Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 1. februāris
Indars, Indra, Brigita, Indris

Ziņas

Piektdien daudzviet uzspīdēs saule

Piektdienas rītā Latvijā ir mākoņains laiks, kas vietām skaidrojas, un valsts austrumu daļā dažviet krīt neliels sniegs, liecina meteoroloģiskā informācija. Piektdien Latvijā mākoņu kļūs mazāk un valsts lielākajā daļā uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi.

VID ir jāmaina attieksme pret nodokļu maksātājiem © DIENA

Situāciju, kad faktiski apturēts lēmums par Valsts ieņēmumu dienesta vadītājas Ievas Jaunzemes aizrotēšanu, intervijā Agnesei Margēvičai vērtē šā lēmuma pieņēmējs, bijušais finanšu ministrs, tagad Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs.

Elksniņš izstājas no Saskaņas

Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš pieņēmis lēmumu izstāties no partijas "Saskaņa" un sākt veidot jaunu reģionālu politisko spēku, aģentūru LETA informēja politiķis.

Šnore: Ne visi, kas ir pret Putinu, ir Latvijas draugi

Veidojot attiecības ārpolitikā, nevajag mānīt sevi, ka visi, kas ir pret Krievijas režīma līderi Vladimiru Putinu, ir Latvijas draugi, šādu viedokli šodien ikgadējās ārlietu debatēs Saeimā pauda deputāts Edvīns Šnore (NA).

Kols: Dzīvojam pasaulē, kuru veido "dūres spēka" politika

Pasaulē esošās krīzes likušas saprast, ka dzīvojam pasaulē, kuru veido "dūres spēka" politika, par parlamenta Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Riharda Kola (NA) šodien pausto ikgadējās ārlietu debatēs Saeimas sēdē aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

Rinkēvičs: ES sankcijām jābūt vienotām un jānovērš to apiešanas iespējas

Sankciju piemērošanas prakse Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs atšķiras, tostarp pieredzes trūkumu vai pārvaldības sistēmas negatavības dēļ, tādēļ ir būtiski strādāt pie vienotas prakses ieviešanas, novēršot sankciju apiešanu, šodien ikgadējās ārlietu debatēs Saeimas sēdē sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Kariņš: Karš Ukrainā ir karš par vērtībām un to, kāda kārtība valdīs Eiropā

Krievijas karš Ukrainā ir ne tikai Krievijas imperiālistu karš, bet arī karš par vērtībām un to, kādas vērtības un kāda kārtība valdīs Eiropā, tostarp, vai noturēsies brīvība, demokrātija un likuma vara, vai arī brutāla diktatūra ņems priekšroku, ceturtdien Saeimas sēdē sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).