Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā 0 °C
Sniega pārslas
Ceturtdiena, 20. janvāris
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Kā uzturēt sevi formā mājas apstākļos?

Ikvienam ir svarīgi justies labi un uzturēt sevi formā, tomēr līdz ar pandēmijas sākumu, mūsu ikdiena krasi mainījusies – vairums procesu, galvenokārt darbs un mācības, norit attālināti. Atrodoties mājās un cenšoties tikt galā ar visiem pienākumiem, bieži vien aizmirstam izkustēties, līdz ar to pirms-pandēmijas formas lēnām pazūd. Kā rīkoties, ja ir vēlme sevi uzturēt formā, taču nav iespējas izrauties no mājas rutīnas? Lūk, daži ieteikumi, kā uzturēt sevi formā mājas apstākļos!
Reklāmraksts

Kur pieejama logu aiļu apdare?

Ko dos labs auto, ja tā ārējais izskats nepiesaistīs? Tieši tāpat ir ar logu ailēm – perfekti ievietots, tehniski kvalitatīvs logs pats par sevi neradīs gandarījumu un apbrīnu, ja nebūsi piestrādājis pie tā apdares! Šī raksta turpinājumā lasi un uzzini, kur pieejama logu aiļu apdare un ko tas sevī ietver!
Reklāmraksts

MANDARĪNU ZEME: DARBA PIEREDZE JAUNIEŠIEM

Laika posmā no 01.06.2020. līdz 31.05.2021. kultūras biedrība “Alternatīvā Realitāte” īstenoja projektu “Mandarīnu Zeme: atbalsts un iekļaušana”. Šis bija darba projekts Eiropas Solidaritātes Korpusa programmas ietvaros, kas sniedza darba pieredzes gūšanas iespējas jauniešiem ar ierobežotām iespējām.
Reklāmraksts

Kā pavadīt brīvdienas diviem?

Lai vai kā mēs to nevēlētos atzīt un piedzīvot, ar laiku attiecībās iestājas rutīna, un ir nepieciešams piepūlēties, lai uzturētu saikni, kas radusies attiecību sākumā – šādos gadījumos viens no labākajiem risinājumiem ir atpūta divatā ārpus mājas, romantiskā vidē, metoties kopīgā piedzīvojumā. Atpūta raisa patīkamas emocijas un mīlestību, padarot attiecības spēcīgākas un harmoniskākas.
Reklāmraksts

Skaistam smaidam

Lai zobi būtu veselīgi, tie rūpīgi jākopj jau no mazotnes. Katram bērnam, līdz ar pirmā piena zobiņa izšķilšanos, jāvelta laiks un uzmanība mutes higiēnai, lai tā kļūtu par veselīgu ieradumu.
Reklāmraksts

Smart TV – ieguvumi un iespējas

Pastāv uzskats, ka, kopš tika izgudrots televizors, mūsu dzīvesveids kļuvis mazāk aktīvs, tomēr ir daudz pozitīvā, ko iegūstam skatoties televizoru. Paplašinās uztvere un izpratne, esam zinošāki par notiekošo un varam apskatīt pasauli neizejot no mājām.
Reklāmraksts

Pārsteidzoši krāšņie mājdzīvnieki – akvārija zivis

Suņi, kaķi, truši un kāmīši, protams, ir ļoti iecienīti mājas mīluļi, taču jāatzīst, ka ne visiem šie mājdzīvnieki ir piemēroti - kādam noteikti ir alerģija, cits ir pārāk aizņemts darbā, bet vēl kādam nepatīk uz drēbēm un mēbelēm atstātais dzīvnieku apmatojums.

Rēkīva – te viss iekļauts © DIENA

Rēkīvas ezers Šauļos ir ne tikai makšķernieku prieks, jo te vienmēr labi ķeras, bet arī visdažādāko atpūtnieku patvērums. Smilšainā pludmale ir ļoti populāra vasarā, bet uz koka tilta ar jauno skatu laukumu atrodama izcila vieta fotosesijai uz saulrieta fona vai tās pašas makšķeres atbalstīšanai

Ideja nedēļas nogales izbraucienam – Saules pilsēta Šauļi © DIENA

Šauļi – Saules pilsēta Ziemeļlietuvā, kas šogad svin 785. dzimšanas dienu. Pilsētu slavenu padarīja Saules kauja, tās vārdā nosauktie pilsētas laukumi, pa visu pilsētu izkaisītie saules simboli ir kļuvuši par neatņemamu pilsētas daļu. Aicinām kustēties līdz ar sauli un izbaudīt pilsētu.
Reklāmraksts

Indukcijas virsmas priekšrocības un trūkumi

Pirmās indukcijas plītis parādījās aptuveni pirms 30 gadiem, un cilvēkiem tas bija kaut kas pavisam jauns un neierasts. Kā jau viss jaunais, tas radīja šaubas – lai arī par indukcijas virsmām dzirdētas daudz labas atsauksmes, daudzi joprojām ir skeptiski un dod priekšroku tikai un vienīgi tradicionālajām gāzes plītīm. Plānojat iegādāties jaunu gatavošanas virsmu, taču šaubāties, vai izvēlēties indukcijas virsmu? Esam apkopojuši indukcijas virsmas priekšrocības un trūkumus – iepazīstieties, lai būtu drošs, ka izdarāt pareizo izvēli!

