Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 22. jūlijs
Marija, Marika, Marina

Guna Zariņa

Izskanēs orķestra Rīga valsts svētku bezmaksas koncerts

Orķestris Rīga diriģenta Valda Butāna vadībā aicina uz koncertu Latvijas (no)skaņas, kurā skanēs mūsdienu latviešu komponistu mūzika. Koncertā tiks pirmatskaņots komponistes Annas Veismanes jaundarbs Jūra. Stihijas. Koncerts notiks 4. maijā plkst. 18.00 VEF Kultūras pilī un tajā piedalīsies orķestris Rīga, diriģents Valdis Butāns, aktrise Guna Zariņa un muzikoloģe Signe Lagzdiņa. Ieeja koncertā ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami no sestdienas, 27. aprīļa.

Liepājas teātrī viesosies izrāde Karš vēl nav sācies

Otrdien, 19. septembrī, plkst. 19.00 KatlZ Riga veidotā izrāde Karš vēl nav sācies ar spožu aktieru sastāvu – Gunu Zariņu, Aleksandru Maļikovu un Gīti Ivanausku (Gytis Ivanauskas) – viesosies Liepājas teātrī, informēja izrādes producenti.

Jaunajā Rīgas teātrī top Pētera Krilova izrāde Kordēlijas zeme

2022. gadu Jaunais Rīgas teātris noslēgs ar oriģināldramaturģiju. 15. decembrī Mazajā zālē pirmizrādi piedzīvos jauniestudējums Kordēlijas zeme. Izrāde ir balstīta mūsdienīgās domās par Viljama Šekspīra lugu Karalis Līrs, un tajā spēlē divi dažādu paaudžu aktieri - Guna Zariņa un Matīss Ozols.

Neapēst visu, ko piedāvā. JRT izrādes Viss zem debesīm recenzija

Dažas Jaunā Rīgas teātra jauniestudējuma Viss zem debesīm epizodes balansē uz grūti attaisnojamas gaumes robežas, ko no pārmetumiem pasargā vienīgi režisora Alvja Hermaņa un aktieru Gunas Zariņas un Viļa Daudziņa elitārais statuss sabiedrībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide