Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +14 °C
Skaidrs
Trešdiena, 7. jūnijs
Gaida, Arnis, Arno

Reklāmraksti

Reklāmraksts

6 lietas, kam jābūt katra mūsdienīga vīrieša garderobē

Šķiet, ka vīriešiem, salīdzinājumā ar daiļā dzimuma pārstāvēm, sev piemērotu garderobi izveidot ir vienkāršāk. Viņi apģērba izvēlē vairāk paļaujas uz praktiskumu un ērtībām, nevis uz mainīgajām modes tendencēm. Un tomēr - arī ikvienam vīrietim svarīgi izveidot dzīvesstilam atbilstošu garderobi, ietverot tajā elementus, kas ļaus izskatīties un justies pārliecinoši jebkurā dzīves situācijā. Kādām lietām jābūt mūsdienīga vīrieša garderobē? Par to vairāk turpinājumā.
Reklāmraksts

Kā izmantot CV paraugus?

Neatkarīgi no tā, kādā profesijā meklējat darbu, CV jeb dzīves gājuma apraksts ir kļuvis par neatņemamu dokumentu, lai pieteiktos vakancei. Tieši tāpēc pret CV veidošanu nedrīkst izturēties pavirši, jo patiesībā tieši jūsu CV radīs par jums pirmo iespaidu, un, kā zināms, pirmajam iespaidam var būt izšķiroša nozīme. Lai būtu droši, ka CV būs gan vizuāli, gan saturiski korekts, ieteicams izvēlēties jau gatavu CV paraugu, kurā tikai jāievada jūsu informācija.
Reklāmraksts

Riepu ābece

Autoskolā, protams, tika mācīts viss svarīgākais, kas jāzina par riepām, taču, būsim godīgi – tad bija svarīgi visu “iekalt”, lai nokārtotu eksāmenu. Taču svarīgākā informācija par riepām ir būtiska arī ikdienā, nevis tikai eksāmenā, jo nepareizi izvēlētas riepas ar pārāk lielu nodilumu, var novest pie ļoti bīstamām situācijām uz ceļa, tāpēc ik pa brīdim ir vērs savas zināšanas par riepām atsvaidzināt.
Reklāmraksts

Metāla plaukti dažādām vietām un mērķiem

Ja nepieciešami ilgmūžīgi, izturīgi, stabili plaukti, kuros var glabāt arī smagus priekšmetus, visloģiskākā izvēle ir metāla plaukti. Biroja mēbeļu un aprīkojuma tirdzniecības uzņēmums AJ Produkti piedāvā plašāku ieskatu pieejamo metāla plauktu sortimentā un specifikā.
Reklāmraksts

Biroja mēbeles – no krēsla līdz skapju sistēmai

Lai ērti un mūsdienīgi iekārtotu biroju, nepieciešams iegādāties daudz un dažādas mēbeles. Jāpadomā gan par darbinieku ērtībām, gan klientu uzņemšanu, gan dažādu biroja preču novietošanas iespējām un atpūtas zonas iekārtošanu. Šis darbs būs vienkāršāks, ja biroja mēbeles tiks iegādātas vienuviet un vadoties pēc konkrēta plāna.
Reklāmraksts

Ventspils - pilsēta uzņēmējdarbībai un izglītībai

Lai darbība būtu iespējami efektīva un katra nākamā diena būtu labāka par iepriekšējo, jau šodien svarīgi domāt par nākotni. Ventspils valstspilsētas pašvaldības mērķtiecīgi vadītās darbības rezultātā pilsēta var lepoties ar virkni sasniegumu un, galvenais, ar apmierinātiem pilsētniekiem.
Reklāmraksts

Mainām motoreļļu un filtrus. Ko ņemt vērā?

Eļļas filtrs, gaisa filtrs, degvielas filtrs un salona filtrs - kopā četri filtri, kuri ir jāmaina regulāri. Vēl auto ar automātisko ātrumkārbu ir hidrofiltrs, tam nomaiņa ir retāka - ik pēc 60000 km vai 120000 km. Maiņas intervālu nosaka auto ražotājs.
Reklāmraksts

Ventspils – dažādu paaudžu pilsēta

Ventspils ir pilsēta, kurā pašvaldība rūpējas, lai radītu vidi, kurā ērti justos ikviens – īpaši ģimenes ar bērniem, seniori kā arī pilsētas viesi.
Reklāmraksts

Komfortabla un veselīga vide Ventspils izglītības iestādēs

Liela nozīme tam, kāds izaugs bērns, ir videi, kurā viņam nākas uzturēties pirmsskolas izglītības iestādē un vēlāk arī skolā. Ventspils valstspilsētas pašvaldība visās pirmsskolas un vispārējās izglītības iestādēs rūpējas, lai bērni uzturētos un mācītos svaigā gaisā un lai tiem būtu pieejamas mūsdienīgas tehnoloģiskās iekārtas, kas palīdz apgūt zināšanas.
Reklāmraksts

Ceļvedis veļas mašīnu pasaulē jeb kā izvēlēties sev vispiemērotāko sadzīves elektropreci

Veļas mašīnas ir kļuvušas par vienu no mūsdienu nepieciešamākajām sadzīves elektroprecēm, jo tās sniedz iespēju ne vien ieekonomēt tik dārgo laiku, bet arī ievērojami atvieglo ikdienu. Taču, tehnoloģijām strauji attīstoties, tirgū arvien ātrāk un biežāk ienāk jauni veļas mašīnu modeļi, kas solās būt vēl labāki par esošajiem, tomēr –, kā neapjukt tik plašajā klāstā? Raksta turpinājumā esam apkopojuši noderīgus padomus un ieteikumus, kas palīdzēs veikt pareizo izvēli!
Reklāmraksts

Kā izvēlēties sev vislabākās bezvadu austiņas?

No visiem ikdienas viedpalīgiem, kas ietekmē mūsu dzīves kvalitāti, bezvadu austiņas atrodas saraksta augšgalā. Mēs skrienam ar tām, valkājam tās braucot vilcienā vai lidmašīnā, daži pat ēd, dzer un iet gulēt ar austiņām.
Reklāmraksts

Saules paneļi - 6 padomi kā izvēlēties

Tagad, kad strauji pieaug elektroenerģijas cenas, cilvēki meklē veidus, kā tās samazināt un kļūt neatkarīgiem - pašreiz populārākais risinājums ir saules paneļi. Tā kā tas ir salīdzinoši jauns risinājums, cilvēkiem vēl trūkst zināšanu un pieredzes, līdz ar to saules paneļi apvīti dažādiem mītiem. Izvēlieties pārdomāti - raksta turpinājumā esam apkopojuši 6 padomus, kas palīdzēs!