Rīga jau izfotografēta? Dodieties uz Šauļiem – uz jaunām fotosesijām © DIENA

Gadās, ka, fotografējot pilsētu, kurā dzīvojam, dažkārt pietrūkst "to skaisto stūrīšu", kurus iemūžināt. Bet tās ir īstas galvassāpes sociālo tīklu "darbiniekiem" – ik dienu tiek prasīts jauns saturs. Tāpēc aicinām uz Šauļiem – pilsētu, kas aizvien atjaunojas un kurai ir ko piedāvāt gan dabas, gan pilsētas betona mīļotājiem.
Reklāmraksts

4 parametri, kam pievērst uzmanību, izvēloties datoru

Kad pienācis laiks iegādāties jaunu datoru, pirkums rūpīgi jāapdomā. Jāpievērš uzmanība ne tikai tam, kā dators izskatās, bet arī dažādiem parametriem. Svarīgi ir izvēlēties datoru ar savām vajadzībām atbilstošu procesoru, operatīvo atmiņu un videokarti. Datoriem ir daudz un dažādu komponenšu, kas var būtiski ietekmēt gan lietotāja pieredzi, gan datora jaudu, veicot dažādas funkcijas. Protams, katra lietotāja vajadzības atšķiras, tāpēc raksta turpinājumā lasi par svarīgāko, kam pievērst uzmanību, izvēloties datoru.
Reklāmraksts

3 vērtīgi padomi, kā mazināt savus parādus

Neprasme rīkoties ar savām finansēm bieži vien izspēlē ļaunu joku: dažkārt parādu var kļūt tik daudz, ka tie pārvēršas par pārmērīgi smagu nastu pat labi pelnošiem cilvēkiem. Viens no pirmajiem soļiem dzīvē bez parādiem ir kredītu slodzes samazinājums.
Reklāmraksts

Tehniskā auduma pielietojumi un to nozīme.

Tehniskais audums jeb tekstils netiek ražots estētikas nolūkos, tikstilizstrādājuma primārais mērķis ir pildīt savu funkciju, nevis būt dekoratīvi skaistam. Tehniskais audums kategorizējas dažādās jomās un tekstilizstrādājumi tiek ražoti speciāli dažādām automobīļu vajadzībām vai procedūrām medicīnā, viens no piemēriem būtu marles izgatavošana vai metināšanas darbiem paredzēta apģērba šūšana. Kā arī pastāv ģeoloģiskie un agronomiskie tekstilizstrādājumi, kurus izmanto uzbērumu stiprināšanai vai augu aizsardzībai.

Ziemeļlietuvas pilsēta, kuras centrā atrodas podijs, pa kuru var staigāt ikviens © DIENA

Ziemeļlietuva ir slavena ar dabas objektiem, dažādiem ezeriem un muzejiem. Šauļi – ceturtā lielākā pilsēta Lietuvā un lielākā – valsts ziemeļos. Tajā ir ne tikai 22 muzeji, villas, daudz māksliniecisku pilsētas dekorāciju, bet arī gājējiem atdota iela, kura stiepjas vairāk nekā kilometra garumā, bet iespaidus atstāj par miljonu. Nereti šī iela tiek dēvēta par podiju, bet bulvāris vai brodveja ir daudz plašāk lietoti tās nosaukumi.
Reklāmraksts

PALĪDZĪBA SAREŽĢĪTĀS SITUĀCIJĀS – LOCK SERVICE

Lock Service jau 30 gadus palīdz cilvēkiem sarežģītās dzīves situācijās, kad ir nepieciešams atvērt mājokļa vai automašīnas durvis. Gadu gaitā iegūtā pieredze ļauj atvērt jebkuras durvis, lai Jūsu ikdiena varētu turpināt ritēt vecajās sliedēs. Sos atslēgu serviss darbojas Rīgā un 50 km rādiusā ap Rīgu, katru dienu 24 h diennaktī bez brīvdienām. Ar mums iespējams sazināties pa tālruni +371 26577725 vai rakstīt ziņu Whatapp vietnē. Ja ir nepieciešams pirms izsaukuma Whatsapp vietnē var atsūtīt konkrēto durvju attēlu, īsu situācijas aprakstu, pāris minūšu laikā mūsu meistari informēs par pakalpojuma izmaksām. Jebkuras durvis kā mājokļa, tā automašīnas tiks atvērtas tā, ka nekas cits netiks bojāts, un netiks radīti papildus bojājumi. Lai durvju atvēršana notiktu raiti, lūdzu sagatavojiet dokumentu, kas apliecina, ka Jūs esat konkrētā auto vai mājokļa īpašnieks.