Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Lāzerepilācija - Kā tā darbojas?

Moderna pieeja ilgstošai matiņu noņemšanai Lāzerepilācijas laikā, izmantojot intensīvus gaismas starus, tiek mērķtiecīgi un efektīvi iznīcināti matiņu folikuli. Šī procedūra ir kļuvusi par vienu no biežāk izvēlētajām metodēm, lai panāktu ilgstošu efektu gludai un maigai ādai. Tādēļ šajā rakstā apskatīsim, kā šī tehnoloģija darbojas, piedāvājot ilgstošu risinājumu matiņu iznīcināšanai.
Reklāmraksts

6 knifiņi, kā izmantot elektrību efektīvi savā majoklī

Cīņa pret gaisa piesārņojumu un globālo sasilšanu prasa ne tikai valsts un pavalsts līmeņa pasākumus, bet arī ikdienas rīcību katrā mājsaimniecībā. Šie vienkāršie ieradumi un gudri iepirkuma ieteikumi var radīt ievērojamu enerģijas ietaupījumu laika gaitā. Ja šaubies, pamēģini tos pats un ļauj par to liecināt saviem elektroenerģijas rēķiniem.
Reklāmraksts

Seši noderīgi ieteikumi, kā ģenerēt biznesa idejas

Biznesa ideju ģenerēšana var būt visai izaicinošs process, taču ar pareizo pieeju un domāšanas veidu Tu vari radīt inovatīvus un veiksmīgus risinājumus, kas reāli strādās un nesīs peļņu. Raksta turpinājumā – seši padomi, kā ģenerēt potenciāli pelnošas biznesa idejas!
Reklāmraksts

7 soļi efektīvai budžeta plānošanai

Liela daļa uzskata, ka plānot budžetu nepieciešams tikai tad, ja ir lieli ienākumi - patiesībā budžeta plānošana ir svarīga ikvienam, jo īpaši tiem, kuru izdevumi mēdz pārsniegt ienākumus.
Reklāmraksts

Matu kopšanas noslēpumi

Jūsu mati ir rota, kas atspoguļo ne tikai Jūsu personību, bet arī apņemšanos rūpēties par sevi. Patiesībā, lai panāktu, ka mati ir skaisti un kupli, nepietiek tikai ar šampūnu un kondicionieri.
Reklāmraksts

Kā izvairīties no biežāk pieļautajām kļūdām grāmatvedībā jauniem uzņēmumiem

Grāmatvedība ir būtisks finanšu pārvaldības aspekts jebkurā uzņēmumā. Tas ir svarīgi ne tikai no likuma viedokļa, jo ļauj regulēt nodokļu precīzu nomaksu, bet arī tādēļ, ka pareizi organizēta uzņēmuma grāmatvedība dod iespēju sekot līdzi finansiālajai situācijai, izvērtēt uzņēmuma darbības rentabilitāti, kā arī izvairīties no kļūdām, kas vēlāk var izmaksāt pārāk dārgi.
Reklāmraksts

Vai esat gatavs sportiskiem piedzīvojumiem aukstā laikā? Aprīkojums tieši jums

Ziemas sezona un pasakainais baltums daudzus vilina iesaistīties sporta un fiziskajās aktivitātēs. Neatkarīgi no tā, vai plānojat laisties no kalna ar slēpēm vai snovbordu, esat iecerējuši ziemas pārgājienu vai vienkārši vēlaties baudīt spirdzinošu gaisu rīta skrējienā, ir ļoti svarīgi būt atbilstoši sagatavotam. Šajā rakstā mēs papētīsim obligāto sporta aprīkojumu, kas ziemā ne tikai sasildīs, bet arī uzlabos sniegumu un baudījumu.
Reklāmraksts

Kādi ir palešu ratu riteņu veidi?

Palešu ratiņus plaši izmanto dažādās nozarēs, piedāvājot efektīvu transportēšanas risinājumu. Šie palešu ratiņi atšķiras pēc konstrukcijas, materiāla un pielietojuma jomām. Tomēr, šajā rakstā mēs veltīsim vairāk uzmanības palešu ratu riteņiem, izpētīsim to veidus, ka arī izmantošanas priekšrocības.
Reklāmraksts

Palīdzēsim mājdzīvniekiem vieglāk pārciest salūtu: padomi, kā nomierināt neaizsargātos draugus

Tuvojas gada izskaņa un līdz ar to arī Vecgada vakars un Jaunā gada sagaidīšanas svinības. Lai gan svētku nekad nevar būt par daudz, tomēr ik gadu Jaungada sagaidīšanas uguņošana rada milzīgu stresu mūsu četrkājainajiem draugiem. Jāatzīst, ka ļoti pozitīvi vērtējama tendence ir pašvaldību iniciatīva atteikties no svētku uguņošanas, tā vietā lielākajā daļā Latvijas pilsētās veidojot gaismas un lāzeršovus.
Reklāmraksts

Balti svētki pie zaļa galda

Ko darīt, lai šajā gada nogalē galdā celtais svētku mielasts būtu dabai draudzīgāks? Kādus produktus izvēlēties, lai izdotos garda maltīte izdevusies un vienlaikus neciestu vide un klimats, apkopojusi Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija.
Reklāmraksts

Tulkojumi ar notariālu apliecinājumu

Tekstu, dokumentu un mutiskās tulkošanas iespējas ir kļuvušas pieejamākas, taču joprojām ir situācijas, kad tiek prasīti notariāli apstiprināti tulkojumi.
Reklāmraksts

Kas ir tās svarīgākās lietas biznesā un kā tās attīstīt?

Biznesā panākumi nav nejaušība, bet gan rezultāts, kas izriet no rūpīgas plānošanas un konsekvences. Lai sasniegtu veiksmi uzņēmējdarbībā, ir vairākas svarīgas jomas, uz kurām jākoncentrējas. Šeit ir dažas būtiskas lietas, kas var kalpot kā pamatkomponentes, kā arī noderīgi padomi to attīstībai.
Reklāmraksts

Pamatnosacījumi drošai braukšanai ziemā

Ziemas iestāšanās lielākoties saistās ar sniegotiem un slideniem ceļiem, kas braukšanas apstākļus padara daudz grūtākus un bīstamākus kā citos gadalaikos. Tomēr, ar pareizu sagatavošanos un uzmanīgu attieksmi pret drošību, jūs varat pārvarēt ziemas sezonu droši. Šajā rakstā mēs apskatīsim pamatnosacījumus un padomus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu drošu braukšanu ziemā.
Reklāmraksts

Jelgavas novads – atspēriena platforma veiksmīgai uzņēmējdarbībai

Pērn Jelgavas novadā nodibināti123 jauni uzņēmumi – citi lieli,citi mazi, un tie pārstāv dažādas jomas – no lauksaimniecības un rūpniecības līdz izglītībai un kultūrai. Jelgavas novada pašvaldība piedāvā dažādus atbalsta instrumentus uzņēmējiem, tādēļ šajā vidē tapuši vairāki veiksmes stāsti, kuru vārds izskanējis ne tikai vietējā, bet visas Latvijas mērogā.
Reklāmraksts

Kādas Ziemassvētku dāvanas izvēlēties sievietei?

Ziemassvētki ir laiks, kad mēs vēlamies pārsteigt un iepriecināt savas mīļās sievietes ar dāvanām, kas atspoguļo mūsu mīlestību un cieņu. Bet kā atrast to īsto dāvanu, kas būtu ne tikai noderīga un skaista, bet arī oriģināla un atmiņām vērta? Lai jums palīdzētu izvēlēties, mēs esam sagatavojuši 7 ieteikumus, kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanas sievietei, kas noteikti sagādās prieku un pārsteigumu saņēmējai.
Reklāmraksts

Dāvanas Ziemassvētkos ķermenim un labsajūtai

Iedvesmojošais svētku laiks ir klāt, līdz ar to arī iespēja iepriecināt un pārsteigt, sarūpējot pārdomātas un labsajūtas piepildītas dāvanas Ziemassvētkos saviem mīļajiem. Mūsuprāt, labākā dāvana, ko varam otram sniegt – laiks sev un nesteidzīgas rūpes par savu labsajūtu. Tāpēc izvēlies noderīgas, funkcionālas un aromātiskas dāvanas Ziemassvētkos visām maņām.