Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Grāmatas nekad neiziet no modes! 5 iemesli, kāpēc lasīt grāmatas.

Pastāv uzskats, ka pasaules veiksmīgākie un gudrākie cilvēki ir lieli grāmatu lasītāji. Toms Korlijs (Tom Corley) savā grāmatā Change Your Habits, Change Your Life atklāj, ka 88% turīgu cilvēku (par turīgiem šajā gadījumā uzskatot tādus, kuru īpašums mērāms miljonos eiro) ikdienas plānā ir atvēlēts ne mazāk kā 30 minūtes grāmatu lasīšanai. Lielākā daļa no viņiem pārsvarā lasa daudz izziņas literatūru, daiļliteratūru un pašizaugsmes grāmatu. Reiz laikrakstā The New York Times Bils Geitss dalījās, ka izlasa ap 50 grāmatu gadā, tātad apmēram divas grāmatas mēnesī. Leģenda vēsta, ka Elons Masks iemācījies būvēt raķetes - izlasot par to grāmatās.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labākās ziemas riepas?

Saskaņā ar likumdošanu, ziemas riepas nepieciešamas katrai automašīnai, kas piedalās ceļu satiksmē. Tās ir obligātas no 1. decembra, taču daudzi autovadītāji, ņemot vērā laikapstākļus, savu automobili ar ziemas riepām aprīko jau ātrāk, jo, lai dalība ceļu satiksmē būtu maksimāli droša, kvalitatīvām, sezonai piemērotām riepām ir ļoti liela nozīme.
Reklāmraksts

Veselīgi burgeri. Kā atpazīt un kur meklēt?

Hamburgers, saīsināti saukts arī par burgeru ir kļuvis par neatņemamu mūsu ēdienkartes sastāvdaļu. Par to, vai tā izcelsme meklējama Vācijas pilsētā Hamburgā vai ASV (no vārdu salikuma ham burger) vēsturnieki joprojām strīdas. Pasaules slaveno ēdienu katra valsts ar prieku liktu tieši savā ēdienkartē. Fast food industrija burgerus padarīja slavenus visā pasaulē un šis slavas gājiens turpinās līdz pat šai dienai, ja vien reizēm burgers netiktu saukts par neveselīgu pārtiku. Patiesība gan ir tikai tajā, ka burgeri, tāpat kā jebkurš cits kārums, ir jāēd ar mēru.
Reklāmraksts

Kā atrast darbu? Noderīgi padomi darba meklētājiem

Varbūt pašreizējais darbs Jūs neapmierina vai varbūt Jūs tikko esat pabeidzis skolu un vēlaties gūt pirmo darba pieredzi. Atrast darbu jebkurā gadījumā var būt izaicinoši. Sāciet ar darba sludinājumu izskatīšanu un CV izveidošanu, pēc tam nosūtiet pārdomātus, vakancei atbilstošus pieteikumus. Šis process var būt biedējošs, bet veicot to ar apņēmību un plānu, Jums noteikti radīsies lieliska iespēja.
Reklāmraksts

Kā uzzināt detalizētu laika prognozi Latvijā?

Īsti ziemas sezonas cienītāji var baudīt visus priekus, vienkārši apmeklējot mēreno klimata joslu. Latvija ir valsts, kas vilina ceļotājus cauru gadu, pateicoties savam unikālajam klimatam. Sniegaina ziema, košs pavasaris, karsta vasara un neticams rudens ir veiksmīgas vietas nopelns.
Reklāmraksts

Lenovo datori – lielisks sabiedrotais attālinātam darbam no mājām

Darbs no mājām nav tas pats, kas darbs birojā. Ir darbinieki, kuriem darbs no mājām nozīmē bērnu smieklus, jautājumus un citreiz arī datora dalīšanu ar visu ģimeni pēc darba laika beigām. Datoram, kas var tikt galā ar visas ģimenes vēlmēm ir jābūt īpaši izturīgam – tam jāpanes gan bērnu enerģijas uzplūdi, gan ēdienu un dzērienu tuvums, gan nopietns darbs. Šim uzdevumam lieliski piemēroti ir Lenovo datori – gan portatīvie, gan stacionārie. Lasi rakstu un uzzini vairāk!
Reklāmraksts

Suņu dresūra mājas apstākļos – iemāci savam mīlulim šīs 3 komandas!

Laikapstākļiem kļūstot rudenīgākiem, ir gluži likumsakarīgi, ka vairāk laika pavadām iekštelpās. Tā rezultātā garās pastaigas, kurās ierasts doties ar suni, iespējams, izpaliek, taču tas nenozīmē, ka jāļaujas garlaicībai. Arī iekštelpās suni ir iespējams kvalitatīvi nodarbināt un izklaidēt.
Reklāmraksts

Ko ņemt līdzi dodoties pārgājienā?

Pārgājieni ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku gan kopā ar ģimeni un draugiem, gan vienatnē. Dodoties pārgājienā var ne tikai fiziski izkustēties, bet arī iepazīt un izbaudīt dabu jebkurā gadalaikā. Neatkarīgi no tā, vai plānojat pārgājienu pa pilsētu, dabas taku vai meža biezokņiem, lai tas būtu izdevies, nepieciešams sagatavoties. Plānojot, kam jābūt pārgājiena mugursomas saturā, vispirms jāapdomā, cik tālu dosieties, cik neapdzīvotā vietā staigāsiet un kādas ir laika prognozes. Vairumā gadījumu likumsakarīgi, ka, jo tālāks pārgājiens, jo tālāk no pilsētas, un, jo sliktākas laika prognozes, jo vairāk apģērba, aprīkojuma un pārtikas būs nepieciešams pārgājiena laikā.
Reklāmraksts

