Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +5 °C
Apmācies
Piektdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

Ziņas

Kādus griķus ēdam - krievu vai kazahu? © DIENA

Veikalu sortimentā esošo griķu piegādātājvalstis gada laikā mainījušās – ja vēl pērn Krievija bija viena no lielākajām griķu importētājām, tad šobrīd kā griķu izcelsmes valsts uz iepakojuma visbiežāk figurē Kazahstāna

Trešdien mākoņu kļūs mazāk

Trešdienas rītā galvenokārt Latvijas centrālajā un austrumu daļā brīžiem līst, vietām iespējams arī slapjš sniegs, liecina meteoroloģiskā informācija. Trešdien Latvijā, sākot no rietumiem, samazināsies mākoņu daudzums un valsts lielākajā daļā spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.

Tas ir būt vai nebūt jautājums. Par cilvēkiem © DIENA

Par sekām, kādas nule pieņemtais, nepietiekamais veselības budžets var radīt mediķiem un pacientiem, intervijā Agnesei Margēvičai skaidro Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente, Saeimas Sabiedrības veselības apakškomisijas vadītāja Līga Kozlovska (ZZS).

Rostovskis: Augstskolām būtu jāļauj realizēt katrai savu stratēģiju un mērķus

Augstskolām būtu jāļauj realizēt katrai savu stratēģiju un mērķus, piemēram, reģionālajām augstskolām ļaujot īstenot reģiona vajadzībām un attīstībai atbilstošu izglītības procesu, aģentūrai LETA norādīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents un biznesa augstskolas Turība īpašnieks Aigars Rostovskis.