Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

Jānis Jarāns

Pastkarte no Romas sasniedz rekordu – 200 lielie ekrāni visā Latvijā

Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps šāgada laureāte - Elzas Gaujas filma Pastkarte no Romas - jau demonstrēta uz 200 lielajiem ekrāniem visā Latvijā. Kā atzīst kino izplatītāji, šāds izrādīšanas vietu skaits ir pēdējo astoņu gadu rekords, kāds nav piedzīvots kopš vēsturiskās drāmas Melānijas hronika (2016), informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Dzīve ar atvērtu sirdi. Divu pastnieku senioru mīlestības stāsts ar Indru Burkovsku un Jāni Jarānu galvenajās lomās

"Vakar aizgāju uz izrādi. Visi apsveic. Jauki!" nākamajā dienā pēc Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nomināciju izziņošanas saka aktrise Indra Burkovska, kura pretendē uz šo bronzas figūriņu kategorijā Labākā aktrise galvenajā lomā par savu darbu režisores Elzas Gaujas filmā Pastkarte no Romas, kas 11. janvārī kinoteātrī Splendid Palace piedzīvos savu pirmizrādi.

Filma Pastkarte no Romas īpašos seansos būs skatāma visā Latvijā

Režisores Elzas Gaujas pilnmetrāžas spēlfilma Pastkarte no Romas, kas izvirzīta nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps četrās nominācijās, ieskaitot Labākā pilnmetrāžas spēlfilma, uzreiz pēc 11. janvāra pirmizrādes dosies Latvijas tūrē, piedaloties filmas aktieriem un radošajai komandai.

Foto: Uzfilmēta Elzas Gaujas spēlfilma Pastkarte no Romas

No smiekliem līdz asarām, no Purvciema mikrorajona līdz elpu aizraujošām Romas terasēm - kontrastiem bagāta solās būt režisores Elzas Gaujas otrā spēlfilma Pastkarte no Romas. Divu pastnieku mīlasstāsts ar Jāni Jarānu un Indru Burkovsku galvenajās lomās ir veiksmīgi uzfilmēts, šobrīd uzsākta filmas montāža.

Jānis Jarāns: Štata aktieris būtībā ir vergs

Savu 60 gadu jubileju populārais aktieris Jānis Jarāns sagaida ar apziņu, ka paaudzes ir mainījušās un divdesmitgadnieki viņu kā Miedziņu vai Imantu—Babīti vairs nezina. Tomēr zāles izrādēs, kurās spēlē Jarāns, arvien ir pilnas

Jānis Jarāns Daugavpils teātrī iejutīsies hipnotizētāja lomā

7. martā plkst. 18.30 Daugavpils teātra Lielajā zālē notiks Ivara Lūša režisētās komēdijas latviešu valodā Ekstrasensa cīņa pirmizrāde, pavēstīja teātra sabiedrisko attiecību speciālists Jānis KrūtkrāmelisEkstrasensa cīņa top kā latviskā versija februārī iestudētajai Ivara Lūša izrādei krievu valodā Melu detektors, kas uzvesta pēc mūsdienu krievu dramaturga Vasīlija Sigareva darba motīviem.

Jaunajā teātrī iestudēta psiholoģiska drāma Kolekcionārs

Jaunais teātris piedāvā Latvijas teātra mīļotājiem psiholoģiski smalku un niansētu izrādi asu izjūtu cienītājiem – Kolekcionārs - pēc Džona Faulza romāna motīviem. Lomās iejutīsies Jānis Jarāns un Jūlija Ļaha.Ideja iestudēt šo Džona Faulza stāstu radās izrādes režisoram Ivaram Lūsim jau Kultūras Akadēmijas studiju laikā, kad tas bijis iekļauts obligātās literatūras sarakstā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide