Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Piektdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Kas ir ātrais kredīts. Kā saņemt ātro kredītu Latvijā

Mēs visi esam dzirdējuši par tā sauktajiem “ātrajiem” kredītiem (tie arī ir ekspreskredīti). Tā sauc kredīta veidu, kurā pieteikums tiek izskatīts pēc iespējas īsākā laikāun vienkāršām prasībām aizņēmējam. Incredit piedāvā šo pakalpojumu visiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 70 gadiem ar pārbaudītiem ienākumiem, tostarp uzņēmējiem, strādājošiem studentiem un pensionāriem.
Reklāmraksts

Vai dāsnums atmaksājas?

Dāsnums – viens no plašākajiem ieguldījumu veidiem cilvēka ikdienā. Neatkarīgi no tā, vai katra cilvēla dāsnums ir daļa no pārdomātas stratēģijas, cēls žests, bezcerīgas ticības izpausme iespējamam brīnumam vai vienkārši neizskaidrojama rīcība, cilvēks no tā saņem kādu beznosacījumu labumu pat, ja rezultāts ne vienmēr ir tāds, kāds ir gaidīts.
Reklāmraksts

Vecpuišu ballīte labākajās tradīcijās - 3 padomi organizatoriem

Vecpuišu ballīte ir ilgi gaidīts notikums gan līgavainim, gan viņa draugiem. Tas ir pasākums, kuram jābūt grandiozam un atmiņā paliekošam. Ko un kā darīt? Kādi ir unikāli un tradicionāli vecpuišu ballītes uzdevumi? To visu lasi šajā rakstā!
Reklāmraksts

Kas jāzina pirms iegādājies iebūvējamo virtuvi

Iebūvējamā virtuve ir mūsdienu virtuves zonas neatņemama sastāvdaļa, kas sastāv no darba virsmas, plīts, skapīšiem, kā arī papildināma ar trauku mašīnu, cepeškrāsni un citiem virtuvē vajadzīgiem un noderīgiem elementiem. Lai arī iebūvējamās virtuves daļas ir līdzīgas; izpildījums, materiāli un izkārtojums var būt visnotaļ atšķirīgs. Lasi raksti un uzzini, par ko vērts padomāts pirms iegādājies iebūvējamo virtuvi!
Reklāmraksts

Iepirkšanās ceļvedis jeb kā izvēlēties labākās bezvadu austiņas

Bezvadu austiņas ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas daļu to plašo priekšrocību un ērtuma dēļ. Tehnoloģijām attīstoties, nu jau tirgū plašā klāstā ir pieejamas arī austiņas ar bezvadu funkciju. Tās sniedz kustību brīvību, ļaujot pilnvērtīgi veikt ierastās ikdienas darbības iecienītās mūzikas ritmu pavadībā. Raksta turpinājumā ir apkopota noderīga informācija par bezvadu austiņām – to priekšrocībām un izvēles iespējām, lai Tu nepajuktu plašajā to klāstā un spētu izdarīt pareizo izvēli!
Reklāmraksts

Auto, kas ir sarunu centrā

2022. gada diskursu par automašīnām gan Latvijā, gan pasaulē aizēnojušas sarunas par pieaugošajām degvielas cenām, kopējo ekonomisko situāciju un neziņu par nākotni ne auto pasaulē, ne pasaulē vispār. Bet tas nenozīmē, ka auto tirgū nav, par ko priecāties. Gluži pretēji — inovācijas mašīnbūves jomā ir iespaidīgas. Šoreiz iepazīstinām ar dažiem auto, par ko 2022. gadā runā daudz auto entuziastu, un iemesliem, kādēļ tās izpelnījušās uzmanību.
Reklāmraksts

Kādi ir efektīvi veidi, kā vasarā vingrot ārā?

Līdzko temperatūra palielinās, vairums cilvēku vēlas pavadīt laiku ārā ar ģimeni vai vienkārši tāpat vien. Treniņu zāle vairs nevilina, tāpēc cilvēki cenšas vingrot ārā kā paši māk. Ir veikti dažādi pētījumi par vingrošanu ārā. Ja cilvēki vingro ārā, tas palīdz veselībai, piemēram, pazemina asinsspiedienu un sirdsdarbības ātrumu. Vingrinājumi ārā liek justies mazāk nogurušam nekā iekštelpu vingrinājumi, tas nozīmē, ka katrs cilvēks var motivēt sevi vairāk un tādā veidā var mēģināt sasniegt lielākus mērķus. Šeit būs minētas dažas lietas, ko var darīt siltā laikā ārā.
Reklāmraksts

6 dažādi veidi, kā bildināt sievieti

Ir pienācis tas īstais brīdis, un jūs to zināt. Jūsu attiecību fāzē ir iestājusies harmonija, miers, mājīgums, tāpēc nākamais loģiskais solis ir bildinājums. Pirms nonākat līdz šim maģiskajam brīdim, jāizvēlas bildināšanas gredzens, īstā vieta un mirklis, kad uzdot lielo jautājumu.
Reklāmraksts

Kāpēc kriptovalūtu cenas tik strauji krīt?

Trešdien bija vērojams kriptovalūtu vērtību kritums pēc īsa pieauguma nedēļas sākumā. Neskatoties uz pieaugošo tendenci, saskaņā ar vairākiem nozares ekspertiem, kriptovalūtu cenu kritums noteikti turpināsies tuvākajā pārskatāmajā periodā, jo makroekonomiskā nenoteiktība un kriptovalūtu uzņēmumu likviditātes problēmas turpina radīt spiedienu uz tirgu.
Reklāmraksts

Katra nianse ir vērtīga zīmola popularizēšanā – arī maināmie paklāji

Uzņēmuma tēla popularizēšanā katrs komunikācijas kanāls ir vērtīgs, īpaši tāds, kas precīzi pauž vēstījumu, ir efektīvs un pamanāms. Par reklāmas kanālu var kalpot arī personalizēti dizaina paklāji, kuri pilda savas pamata funkcijas, gādājot par grīdu tīrību un drošību, gan arī veicina uzņēmuma atpazīstamību. Turpmāk rakstā uzzināsiet par to, kāpēc maināmie paklāji ir izdevīgs un vērtīgs risinājums uzņēmuma ikdienas dzīvē.
Reklāmraksts

Televizora izvēle: ko aizmirst 90% patērētāju?

Matricas tips, ekrāna izšķirtspēja, skata leņķi, skaņas ierīču veids un papildu funkcijas - nav grūti atrast televizoru, kas atbilst jūsu vajadzībām. Nākamajam ierīces īpašniekam būs detalizēti jāizpēta izvēles pamatparametri, jāanalizē pieejamo iespēju īpašības un jāizvēlas labākais no televizoriem.
Reklāmraksts

Sudraba gredzeni – uzlecošā zvaigzne šajā vasarā

Sudraba gredzens ir modes lieta un vērtība kopš aizlaikiem. Tas simbolizē labklājību un gudrību jau daudzu gadsimtu garumā. Sudraba popularitāte ik pa laikam mainās, taču šogad tas piedzīvo jaunu uznācienu – sudraba juvelierizstrādājumi redzami gan ikdienas cilvēku, gan slavenību koptēlos – pat uz sarkanajiem paklājiem! Turpinājumā par to, kas ir sudraba gredzenu popularitātes pamatā un kas modē šovasar.
Reklāmraksts

Kas jāzina pirms iegādājies iebūvējamo skapi?

Skapja iegāde mājoklim ir liels pirkums – tas ir kaut kas, kas tiks lietots ik dienas daudzus, jo daudzus gadus. Tam ir jābūt funkcionālam, atbilstošam konkrētā cilvēka vajadzībām un ērti pielāgojamam. Lasi rakstu un uzzini vairāk par iebūvējamiem skapjiem un kas jāzina pirms to iegādes!
Reklāmraksts

Igaunijas visinovatīvākās universitātes MBA studiju programma palīdz kļūt par augstākā līmeņa vadītāju 1,5 gadu laikā

Tallinas Tehnoloģiju universitātes (TalTech) starptautiskās MBA studiju programmas “Uzņēmējdarbības vadība” mērķis ir palīdzēt savas jomas speciālistiem un vidējā līmeņa vadītājiem kļūt par augstākā līmeņa vadītājiem savā nozarē. Studiju programma, kas tiek pasniegta angļu valodā, ir īpaši elastīga, un to var apvienot ar strādājošo studentu pamatpienākumiem pret darba devēju un ģimeni.
Reklāmraksts

Kokmateriāli un apaļkoki – vērtība joprojām aug

Visi, kam tuvs mežs, mežsaimniecība un kokmateriālu tirdzniecība, zina, ka apaļkoku cenas pēdējā gada laikā strauji pieaugušas. Iemesli tam ir ļoti nozīmīgi un dažādi. To ietekmē gan situācija pasaulē, gan paaugstinātais būvniecības materiālu pieprasījums Latvijā un pasaulē, gan arī tuvojošās pārmaiņas apkures cenās. Kā tiek izmantoti kokmateriāli, kā un ar ko sadarboties apaļkoku tirdzniecībā, par to turpmākajā rakstā.
Reklāmraksts

Biežāk pieļautās kļūdas nekustamā īpašuma pārdošanas darījumos

Lēmums pārdot savu nekustamo īpašumu ne vienmēr ir viegls un vienkāršs. Bieži vien cilvēki, pārdodot savu īpašumu, pieļauj kļūdas. Ir jāzina diezgan daudzi aspekti, lai pārdošanas darījumi noritētu bez liekām problēmām. Ja arī Jums ir vēlme pārdot savu īpašumu, tad noteikti ir jānoskaidro būtiskākā informācija, ar ko nepieciešams sākt. Tāpat noderīgi būs zināt, kādas ir citu cilvēku biežāk pieļautās kļūdas nekustamā īpašuma pārdošanas darījumos, lai tādas pašas kļūdas nepieļautu Jūs.