Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +17 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 1. augusts
Albīna, Albīns

Valdība

Radošās personas paliek bez solītās stipendijas

Radošo personu nodarbinātības mērķprogrammā aptuveni 1000 cilvēku saņēma zaļo gaismu stipendijām radošā darba veikšanai. Kultūras ministrija (KM), kurai divām konkursa kārtām tika atvēlēti divi miljoni eiro, ar lepnumu skaidroja, ka šī programma "radošajiem" būs pieejamāka nekā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrētās. Ja ar pirmo konkursa kārtu nebija aizķeršanās, tad otrā sagādāja nepatīkamu pārsteigumu. Izrādās, nauda, kam vajadzēja ienākt jūlija sākumā, kavējas no konkursa rīkotāja – Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) – neatkarīgu iemeslu dēļ. Iemesls – valdība ir vasaras atvaļinājumā, un lēmums par finansējuma piešķiršanu izkritis no tās darba kārtības.

Sporta treniņi varēs norisināties arī iekštelpās

Otrdien, 29. jūnijā, valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto priekšlikumu atļaut interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmu audzēkņu sporta treniņus arī iekštelpās. Tāpat tika atbalstīts ierosinājums palielināt cilvēku skaitu, kas vienlaikus var atrasties ārtelpu sporta sacensību norises vietā.

Muižniece: Obligātā vakcinācija pret Covid-19 būs tikai kā beidzamā alternatīva

Pirms Ministru kabinetā tiek turpinātas diskusijas par obligāto vakcinēšanos pret Covid-19 atsevišķu pakalpojumu sniedzējiem, vispirms ir nepieciešams strādāt pie cilvēku motivēšanas un skaidrošanas par Covid-19 vakcīnas ieguvumiem, aģentūrai LETA ar padomnieces Ilzes Krūkles starpniecību pauda izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide