Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -3 °C
Apmācies
Sestdiena, 4. februāris
Veronika, Daila, Dominiks

Sigulda

Siguldā gadumijā notiks uguņošana

Gadumijā Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā norisināsies kopīga Jaungada sagaidīšana, kurā īsi pirms pusnakts uzrunu iedzīvotājiem teiks Siguldas novada domes priekšsēdētāja Līga Sausiņa un tam sekos notiks uguņošana, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Siguldā siltumenerģijas tarifs pieaug par 39,5%

Siguldā siltumenerģijas tarifs no šodienas pieaug par 39,5% - līdz 99,96 eiro par megavatstundu (MWh), aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) pārstāvji.

Siguldā iegādāsies peldēšanas vestes bērniem Gaujas pludmalē

Lai uzlabotu drošību Siguldas oficiālajā peldvietā pie Gaujas, 29. jūnijā Siguldas novada pašvaldība nolēmusi iegādāties koplietošanas peldēšanas vestes, kuras ikviens vecāks varēs saņemt, atpūšoties Gaujas pludmalē un rūpējoties par savu bērnu drošību.

FOTO: Siguldas centrālais parks atdzims Raiņa un Aspazijas darbu motīvā

Par uzvarētāju metu konkursā vienai no centrālajām Siguldas pilsētas atpūtas vietām – Raiņa parkam, atzīts SIA ALPS ainavu darbnīca, SIA Fixman un Elizabetes Melbārzdes piedāvātais mets, kas piedāvā arhitektoniskos un ilgtspējīgus vides risinājumus balstītus Raiņa un Aspazijas daiļrades tēlos un pretmetos.

FOTO: Siguldā norisinās Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls

Līdz 18. aprīlim Siguldā notiek Šūpoļu festivāls, kura laikā var aplūkot un izšūpoties turpat 100 šūpolēs un vides objektos. Lieldienas un mūsu tradīcijas sniedz kopības sajūtu, atbalstot Ukrainu šajā īpaši smagajā laikā, kopā ar Ukrainas patvēruma meklētājiem mielojoties ar viņu vārīto boršču, informē pašvaldībā.

Šo sestdien Siguldā pret ziedojumiem būs iespēja baudīt gardo ukraiņu boršču

Atbalstot kara bēgļus no Ukrainas un turpinot uzsākto labo darbu maratonu, 2. aprīlī Siguldā, Ausekļa ielā 7B no plkst. 11.00 Siguldas novada iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja cienāties ar gardo ukraiņu boršču. Iniciatīva tiek īstenota apvienojoties vietējām kopienām, kā kafejnīca Mr. Biskvīts, biedrība Siguldas novada attīstībai Concordia un Mālpils brīvprātīgo kustība Mālpils iedvesmo.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide