Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valsts svētki

Stankevičs: Mans sapnis par labāku Latviju

Ceturtdien, 18. novembrī, svinot Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienu, Rīgas Domā notika tradicionālais ekumēniskais dievkalpojums, kura laikā klātesošos uzrunāja Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs. Arhibīskaps šoreiz aicināja sapņot par to, kādu vēlamies redzēt savu valsti, un pēc tam arī īstenot katram savu sapni par Latviju.

Šonedēļ Zaķusalas TV tornis mirdz svētku gaismās

No šodienas, 15.novembra, līdz pat 21.novembrim Zaķusalas televīzijas tornis Rīgā tiks izgaismots ar īpašu svētku apgaismojumu, lai priecētu iedzīvotājus un pilsētas viesus valsts svētku laikā, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC). Tāpat no šodienas līdz 22.novembrim LVRTC augstākajos sakaru torņos 15 Latvijas pilsētās tiek pacelti valsts karogi.

Rīgā šodien sabiedriskais transports nebūs bez maksas

Covid-19 izplatības un valstī ieviesto ierobežojošo pasākumu dēļ šodien sabiedriskais transports Rīgā nebūs bez maksas, kā tas bijis iepriekšējos gados, aģentūru LETA informēja pašvaldības SIA Rīgas satiksme Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide