Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

Ceļā uz viduslaikiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zita lapas administratoram
Z
Kas tas par ārprātu - komentārs ,,LATVJU TAUTAI" - naida kurināšana pret latviešiem, rupjības utt.!?
Ja bet
J
Ziniet mūsu iemīļoto latviešu teicienu?"mentalitātē "-mūsu latviešu mentalitātē. STARPcitu turkiem un musulmaņiem arī ir sava mentalitātē. Tikai pilnīgi otrādi nekā mums. Ja eiropieši,un kristīgie dzīvo civilizētā vidē, kur ir prostitūcija geji,dzeršanas,laulību krāpšanas u citas līdzīgas lietas,piem svarcjni tik tik dupsi nosedz,krūtis līdz pusei ārā.Tad musulmaņu zemes tādus nodot ar akmeņiem. Viņiem jābūt jaunavai nevajnigai ja precas,seju nerzdit nevienam u arī pārējās miesas daļas. Un daudz vel kas kas ir viņu Un nav muns ko kritizēt.Dzīvoja savu dzivi un miers. Bet nedomāju KĀ ortodaksalie musulmani vēlas palikt Eiropā ož visiem laikiem. Kuriem ir bērni vas atkal,lai viņi meitas izaug vinu valsts vidē, vinu mentalitātē. Un vispār kas par modi kritizēt kādu tautu,par kuru mums nav NE jausmas. Varbūt viņi par ir labāki nekā mēs. Musulmaņi ceļinieku pabaros nolūks tira gulta un vēl vēl maizi iedos. Z Bet mēs pat piekauvejusam pie durvīm diez vai gluži ūdens iedosim.
brer
b
Ja reiz tádu valsti varéja nato uznjemt(kas ir pilnígs murgs jo káds sakars islama valstij ar nato)tad plánprátígie junkersi un dombrovski ne turciju vien uznjems.Turkmenistánu arí varétu vai ne?
vards
v
un ka tadu valsti var uznemt ES?
Vārds
V
Labi, ka kāds uzraksta, kas atpalikušo muslimu valstīs notiek pa īstam, nevis melīgo dombrovsku & junkeru slapjajos sapņos. Un nākotnes Eiropā, kurā būs ielaistas muslimu ordas, bezbērnu dombrovski, merkeles un junkeri dzīvos labi apsargātos rajonos, kamēr tie, kuri viņu meliem tagad tic, baidīsies par savu un savu bērnu dzīvību. Palasiet, cik muslimu bandu izvarotu meiteņu jau tagad ir Vācijā, Zviedrijā, UK.
ES jūk prātā
E
Nu jauki,sākās pasūtījma raksti par jauno nākamo ES valsti,vai ne:)
oskars
o
vispar nekontroleti uz savu roku celot pa Turciju ir diezgan riskanti ,var palikt bez masinas ,ar servisiem diezgan sudigi un bez galvas .
O jeeee
O
Lasu, lasu, lasu un smejos...Atkal vieta, kur izteikties cilvēkiem, kas neko vairāk kā kaimiņu tocku nav redzējuši. Un Lapsa šobrīd man kārtējo reizi pierādīja, ka ir diezgan ...nekāds. Mums, latviešiem, līdz turku līmenim vēl augt un augt, un augt. Visādā ziņā. Un salīdzinājums nav mums par labu...
 • 1
 • 2
t
t
Nu, Gruzija gandrīz visur tagad ir tā komercializējusies, ka rietumi ir visur. Mazliet pat žēl, salīdzinot ar kādiem 10 gadiem iepriekš Uz Irānu gan gribētu.
t
t
Ja ES iedos Turcijai bezvīzu režīmu, tas vienkārši būs vāks mums Domāju, ka par bēgļu pieplūdumu tad mēs vēl būtu "priecājušies" Vai turku iekarotājus kādreiz nesauca par melnajām ordām? Varbūt es kļūdos. Tomēr mana doma ir skaidra
Jens Z
J
Panaivi un virspusēji, vienā grāpī samaisītas turku un kurdu būšanas, mietpilsoņu fantāzijas kairināšanai iepīti stāsti par slepkavībām un viduslaikiem, vēl iespaidīgāk nekā Blaumaņa ceļojuma apraksts no Iršiem uz Bormaņiem (vai kuŗas konkrēti vietas tajā apkaimē vēl minētas Blaumaņa rakstā) ar apstāšanos katrā krogā...Mīļie cilvēki, aizbrauciet INDIVIDUĀLI uz Irānu, un pēc tam uz Turciju - pie turkiem jūs jutīsieties ka atgriezušies civilizācijas klēpī, lai arī kādā kalnu ciematā jums negadītos iegriezties. Tāpat arī varat aizbraukt uz Gruziju, kas tomēr civilizētāka par Irānu, un pēc tam uz Turciju - atkal sajutīsiet, ka smaga neērtību nasta nokrīt no jūsu pleciem un varat uzelpot bez esistenciālām raizēm. Cita lieta protams, cik smaga ir iztikas pelnīšana pašiem vietējiem iedzīvotājiem, un cik labi vai droši tie var justies sava ikdienā. Atkal turkiem tomēr iet labāk nekā gruzīniem un irāniešiem, un jāsaka, ka pat Latvija Turciju šajā ziņā neko daudz nepārspēj.
Jens Z
J
Interesantas versijas - jēkabpilieši grib koknesiešiem/ bebrēniešiem atņemt slavenības un viņu laurus... Nezinu, ko par to teiks Reciju ezera piekrastes iedzīvotāji, kuŗu vidū esmu vadījis vairāk nekā 40 gadus. Ko tad Jēkabpils ir spējīga piedāvāt? Orientālistikas profesora amatu? Bet jums taču nav pat augstskolas! Bez tam baidos, ka vidzemniekam Jēkabpils latgaļu vidū var neklāties visai viegli...
 • 0
 • 1
Trollis JT
T
Cik var noprast, tad Jēkabpils.
 • 0
 • 4
Jens Z
J
Kuŗa tad būtu mana 'dzimtā pilsēta'? Es esmu no laukiem.
 • 7
 • 2
Trollis JT >
T
Jens, viens gudrs cilvēks no Tavas dzimtās pilsētas ir pareizi sacījis, ka viņš gribot taupīt savu laiku un pirms garu tekstu lasīšanas parasti izlasot autora vārdu. Nu, un tad varot ietaupīt laiku... .
 • 3
 • 8
Jāzeps
J
BĪBELE-HOZEJAS 4-6. DIEVA ATZIŅAS TRŪKUMA dēļ,-TAUTAS IZNĪKST. KĀPĒC EIROPA SĒV ROK KAPU ?? Visas pasaules tautas ir cēlušās caur Dieva plānoto apsolījumu,no Ābrahama sievas Sāras,100- gadu vecumā dzimušā dēla Īzaka. Visām tautām pieder mūžīgās dzīvības genētika,garantēta vieta paradīzē. Bet no Ābrahama ārlaulībā ar kalponi Hagari dzimušā dēla Ismaēla atzara ir cēlušās visas musulmaņu tautas. Par cik šis Ismaēls nebija Dieva plānots bērns,-tāpēc visām musulmaņu tautām ir antikrista genētika,=pēc nāves viņu dvēselēm ceļš ir tikai uz elli. No pasaules sākuma līdz pasaules galam pastavēs naids,-kari gēnu starpā.Antikrista genētika ienīdīs,karos ar Dieva genētiku. Spilgts piemērs Vecajā Derībā,-Ābels mīlēja Dievu,-pienesa upurim,visjaukāko,vistreknāko jēru. Dievs Ābela upuri atzina. Kains ar antikrista genetiku pienesa Dievam 2-ās škiras dārzeņus,-Dievs Kaina upuri neatzina. Kaina seja no dusmām pietvīka,un viņš nokāva savu miesīgo brāli Ābelu. Hērods,(sātans)Bētlemē un tās apkaimē, lai neitralizēt bērniņu Jēzu Kristu, pavēlēja apkaut visus 2-gadīg.zēnus. Hitleram arī bija antikrista genētika,un ļoti daudziem citiem. Eiropu sātans iezombējis tik dziļā bezdievības pakāpē,=vadītāji bez garīgā redzējuma savas tautas apraks. Romas Pāvestam ar Merkeli vajadzēja Briselē strikti noteikt,=ielaist Eiropā tikai tos,kuri atzīst Jēzu Kristu,pārejiem ar airi pa muti un atpakaļ. Palīdzēt tiem,kuri ienīst Jēzu Kristu,=nozīmē palīdzēt sātanam savējos iedzīt ellē. Bet viņi cenšās izguldīt,pabarot,pabalstīt,apmazgāt kājas sātana armijai. Musulmaņu genētika ienīst Jēzu Kristu. Ar musulmaņiem var itkā līdzāspastāvēt līdz laikam=bet atliek ar viņiem uzsākt sarunu,sākt stastīt par Jēzu Kristu,kā šie Vārdi viņos aktivizē viņiem pašiem nesaprotamu,nekontrolējamu naidu,viņš gatavs izraut nazi un uz vietas tevi nokaut,kā Kains nokāva savu miesīgo brāli Ābelu. Nav Dieva prāts musulmaņu teritorijas pārcelt uz Eiropas teritorijām ar visiem cilvēkiem,= katram ir smadzenes attīstīties savā Dieva ierādītajā teritorijā. Musulmaņi uz sava altāra ar īpašas formas zobenu nocērt galvas tiem, =kuri atsakās savā miesā iedzīvināt mikročipu, =kuri atsakās Kristus vietā pieņemt allahu. https://www.youtube.com/watch?v=s6t2JD3KnNU
Ezis UK
E
Trolli Tevi var pazīt,jo komenti ir sakarīgi ,tas Tvaika ielas zēns lieto visus nikus un melo ,bet runā par Dievu! Dievs labi iztiek ,bez šiem "tulkotājiem" šādiem "sludinātājiem un visām baznīcām,kuru vienīgais mērķis ir savtīgi izmantot Dieva vārdu ,gūstot labumu sev. Vispār jau Dieva žēlastība ir milzīga,ka šādi zaimotāji jau nav cietuši.
 • 0
 • 0
O jeee
O
Turcija ir sekulāra valsts. Vai zini, ko tas nozīmē?
 • 0
 • 0
Trollis JT
T
Lūdzu nelietot manu niku. Es tā nekad nedaru. Ja nav ko atbildēt - padomā un atbilde varbūt radīsies.
 • 0
 • 0
Trollis JT > Jāzeps
T
BĪBELE. APUSTUĻA PĀVILA vēst. Romiešiem 5-18 Tātad,kā viena cilvēka,=Ādama pārkapuma dēļ,(aizliegtais auglis),visai civilizācija ir nolemta ellei, tā caur viena cilvēka,Jēzus,Dieva dēla Krusta upuri tika pavērts ceļš visai civilizācijai uz paradīzi. Civilizācijas uzsācējs,= Ādams bija radīts svēts,=Viņš nezināja kas ir grēks un ļaunums. Ādams kontaktējās,pavadīja laiku ar Dievu,savu Tēvu. Caur aizliegto augli naivais Ādams pazaudēja planētas-zeme garīgā pārvaldnieka titulu, nododot to sātanam. Ādamā iebrauca sātana ļaunā genētika. Mēs visi,caur Ādamu,kā civilizācijas turpinātāji, piedzimstam kā pagāni,ar Ādama ļauno genētiku,derīgi tikai ellei. Dievs Tēvs iedarbināja civilizācijas glābšanas plānu,atdodot Savu Dēlu Jēzu Kristu, kā upuri par Ādama un visas civilizācijas grēkiem. Jēzus asinis=izdzēsa,anulēja,padarīja par nesošiem Ādama un visas civilizācijas grēkus. Tas,kurš neatzīst Jēzu kā Dievu,kā pestītāju,=tam paliek pagāna grēcīgais statuss,vieta tikai ellē. Tam, kurš atzīst Jēzu Kristu,-ieaicinot Jēzu savā sirdī, pagāna statuss tiek anolēts. Kristus asinis izdzēš ļauno Ādama genētiku,ieinstalē savu Kristus,Dieva mīlestības genētiku, raksturu. Tiek pieškirts Kristieša statuss. Debesīs nebūs konfesiju,sektu,Katoļu,Luterāņu,Baptistu,Pareizticīgo-un t.t.,- Debesīs būs viena Kristus Dieva bērnu gimene. Miljoni sēžot baznīcas autobusā brauc uz elli,-izņemot tos,-kuri ir ieaicinājuši Jēzu savā sirdī,mīl un pazīst personīgi. (Vēst.Romiešiem-8-14. Visi,ko vada Dieva Gars ir Dieva bērni). Kristieši ir tie paši bijušie pagāni,kuriem ceļš vaļā uz Dieva svētlaimes mājokļiem. Nogānot kādu,=esmu nolādējis savus panakumus. https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig
 • 4
 • 1
Trollis JT > Jāzeps
T
Tu gan kritizē baznīcu (redzamo), bet pats runā šķērsām. Ielaist Eiropā tikai tos, kuri atzīst Jēzu Kristu - tas nozīmē to pašu , ko baznīca jau dara - laiž pie Sakramenta visus, kuri prot noskaitīt tipa - es atzīstu Jēzu Kristu. Jāzep, a kā Tu pārbaudīsi , kurš melo, kurš ne? Jau Tavs paša teksts ir pilns ar pretrunām... kā Tu domā sijāt graudus no pelavām?
 • 2
 • 6
Senais
S
Tepat jau arī var atrast kaut ko līdzīgu.
smejos pilnā kaklā
s
eu, tu, plānpakausi, - vai tas , ak tev "caur tV uzvalciņā tērpies pirdelis ar iestudētiem žestiem pastāsta, ka esi aizņēmies miljardus un tu tam notici, ir liela apgaismība?:))
 • 0
 • 1
Ezis UK
E
Paceļo gan senais pa turieni,tad varbūt pat sapratīsi ,ka pie mums pat 100/1 daļu tādas tumsonības neatradīsi. Tie ir vairāki gadsimti ,kas mūs šķir. Šķīstie kristieši bija tieši tādi paši ,bet ļoti sen.Un Turcija vēl ir OK.
 • 3
 • 0
vidus laiki
v
nekur jau nav jāceļo, ļauzu domāšana, diemžēl, ir analoga
Q
Q
Un tik turpināt šitādus un līdzīgos laist Eiropā,kaut gan Vācija,Dānija u.t.t. Ar šamajiem pilna.
vecs Kapadokijas satraps
v
Anatolijas zemnieki prot izaudzet tik, cik es tikai pasapņot..un šim gan dažādi krēsāperdoši atkritumi nesteidz dažādi apgrūtināt izaudzētā pārdošanu..jo zin spēku sameru un sekas:))
 • 2
 • 2
Klucis
K
UK vieta atbrīvojusies, tāpēc pienācis laiks "šamajiem"! Paskat', kā ASV Orlando štatā izrīkojās naktsklubā Pulse - 49 netradicionālos nolaida no kātiem, taču ne Lapsa, ne Kažoka, ne pat Streips kādu padziļinātu izpēti neveica.
 • 6
 • 1

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Pamatu spēks

Nesenā plaisa kādas Valdemārielas dzīvojamās mājas sienā ietekmēja daudzu ģimeņu ikdienu, un ne tikai to, kurām pavisam tiešā veidā nācās vismaz uz laiku izvākties no sava mājokļa. Šis notikums ne vie...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata