Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +5 °C
Apmācies
Piektdiena, 31. marts
Gvido, Atvars

Reklāmraksti

Reklāmraksts

5 iemesli, kāpēc pāreja uz A klases biroju telpām ir gudrākais lēmums

Biroja telpu izvēle ir viens no uzņēmuma veiksmes faktoriem. Plašās, ergonomiskās, pievilcīgās telpās darbs veicas raitāk un idejas raisās radošāk. Turklāt kvalitatīvās darba telpās darbinieki izjūt mazāku stresu, jūtas komfortabli un mierīgi, kā arī strādā produktīvāk . Kādu biroju izvēlēties? Biroja telpu piedāvājums ir pietiekami plašs, lai tajā būtu vieglāk orientēties, izdalījām 5 iemeslus, kāpēc tieši pāreja uz A klases biroju telpām būs gudrs lēmums.
Reklāmraksts

Kāpēc svarīgi veikt auto diagnostiku?

Tāpat kā cilvēkiem, arī automašīnām ik pa laikam nepieciešamas ''veselības'' pārbaudes - regulāra auto diagnostika palīdz konstatēt auto problēmas vēl pirms nepieciešams dārgs remonts vai, vēl sliktāk, auto piedzīvojis tehniskas ķibeles, piedaloties ceļu satiksmē. Lai gan daudzi uzskata, ka diagnostiskā pārbaude nepieciešama vien tad, kad iedegas ''check engine'' lampiņa, diagnostika būtu jāieplāno vismaz reizi gadā. Turpinājumā sīkāk par to, kāpēc svarīgi veikt auto diagnostiku!
Reklāmraksts

Studio tipa dzīvokļa interjers – pieci padomi, kā to uzlabot

Lai studio tipa dzīvoklis vienlaicīgi būtu gan skaists, gan funkcionāls, var nākties krietni palauzīt galvu. Nelielais kvadrātmetru skaits, atvērtais plānojums un citi faktori nāk komplektā ar dažādiem izaicinājumiem. Taču, ja ņemsi vērā šajā rakstā minētos padomus, Tava studio tipa dzīvokļa interjers būs lielisks ikvienā aspektā!
Reklāmraksts

Plānojiet savu e-pasta mārketingu gudri - Smaily un MailChimp salīdzinājums

Neatkarīgi no jūsu uzņēmējdarbības veida e-pasta mārketings ir viena no svarīgākajām funkcionējošas mārketinga iekārtas daļām - tā ir pieejama, efektīva un rentabla. Tomēr lielākā daļa e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzēju pilnībā neaptver šos obligātos aprakstus. Tas nozīmē, ka tas ir atkarīgs no jūsu izvēles, vai jūsu informatīvie izdevumi, reklāmas un darījumu e-pasta ziņojumi kalpo savam mērķim.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties savam personīgajam stilam atbilstošu saderināšanās gredzenu

Dažādi saderināšanās gredzeni glaimo dažādiem pirkstu tipiem. Un atrast visglaimojošāko gredzenu savai unikālajai pirksta formai un izmēram, neatkarīgi no tā, vai tas ir īss, garš, slaids vai plats, ir diezgan liels izaicinājums. Vienā ziņā pareizā gredzena izvēle līdzinās savai figūrai piemērota peldkostīma izvēlei un ne visi modeļi uz pirksta izskatās tik labi kā veikala skatlogā. Tāpēc, rodas jautājums kā izvēlēties savam personīgajam stilam atbilstošu saderināšanās gredzenu?
Reklāmraksts

Kad var sākt apgūt programmēšanu

Domāšana par jaunas profesijas apguvi lielākoties saistās ar pamatskolas vai vidusskolas absolventiem, jo tas ir šķietami tipiskākais brīdis, kad izvēlēties karjeras virzienu un sekot tam. Bet vai tiešām viss ir tik viennozīmīgi?
Reklāmraksts

Laiks salabot savu smaidu

Smaids bieži ir pirmais iespaids, ko jūs atstājat cilvēkiem, un var būt grūti smaidīt ar pārliecību, ja jūsu zobi nav tādi, kādus tos vēlaties. Laiks, kurā jūs varat salabot savu smaidu, var atšķirties atkarībā no jūsu individuālajām vajadzībām un vēlmēm. Dažos gadījumos var būt nepieciešama tikai viena zobārstniecības procedūra, lai atrisinātu problēmu, bet citos gadījumos var būt nepieciešama vairāku procedūru kombinācija, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
Reklāmraksts

Labākās viesnīcas Liepājā

Liepāja ir tūristu iecienīts galamērķis, tieši tāpēc arī viesnīcu jomā šeit piedāvājums ir salīdzinoši plašs. Atliek vien skaidri noformulēt savas vēlmes un vajadzības un atrast tām piemērotāko.
Reklāmraksts

Uzziniet, kā uzmundrināt darbiniekus ik dienu!

Laikā, kad ģeopolitiskā situācija, ziemai ierastās saslimšanas un inflācija nomoka cilvēku prātus, darba vidi vēlams padarīt iespējami uzmundrinošāku un draudzīgāku. Patīkama gaisotne un emocionāls uzmundrinājums darba efektivitātei ir tikpat nozīmīgi kā ērti darba apstākļi. Kādā veidā iepriecināt kolēģus un darbiniekus, ko darīt, lai uzņēmuma darbinieki saņemtu nepieciešamo uzmundrinājumu ik dienu un kā talkā var nākt speciāli personāla paklāji – par to lasiet šī raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Rotaslietas Valentīndienā – kā izvēlēties īsto dāvanu otrai pusītei

Mēdz teikt, ka mīļotajam cilvēkam jāliek justies mīlētam katru dienu, ne tikai īpašās reizēs, un kādēļ lai Valentīndiena būtu izņēmums? Mīlētāju diena ir lieliska iespēja savai otrai pusei īpašākā veidā atgādināt, cik liela nozīme viņam vai viņai ir Tavā dzīvē. Rotaslietas labāk kā jebkas cits simbolizē vērtību, ilgmūžību un skaistumu, tās liek atplaukt smaidā un iepriecina pat prasīgākos cilvēkus. Rotas tiek uzskatītas par piemērotāko dāvanu īpaši tuviem, īpaši mīļiem, īpaši svarīgiem cilvēkiem. Kā izvēlēties rotas mīļotajam vai mīļotajai un ko darīt, ja izvēle ir pārāk grūta – lasi šī raksta turpinājumā.
Reklāmraksts

8 lietas, kurām noteikti jāatrodas Tavā auto

Lai cik piesardzīga un pārdomāta būtu automašīnas vadīšana, uz ceļa var notikt jebkas. Tieši tādēļ autovadītājiem ieteicams sagatavoties visdažādākajām situācijām. Pārplīsusi auto riepa, avārija, problēmas iedarbināt auto... Ko darīt, lai būtu šādām situācijām maksimāli sagatavojies?
Reklāmraksts

Kuras no Arianas Grandes smaržām man iegādāties?

Ariana Grande ir spēcīga personība ar daudziem talantiem. Neatkarīgi no tā, vai viņa dzied publikai vai studijā ieraksta jaunu hitu albumu, varat būt droši, ka viņas mūzika, talants un skaistums atspoguļo viņas pārliecinošo ārieni.
Reklāmraksts

Kas ir kašmira džemperis un kāpēc tas ir tik īpašs?

Tu noteikti esi dzirdējusi par kašmiru, varbūt pat Tavā skapī ir kašmira džemperis vai divi. Kašmira džemperi ir klasisks un mūžīgs drēbju skapja pamatelements, kas būs gan silts, gan stiliīgs turpmākajos gados. Jo īpaši bezvīļu kašmira džemperi, kuri tikai nesen ir iekarojuši modes pasauli un kļuvuši par revolūciju trikotāžas nozarē.
Reklāmraksts

Vislabākā izvēle pašiem mazākajiem – merino vilnas un kokvilnas pledi

Jaunā bērna gaidīšana, īpaši, ja tas ir pirmais bērniņš, ir maģisks laiks ne tikai topošajiem vecākiem, bet arī citiem radiniekiem, kuri arī gaida jauna ģimenes locekļa piedzimšanu. Protams, eiforiskos mirkļus nomaina laikietilpīgā pašu nepieciešamāko lietu iegāde zīdainim. Internetā ir daudz praktisku padomu par to, kuri pirkumi ir izdevīgi un kuri pilnīgi nevajadzīgi.
Reklāmraksts

Ar ko atšķiras dārgāka suņu barība no lētākas?

Kvalitatīva un uzturvielām bagāta suņu barība, ir galvenais priekšnoteikums tam, lai suns dzīvotu ilgu un veselīgu dzīvi. Ja suņu audzēšanas profesionāļiem, veterinārmedicīnas pārstāvjiem, kā arī jau pieredzējušiem suņu saimniekiem varētu būt vieglāk orientēties suņu barības piedāvājumā, tad tiem, kas vēl tikai apsver domu par suņa ienākšanu dzīvē, vai nesen kļuvuši par suņa saimniekiem, izvēle varētu būt gana sarežģīta.
Reklāmraksts

3 aktuāli sieviešu apavu trendi šajā sezonā – uzziniet, kuri apavu modeļi būs modē

Skaisti un sievišķīgi apavi noteikti ir ikvienas sievietes galvenā garderobes sastāvdaļa. Daudzām sievietēm galvenais ir apavu praktiskums, bet izskats un aktualitāte paliek otrajā plānā, tomēr ļoti bieži to visu var apvienot. Modes tendences nav tikai neparastu stilu, krāsu vai dizainu apavi, kas ikdienā nebūs praktiski. Pēdējos gados modē ir ne tikai oriģināli modeļi un dizaini, bet diezgan daudz apavu, kas ir praktiski un piemēroti ikvienai sievietei.
Reklāmraksts

Piecas priekšrocības, ko sniedz augstumā regulējami galdi

Agrāk galdi ar regulējamu augstumu nebija pats ērtākais risinājums, jo virsmas pielāgošana bija jāveic mehāniski. Tagad gan viss ir daudz vienkāršāk – atliek vien piespiest pogu, un par pārējo dažu sekunžu laikā parūpējas galda iebūvētais elektromotors. Vai zināji, ka galdiem ar maināmu augstumu ir virkne noderīgu priekšrocību? Lasi šo rakstu un iepazīsties ar tām!
Reklāmraksts

Kāds aprīkojums nepieciešams, lai Husqvarna raideri būtu labs palīgs ziemā?

Maldīgs ir uzskats, ka raideris ir tikai zāles pļāvējs, kuru var izmantot vienīgi vasarā. Pateicoties plašajam piederumu klāstam, ar raideri ir iespējams ne tikai nopļaut zāli, bet veikt arī citus teritorijas uzkopšanas darbus. Piemēram, pievienojot sniega lāpstu raiderim, tas kļūs par izcilu palīgu ziemas laikapstākļos.
Reklāmraksts

Mazlietoti auto – praktiski padomi braukšanai ziemas apstākļos

Iestājoties ziemai, autovadītājiem ir jābūt krietni uzmanīgākiem uz ceļa. Stipra snigšana un apledojums izaicina pat pieredzējošākos autovadītājus, tādēļ ir svarīgi sagatavoties braukšanai bargos ziemas apstākļos. Turpini lasīt šo rakstu un uzzini praktiskus padomus braukšanai ziemā!