Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Drošā ķīmija ar "Biolar"

Cilvēki, kas ir tālu no ķīmijas jomas, dažreiz ļoti piesardzīgi izturas pret nozari un tās produktiem. Tas lielā mērā ir saistīts ar tā saucamiem "bīstamības apzīmējumiem", kas tiek drukāti gandrīz uz katras ķīmiskā produkta etiķetes saskaņā ar aktuālākiem normatīvajiem aktiem. Tiešām, ķīmija var būt dažāda, tai skaitā arī bīstama. Bet tajā pašā laikā tieši ķīmija ir viens no pamatiem, uz kā balstās mūsdienu civilizācija. Vai mēs iedomājamies savu dzīvi bez medikamentiem un plastmasas, bez stikla un asfalta, bez krāsām un naftas produktiem?
Reklāmraksts

Kā Izvēlēties Starp OSB un Kokšķiedras Plāksnēm?

Pareiza materiāla izvēle jebkuram projektam ir ļoti svarīga, lai viss noritētu pareizi un bez aizķeršanās. Neatkarīgi no tā, vai ceļat jaunu ēku, atjaunojat māju vai sākat pats kādu darbu ar savām rokām, izpratne par atšķirībām starp skaidu plātni (OSB) un kokšķiedru plātni var ievērojami ietekmēt jūsu darba gala iznākumu. Atbilstoša būvmateriāla izvēles nozīme ir ļoti būtiska. Tas ietekmē ne tikai jūsu projekta strukturālo integritāti un izturību, bet arī tādus faktorus kā: izmaksas, ietekme uz vidi un uzstādīšanas vienkāršība. Tāpēc, lai pieņemtu apzinātus lēmumus, ir svarīgi zināt šo materiālu atšķirības.
Reklāmraksts

Diastāze - kas par to jāzina un kādas ir novēršanas iespējas

Ikvienai sievietei pēc dzemdībām ir diastāze, tomēr dažreiž ķermenis pats pilnīgi nespēj atjaunoties pēc bērniņa iznēšanas, pēc dzemdībām tā mēdz saglabāties līdz pat 60% sieviešu. Diastāzes gadījumā saglabājas pārlieku palielināts attālums starp vēderpreses muskuļie
Reklāmraksts

Padomi, pēc kuriem vadīties iegādājoties jaunu velosipēdu

Velosipēda iegāde var kalpot kā praktiska investīcija ilgtermiņā, tādēļ, lai izvēlētos pareizo velosipēdu, kas atbilst Tavām vajadzībām un prasībām, ir svarīgi ņemt vērā vairākus faktorus. Esam sagatavojuši dažus padomus, pēc kuriem vadīties, iegādājoties jaunu velosipēdu:
Reklāmraksts

Ko izvēlēties? Jaunas vai lietotas vasaras riepas?

Tuvojoties vasaras sezonai, bieži vien tiek apsvērta doma par riepu nomaiņu. Tomēr jautājums par to, vai izvēlēties jaunas vai lietotas riepas, var izraisīt apjukumu. Šajā rakstā mēs izpētīsim abu variantu priekšrocības un trūkumus, lai palīdzētu Tev pieņemt pareizo lēmumu.
Reklāmraksts

Atklāj Glempinga Burvību Latvijā

Glempings jeb greznais kempings apvieno divas lietas – dabas tuvumu un komfortu. Tas ir lielisks veids, kā izbaudīt brīvību, ko sniedz dzīve pie dabas, nezaudējot piekļuvi mūsdienīgām ērtībām. Latvijā un visā Eiropā glempinga popularitāte strauji aug, piedāvājot ceļotājiem unikālas uzturēšanās iespējas, sākot no luksusa teltīm līdz mājīgiem koka namiņiem. Glempings – šī vārda aizraujošā burvība ir kļuvusi par ceļotāju iecienītu izvēli, apvienojot dabas skaistumu ar mūsdienīgu komfortu. Latvijā un visā Eiropā glempinga piedāvājumi iemieso šo ideālu, piedāvājot neaizmirstamus piedzīvojumus tiem, kas meklē mieru dabā, nezaudējot piekļuvi modernām ērtībām.
Reklāmraksts

Pasākumu organizēšana - aģentūras Smart Stream firmas zīme

Darbs un atpūta iet roku rokā. Pēc intensīva darba cēliena vienmēr ir jāatrod laiks atslodzei. Tas ļauj saglabāt optimālas darba spējas un ilgtermiņā pasargā no izdegšanas. Uzņēmumi, kuriem rūp darbinieku garīgais līdzsvars, labklājība un darba spējas novirza daļu peļņas dažādu pasākumu organizēšanai.
Reklāmraksts

Paveicamie dārza darbi pavasarī

Pavasaris ir laiks, kad dārzs pamostas no ziemas miega, un ir ideāls laiks, lai sāktu sagatavot to jaunajai augšanai un ziedēšanai. Lai nodrošinātu skaistu un veselīgu dārzu visu vasaru garumā, ir svarīgi veikt dažus dārza darbus pavasarī.
Reklāmraksts

Kā nomainīt motoreļļu?

Motoreļļas nomaiņa ir būtiska transportlīdzekļa apkopes procedūra, kas palīdz nodrošināt dzinēja vienmērīgu darbību.
Reklāmraksts

Kādu materiālu kapu piemineklim labāk izvēlēties

Ja pastaigā pa kapiem un paskatās uz pieminekļiem, pārsvarā tie ir izgatavoti no akmens. Kāds retais varbūt būs betona vai metāla krusti, bronzas krūšutēla lējums. Kādā nostūrītī atspīdēs stikla piemineklis.
Reklāmraksts

Kapu pieminekļi mirušo piemiņai un godināšanai

Cilvēks dzīvo tik ilgi, cik ilgi saglabājam viņu savās atmiņās. Rūpējoties par aizgājēja piemiņu, kapavietā vēlams uzstādīt kapu apmali vai kapu pieminekli. Tas ļaus nekļūdīgi atrast mirušā kapu ne tikai vērīgākajiem bēru dalībniekiem, bet ikvienam, kas to vēlēsies.
Reklāmraksts

Padomi, kas efektīvi ļaus plānot atvaļinājumu

Plānojot atvaļinājumu, svarīgi ir rūpīgi izplānot katru tā posmu, lai nodrošinātu, ka brīvdienas tiek pavadītas maksimāli patīkami un efektīvi. Te nav runa tikai par maršruta izplānošanu vai galamērķa izvēli; ir runa arī par finansiālo pusi un pareizu sev pieejamo resursu izmantošanu, lai nodrošinātu, ka atvaļinājums būs reāli izbaudāms.
Reklāmraksts

Kā izveidot savu kosmētikas biznesu

Veselības un skaistumkopšanas produkti vienmēr ir bijuši aktuāli un pieprasīti klientu vidū. Daudziem cilvēkiem ir svarīgi izskatīties pievilcīgiem un jauniem, vadīt aktīvu dzīvesveidu, dot priekšroku augstas kvalitātes un veselīgiem produktiem, pievērst uzmanību savam uzturam, fiziskajām aktivitātēm, apmeklējot speciālistus uztura, kosmetoloģijas, dermatoloģijas jomā.
Reklāmraksts

Gaisa kondicionieris palīdzēs sagatavoties vasarai

Tuvākajās dienās Latvijā varētu tikt pārsniegti kārtējie siltuma rekordi un arī vasarā, visticamāk, būs līdzīgi. Ja vēlaties vasaru pavadīt komfortablā temperatūrā ofisā vai mājās ir vērts jau laikus papētīt, ko piedāvā gaisa kondicionieri un kādas ir to cenas. Iespējams, tieši šobrīd varat atrast mājoklim vai darba vietai piemērotu kondicionieri par labāku cenu nekā karstākajā sezonā.
Reklāmraksts

Ieteikumi, kā uzturēt ofisa vidi kārtīgu

Ofisa telpa ir darba vieta, kurā pavadām ievērojamu daļu savas dienas. Tāpēc ir būtiski, lai šī vide būtu tīra, kārtīga un komfortabla. Viens no veidiem, kā nodrošināt labu darba vidi, ir pienācīga atkritumu konteineru izvietošana un pareiza izmantošana. Šajā rakstā sniegsim dažus ieteikumus, kā to izdarīt.
Reklāmraksts

Kā matracis ietekmē miegu?

Cilvēku miegs ir daudzu zinātnisku pētījumu objekts. Neskaitāmos pētījumos ir mēģināts noskaidrot, kā kvalitatīvs miegs ietekmē cilvēka labsajūtu un fizisko veselību, kas izraisa dažādus miega traucējumus un kas var palīdzēt tos novērst. Meklējot atbildes uz šiem jautājumiem, ir noskaidrots, ka viens no faktoriem, kas būtiski ietekmē cilvēka miega kvalitāti, ir gulēšanas virsmas izvēle