Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā 0 °C
Apmācies
Otrdiena, 29. novembris
Ignats, Virgīnija

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Sieviešu džemperi — kā tos valkāt, lai tie izskatītos moderni?

Sieviešu džemperi ir kļuvuši par pastāvīgu ikdienas stilizāciju sastāvdaļu un ne mirkli neiziet no modes. Mēs mīlam tos par valkāšanas komfortu un universālitāti. Ar ko tos apvienot, lai izskatītos moderni? Kā valkāt sieviešu džemperus? Apskati 4 stilus, ar kuriem, iespējams, iepriekš neesi saskārusies! Ar ko valkāt sieviešu džemperus? Pamata padomi
Reklāmraksts

Melnā piektdiena 2022 – kādas atlaides un piedāvājumus meklēt Modivo.lv veikalā?

Melnās piektdienas izpārdošana norisinās arī 2022. gadā – kā jau katru gadu. Šī ir gada lielākā izpārdošana visā pasaulē. Arī MODIVO internetveikalā norisināsies Melnās piektdienas izpārdošana. Daudz ērtāk izmantot lielās atlaides un īpašos piedāvājumus ir tad, ja iepērkaties tiešsaistē, jo tā var izvairīties no cilvēku pūļiem, garām rindām un vilšanās, ja jūsu noskatītā prece ir jau izpārdota vai nav jūsu izmēra. Aplūkosim, kam jāpievērš uzmanība MODIVO veikalā lielās izpārdošanas laikā.
Reklāmraksts

Kāda stila dīvāni ir populārākie?

Kad pienācis laiks jauna dīvāna iegādei, ir jāvelta laiks, lai veiktu pārdomātu izvēli. Tā kā pārdošanā ir plašs dīvānu klāsts, Tev tiek sniegtas visas iespējas izvēlēties ideālo, kas papildinās kopējo interjeru un atbildīs ikvienai vēlmei. Kādi ir šī brīža TOP piedāvājumi? Par to uzzini, lasot rakstu!
Reklāmraksts

TOP 5 populārākie aizkaru dizaini

Lai gan aizkari var kalpot utilitāram mērķim - pasargāt no saules stariem un īpaši ziņkārīgiem kaimiņiem, pareizā komplekta atrašana var nešķist tik steidzama kā, piemēram, paklāja vai dīvāna iegāde. Tomēr mēs uzskatām, ka aizkari patiesībā ir ļoti svarīgi: pareizi izvēlēts aizkars var ne tikai nodrošināt tik ļoti nepieciešamo privātumu, bet arī pārveidot telpu un piešķirt tai mājīguma sajūtu.
Reklāmraksts

Kā efektīvi stiprināt imunitāti?

Cilvēku imunitāte ir organisma dabiskais sargs, kas mūs pasargā no kaitīgas apkārtējās vides ietekmes, kā arī imunitāte ir būtiska, lai mēs izdzīvotu un varētu normāli funkcionēt. Tāpēc ir ļoti svarīgi spēcināt savu imunitāti, lai varētu izvairīties no apkārtējā vidē sastopamajām baktērijām, mikrobiem un vīrusiem – slimot negrib neviens. Kas notiek, ja ir samazināta imunitāte?
Reklāmraksts

Vai ir vērts iegādāties smaržu analogus?

Ik pa laikam kaut kur pavīd frāze – smaržu analogi. Bet kas tad īsti šie smaržu analogi tādi ir, un kā tie atšķiras no klasiskajām smaržām? Uzzināsim to un vēl vairāk šajā rakstā. Kas ir smaržu analogi?
Reklāmraksts

Kā pareizi plānot mēneša budžetu?

Pareizi saplānots budžets palīdzēs sadalīt pieejamus naudas līdzekļus tā, lai pietiktu visiem obligātajiem mēneša izdevumiem. Arī pārējiem tēriņiem nevajadzētu finansiāli smagi ietekmēt dzīvi, ka rezultātā būtu jāpavada kādu brīdi bez iztikas līdzekļiem vai jāaizņemas līdz algas dienai. Budžeta plānošanai variet izvēlēties kādu no mobilām lietotnēm, kas šobrīd tiek piedāvātas lielā apjomā. Tomēr lielākā daļa cilvēku izvēlas budžeta sastādīšanai visparastāko Excel, ko var ērti piemērot jūsu vajadzībām.
Reklāmraksts

Kādas markas lietots auto visticamāk kalpos ilgāk?

Jauna auto iegāde lielākoties ir nozīmīgs lēmums, ar kuru pēc tam jādzīvo vismaz vairākus gadus, tāpēc izvēle ir jāveic atbildīgi, izvērtējot plusus un mīnusus. Vēl pirms auto iegādes vēlams precīzi definēt, kādu tieši auto meklējat, kādas ir pamata prasības. Pēc tam jau sākas atbildīgais – piemērotākā modeļa izvēle.
Reklāmraksts

Amelochevoyage.com – noderīgs resurss ceļotājiem un tūristiem

Ceļošana – miljonu cilvēku aizraušanās visā pasaulē. Tas ir viegls un patīkams veids, kā iegūt daudz spilgtu atmiņu un padarīt dzīvi interesantāku. Lai padarītu savu pieredzi pēc iespējas labāku, jums vajadzētu būt atbildīgam ceļojumu laikā un jāizplāno viss laicīgi. Tas jo īpaši attiecas uz tiem, kas dodas savā pirmajā ceļojumā uz ārzemēm. Viena no labākajām metodēm, kā iegūt noderīgu informāciju, ir lasīt tematiskos rakstus par ceļojumiem un valsti, kurā atrodas vēlamais maršruts.
Reklāmraksts

Bison līmes – neaizstājams palīgs celtnieku ikdienā

Bison līmes un hermētiķi šobrīd tiek pārdoti vairāk nekā 70 valstīs visā pasaulē, tostarp arī Latvijā. Uzņēmums, kas darbojas jau kopš 1938. gada, piedāvā plašu produktu spektru ikvienai situācijai, sākot ar profesionāliem apdares darbiem un beidzot ar nolūzušas briļļu kājiņas pielīmēšanu. Lasiet un noskaidrojiet, kā Bison līme noder celtniecībā, montāžā un apdares darbos!
Reklāmraksts

Kas mūsdienās ir nepieciešams, lai saņemtu finansējumu?

Jebkuram uzņēmumam ir nepieciešams finansējums tā attīstībai, īpaši sākuma posmā, kad tikai tiek izstrādāts biznesa plāns. Ar finansējumu ir iespējams īstenot ieplānotos projektus, segt izdevumus, saistības, iegādāties nepieciešamo produkciju, tehniku, pakalpojumus darbam un pārdošanai.
Reklāmraksts

E-pasta Mārketinga Ceļvedis E-Komercijai

Viena no e-komercijas vietnes darbības galvenajām priekšrocībām ir iespēja veidot savu e-pasta sarakstu. Tas ir datu veids, kāds nav nevienam citam, un tas sniedz jums konkurences priekšrocības, ļaujot veidot attiecības un piesaistīt klientus. Pieaugot interneta veikaliem, jūsu e-komercijas e-pasta mārketinga stratēģijai var būt izšķiroša nozīme jūsu biznesa izaugsmē.
Reklāmraksts

Kādi aksesuāri radīs komfortu vannas istabā?

Vannas istaba netiek uzskatīta par dzīvojamo telpu, bet tieši šeit mēs sevi savedām kārtībā, veicam higiēnas procedūras, ejam dušā un vannā, taisām sev mājas spa rituālus. Šie vannas istabas procesi mūs pavada katru dienu, un tāpēc ir nepieciešams, lai vannas istabā būtu patīkami un ērti atrasties. Šodien mēs runāsim par detaļām, kas palīdzēs jums radīt mājīgumu vannas istabā.