Kā ieveidot matus, tos nesabojājot

Mati ir sievietes skaistākā rota. Tieši tāpēc tik daudzas sievietes pastiprināti pievērš uzmanību matu – tos gan krāso, gan ieveido tā, lai labāk izskatītos. Mūsdienās ir daudz iespēju izveidot tādu frizūru un iegūt tādu matu krāsu, kādu vien vēlamies. Tomēr pārlieku aktīva matu veidošana un krāsošana var matus bojāt. Mūsdienās gan dažādas matu procedūras nav tik kaitīgas matiem, kā tas bija pirms gadiem 20. Tagad varam droši mainīt matu krāsu vai matu izskatu, nebaidoties, ka matus galīgi sabojāsim. Protams, ja ievēro visus ieteikumus.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi bērnu ziemas apģērbu izvēlei internetā

Meklējot nepieciešamo preci internetā, daudzi lietotāji ievada preces nosaukumu, tādējādi mēģinot atrast vajadzīgo. Atverot mājaslapu, vispirms ir jāpārliecinās par tās drošību! Ja veikals nav pazīstams, jāpameklē arī atsauksmes, lai neiekristu krāpnieku nagos. Interneta veikals 220.lv piedāvā iepirkties droši un bez riska!
Reklāmraksts

Kā sagatavoties Ziemassvētkiem laicīgi?

Ziemassvētku laikam līdzi nāk ne vien silta noskaņa, atpūta ģimenes lokā un ziemas izklaides ārā, bet arī liela gatavošanās, kas var izvērsties nepatīkami satraucoša, ja tiek atlikta uz pēdējo brīdi. Labāk par svētkiem sākt domāt jau laicīgi, lai nekas netiktu aizmirsts un pēdējās nedēļas nepaietu sasteigtā iepirkšanās drudzī.
Reklāmraksts

Sagatavojieties Ziemassvētkiem laikus!

Tuvojas gada mierpilnākais un maģiskākais laiks. Brīdis, kad ikvienam no mums gribas apstāties un to izbaudīt. Baudīt salto āra gaisu un sniegpārsliņu pieskārienu. Baudīt gaišumu, kas nāk no sniega kupenām un neskaitāmajām lampiņu virtenēm māju logos un pagalmos. Baudīt tikko ceptu pīrāgu un piparkūku smaržas, un karstvīnu, kas tiek pildīts glāzēs. Baudīt laiku, ko pavadām ar mīļajiem un priecāties par dāvanām, kas sarūpētas.
Reklāmraksts

Piedzīvojumu dāvanas: Uzdāviniet skaistas emocijas!

Dzimšanas dienās, Ziemassvētkos un citās svinamās dienās varam izbaudīt dāvināšanas un dāvanu saņemšanas prieku, taču bieži vien tieši dāvanas izvēle šķiet īpaši liels izaicinājums. Ko uzdāvināt cilvēkam, kuram šķietami viss jau ir? Uzdāviniet piedzīvojumu, skaistas atmiņas un emocijas! Turpiniet lasīt un smelieties iedvesmu neaizmirstamām dāvanām.
Reklāmraksts

Valsts svētku noskaņu aicinām baudīt Ventspilī

Lai pelēcīgajās un drēgnajās rudens dienās radītu svinīgu noskaņu, Ventspilī pilsētvidē izvietotas Latvijas valsts svētkiem veltītas dekorācijas patriotiskās noskaņās, tādējādi godinot Lāčplēša dienu un Latvijas valsts neatkarības proklamēšanas 103. gadadienu.
Reklāmraksts

Kāpēc 99% dizaineru dod priekšroku Apple ierīcēm?

Neatkarīgi no tā, vai Jūs esat dizaineris, atlēts vai būvnieks, katrā profesijā ir rīki, ko nepieciešams izmantot darba ikdienā. Piemēram, grafiskajiem dizaineriem svarīgākā ierīce darba ikdienā ir tieši dators, bet galvenā izvēle, kas jāizdara, ir starp Apple datoru ar Mac operētājsistēmu vai datoru ar Microsoft Windows. Vairumā gadījumu, kad izvēle jāizdara radošo industriju pārstāvjiem, tā ir par labu tieši Apple portatīvajam datoram, bet kāpēc tā?
Reklāmraksts

Siltumizolācijas materiālu veidi – kādu izvēlēties?

Bieži vien, plānojot jaunu vai remontējot un siltinot jau esošu ēku, viens no grūtākajiem jautājumiem ir, kādu siltumizolācijas materiālu izvēlēties. Piedāvāto materiālu klāsts ir plašs un katrs siltumizolācijas materiālu ražotājs savu produkciju iesaka kā pašu labāko un efektīvāko. Tomēr speciālistiem ir viedoklis, ka ideālu siltumizolācijas materiālu nav. Katrs materiāls ir optimāls savā vietā un situācijā. Tādēļ jautājums, kādu materiālu izvēlēties, kā samērot būvniecības principus ar iespējām un vajadzībām, ir tik aktuāls.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi ģimenes budžeta plānošanai

Budžets būtu jāplāno visās ģimenēs - neatkarīgi no tās lieluma un ienākumu apmēra. Tas ir svarīgi, lai tiktu apmierinātas visu ģimenes locekļu vajadzības, kā arī sasniegti nozīmīgi ilgtermiņa mērķi. Par budžeta plānošanu ir dzirdēti dažādi padomi, bet kuri no tiem palīdzēs izveidot efektīvāko budžeta plānu, kas labi darbosies ne tikai teorētiski, bet arī praktiski? To noskaidrosim raksta turpinājumā.