Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vladimirs Putins

Indija un Krievija stiprina attiecības

Par ciešāku sadarbību militārajā un enerģētiskajā jomā vakar sarunās Indijas galvaspilsētā Ņūdeli vienojušies Indijas premjerministrs Narendra Modi un Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Valstu līderu samitā piedalījās arī ārlietu un aizsardzības ministri, turklāt šī bija tikai otrā reize koronavīrusa izraisītās pandēmijas laikā, kad Krievijas līderis devies oficiālā ārzemju vizītē.

Putins vēl "neesot izlēmis" vai startēs 2024.gada vēlēšanās

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien paziņojis, ka pērn izdarītie konstitūcijas grozījumi, kas ļauj viņam vēl vismaz divas reizes pretendēt uz valsts galvas amatu, esot nepieciešami lai "stabilizētu" valsti, tomēr viņš neatklāja, vai startēs nākamās vēlēšanās.

Putins sola Baltkrievijai atbalstu pret ārvalstu "iejaukšanos"

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam un Baltkrievijas autoritārajam līderim Aleksandram Lukašenko ceturtdien parakstot virkni vienošanos par abu valstu ciešāku integrāciju, Kremļa saimnieks solīja aizsargāt Minskas režīmu no ārvalstu "iejaukšanās".

Putins ievēros pašizolāciju

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ievēros pašizolāciju, jo viņa tuvāko cilvēku vidū atklāti Covid-19 gadījumi, otrdien paziņojis Kremlis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide