Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Ziemas olimpiskās spēles

LOK : Latvijas Olimpiskās komandas kopējais sniegums Pekinā ir novērtējams kā labs

Trešdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē tika izvērtēti Latvijas Olimpiskās komandas Pekina-2022 sportistu starti XXIV Ziemas Olimpiskajās spēlēs Pekinā. Sēdes laikā katra Olimpiādē pārstāvētā sporta veida federācija iepazīstināja ar savu atlētu snieguma analīzi un pašnovērtējumu. Uzklausot federāciju pārstāvju ziņojumus un rezultātu analīzi, LOK izpildkomiteja novērtēja kopējo Latvijas sportistu sniegumu Pekinā kā labu.

Bukarts būs Latvijas karognesējs Eiropas jaunatnes ziemas Olimpiādē

Oficiāli paziņots Latvijas U-18 hokeja izlases sastāvs Eiropas jaunatnes ziemas Olimpiādei, kas no 12. līdz 17. decembrim norisināsies Somijas pilsētā Voukatti. Latvijas U-18 valstsvienības galvenais treneris Oļegs Sorokins sastāvā iekļāvis divus vārtsargus un astoņpadsmit laukuma spēlētājus. Latvijas karognesējs šajā Eiropas jaunatnes ziemas Olimpiādē būs hokejists Rodžers Bukarts, vēsta Latvijas Olimpiskā komiteja.

Ķīna kritizē ASV diplomātisko boikotu spēlēm

Ķīna nosodījusi ASV paziņojumu par Pekinas 2022. gada ziemas olimpisko spēļu diplomātisko boikotu un solījusi spert atbildes soļus, vēsta BBC. Ķīna arī jau pirms ASV paziņojuma izskanēšanas pasniedza to kā nebūtisku un uzsvēra, ka Covid-19 ierobežojumu dēļ nemaz negrasījās ielūgt ASV amatpersonas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide