Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Junior Achievement

Apbalvoti labākie Cits Bazārs skolēnu mācību uzņēmumi

Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumā Cits Bazārs pasniegtas balvas deviņās nominācijās. Līdz ar pulcēšanās ierobežojumiem šogad Cits Bazārs notika vēl nebijušā formātā – tiešsaistē. E-katalogā savus izstrādājumus piedāvāja 300 SMU no visas Latvijas un pasākuma laikā interneta vietni apmeklēja 45 000 pircēju. Pasākumu organizē Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).

Izdīga savs uzņēmums

Mārtiņš Immermanis un Madris Čivčišs ir uzņēmīgi Tukuma 2. pamatskolas 6. klases skolēni un skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) Healthy life izveidotāji. Mārtiņš tajā ir finanšu direktors, kas nodarbojas ar uzņēmuma dokumentu noformēšanu, produktu izstrādi un sagatavošanu SMU tirdziņiem, finanšu datu apstrādi, produkta pašizmaksas un cenas aprēķināšanu, savukārt Madris ir mārketinga vadītājs, kas nodarbojas ar produkcijas dizainu, stenda projektēšanu, produkcijas reklamēšanu sociālajos tīklos, pienākumu sadalījumu atklāj puiši.

TIEŠRAIDE: Junior Achievement Unlocked - Business Pitch 2020

Junior Achievement Unlocked 2020 nometnes noslēgumā, jaunieši sanāks kopā, lai prezentētu un aizstāvētu attīstīto biznesa ideju projektus. Portāls Diena.lv piedāvā šodien, 7.augustā, plkst. 17.00 skatīties, kā jauniešiem veicies.

TIEŠRAIDE: Junior Achievement Unlocked 2020. Saruna ar Inesi Vaideri

Trīs vakarus portāls Diena.lv piedāvā skatīties tiešraidē sarunas par būtisko - biznesu, politiku, sabiedriskām norisēm. Politikas un ekonomikas prioritātes - vai un kā iespējams tās savienot? Par to šodien, 5.augustā, plkst. 19.00 saruna ar Prof. Dr. oec. Inesi Vaideri, Eiroparlamenta deputāti, Eiropas Enerģētikas foruma finanšu direktori.

TIEŠRAIDE: Junior Achievement Unlocked 2020. Saruna ar Mārīti Aleksandru Silavu

Trīs vakarus portāls Diena.lv piedāvā skatīties tiešraidē sarunas par būtisko - biznesu, politiku, sabiedriskām norisēm. Baņkiere bez Zeltītes kroņa, kura apvieno sapņotājus ar darītājiem - Mārīte Aleksandra Silava, Swedbank jaunuzņēmumu attiecību vadītāja šodien, 4.augustā, plkst.19.00 aicina pievienoties sarunā ar jaunatni par izaugsmi, izdegšanu un sevis realizēšanu.

TIEŠRAIDE: Junior Achievement Latvia Jauno Uzņēmēju dienas 2020

Neraugoties uz ierobežojumiem, saistītiem ar ārkārtas situāciju un attālināto mācību darbu, vairums jeb 63% no aktīvajiem skolēnu mācību uzņēmumiem (SMU), arī pavasara cēlienā sekmīgi turpināja attīstīt savu uzsākto biznesu. Ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus, Jauno uzņēmēju dienas 2020 Rīgā notiks, un šodien sacentīsies par Latvijas labākā skolēnu mācību uzņēmuma titulu un iespēju pārstāvēt valsti Eiropas mēroga sacensībās. Visi interesenti aicināti skatīties Latvijas labāko jauno uzņēmēju apbalvošanu!

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide