, vēsta CNN.

Nākamgad militārā svētku parāde notiks Madonā

Liepājā Neatkarības atjaunošanas dienai veltīto militāro parādi bija ieradušies vērot vairāk nekā pusotrs tūkstotis liepājnieku un tās laikā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS) paziņoja, ka nākamgad 4.maija militārā parāde notiks Madonā.

Dienvidkoreja atbild ziemeļiem ar desmitgadē lielāko militāro parādi

Dienvidkorejā ar desmitgadē lielāko militāro parādi atzīmēta valsts bruņoto spēku dibināšanas 65 gadadiena, vēsta BBC.Parāde arī kalpo kā spēka demonstrācija ziemeļiem – pēc Dienvidkorejas prezidentes Pakas Gunhjes  teiktā, draudi no Ziemeļkorejas pēdējā laikā ir ļoti nopietni.Vērienīgo parādi, kurā piedalījās ap 11 tūkstošiem karavīru un tika mobilizētas 120 aviācijas tehnikas vienības,  klātienē vēroja arī ASV Aizsardzības sekretārs Čaks Heigels.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide