Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 20. marts
Made, Irbe

Guna Zariņa

Jaunajā Rīgas teātrī top Pētera Krilova izrāde Kordēlijas zeme

2022. gadu Jaunais Rīgas teātris noslēgs ar oriģināldramaturģiju. 15. decembrī Mazajā zālē pirmizrādi piedzīvos jauniestudējums Kordēlijas zeme. Izrāde ir balstīta mūsdienīgās domās par Viljama Šekspīra lugu Karalis Līrs, un tajā spēlē divi dažādu paaudžu aktieri - Guna Zariņa un Matīss Ozols.

Dievinu gudrus un dāsnus cilvēkus. Intervija ar aktrisi Gunu Zariņu

"Es domāju, ka mākslai ir jāsatricina, pēc tam pats vari izdomāt, ko tu darīsi ar šo satricinājumu," – Jaunā Rīgas teātra aktrise Guna Zariņa par saviem radošajiem jaunumiem, šaubām un slinko iekšiņu, kas māksliniekam atņem brīvību.

Noslēdzas vēsturiskās daudzsēriju filmas Emīlija. Latvijas preses karaliene filmēšana

Jūnijā noslēdzas filmēšanas periods septiņu sēriju filmai Emīlija. Latvijas preses karaliene – projektam, kurš 2020. gada septembrī tika atbalstīts Nacionālā kino centra un Kultūras ministrijas izsludinātajā konkursā par nozarei piešķirto papildu finansējumu ārkārtas situācijā. Seriāls top studijā Mistrus Media, to veido režisori Kristīne Želve, Andis Mizišs, Dāvis Sīmanis un Gints Grūbe, galvenajā lomā – aktrise Guna Zariņa, pirmizrāde – jau šoruden, informēja producents Gints Grūbe.

Viļņā pirmizrādi piedzīvo kopražojuma filma Elpa marmorā

Starptautiskajā Viļņas kinofestivālā Kino pavasaris sestdie, 17. martā notika režisores Giedres Beinoriūtes jaunās spēlfilmas Elpa marmorā pirmizrāde, kas ir Lietuvas, Latvijas un Horvātijas kopražojums, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Intervija ar aktrisi Gunu Zariņu. Mēs negrūstāmies

"Tu uz divām stundām atdzīvini cilvēku," Ēnu dienā Jaunā Rīgas teātra aktrisei Gunai Zariņai pateica viena no viņas sešām ēnām. "Esmu ļoti, ļoti pateicīga šim jaunajam cilvēkam. Man šis formulējums palīdz dzīvot, aizmirst par sevi"

Viesturam Kairišam un Gunai Zariņai Lāčplēša dienā pasniegs Žaņa Katlapa balvu

Šodien plkst.19 Durbes pilī ceturto reizi tiks pasniegta aktiera, režisora un pedagoga Žaņa Katlapa balva, kas tiek piešķirta par nacionālo vērtību apliecinājumu Latvijas teātra vidē. Šogad Žaņa Katlapa balvu saņems režisors Viesturs Kairišs un aktrise Guna Zariņa, aģentūru LETA iepriekš informēja Tukuma muzeja Komunikācijas nodaļas vadītāja Kristīne Ozola.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide