Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

Ziņas

Pirmdien gaidāms gan sniegs, gan saule

Pirmdienas rītā Latvijā ir daļēji mākoņainas debesis un daudzviet, bet galvenokārt Kurzemē, īslaicīgi snieg, vietām Kurzemē snieg intensīvi, liecina meteoroloģiskā informācija. Pirmdien Latvijā uzspīdēs saule un īslaicīgi snigs, daudzviet snigs intensīvi un puteņos, iespējams arī pērkona negaiss.

airBaltic pagājušo gadu noslēdzis ar 32 miljonu eiro peļņu

Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic apgrozījums pagājušajā gadā bija 500,17 miljoni eiro, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā 2021.gadā, kā arī kompānija guva peļņu 32 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

EM aicinājusi darbiniekus izdzēst TikTok no darba mobilajiem telefoniem

Papildu drošības nolūkos, kā arī pamatojoties uz Satversmes aizsardzības biroja, Aizsardzības ministrijas un informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas Cert.lv rekomendācijām, Ekonomikas ministrija (EM) ir aicinājusi darbiniekus izdzēst lietotni TikTok no mobilajiem telefoniem, kas tiek lietoti darba nolūkiem, aģentūrai LETA pavēstīja EM pārstāvji.

Kurzemē un Zemgalē šķīdonis jau vairāk nekā 120 ceļu posmos

Līdz ar atkusni pārsvarā Kurzemē un Zemgalē uz grants ceļiem ir iestājies šķīdonis. Patlaban visvairāk nestspēju zaudējušu posmu ir Ventspils un Saldus apkārtnē, kur ierobežojumi noteikti attiecīgi 25 un 24 posmos. 17 posmi ir Tukuma, bet 14 Dobeles apkārtnē, Jelgavas un Kuldīgas – desmit, Aizkraukles – septiņi posmi, vēsta Latvijas Valsts ceļi.