Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

SestDienas karikatūra

Saules paneļu ēra

Lauku radības brīnās: "Tik daudz saules paneļu, ka sauli nemaz vairs neredz…"

Trešā persona

Valsts policija: "Trešo dzimti latviešu valodā mēs neieviesīsim, bet trešo personu ikvienā potenciāli seksuālā aktā gan!"

Te ārstē no imperiālisma

Veselības ministrs ievieš jaunu medicīnisko pakalpojumu: "Lieliem burtiem, lai ikviens var izlasīt!"

Krīzes atrisināšana

Mašīnists Rinkēvičs mēģina iekustināt vilcienu un sauc remontstrādniekam Briškenam: "Tikai, Dieva dēļ, neķeries nekam vairs klāt!"

BIO šķirošana

Rīdziniekiem no 1. marta pie daudzdzīvokļu mājām, kurās ir vairāk nekā desmit dzīvokļu, būs jāuzstāda bioloģisko atkritumu šķirošanas konteineri. Laba ziņa bomžiem: "Mums būs jāšķiro mazāk, lai tiktu pie pārtikas!"

Sasildīt jaunos vilcienus

Jaunos Škoda Group elektrovilcienus janvāra sākuma lielajā aukstumā pasažieri dabūja gaidīt stundām ilgi to tehnisko nepilnību dēļ. Progresīvo satiksmes ministrs Kaspars Briškens mēģina sasildīt vilcienus: "Globālās sasilšanas apsolījums mūsu partijas programmā būs kardināli jāpārskata..."

Saldus brieži organizē aizsardzību pret safari

Reaģējot uz sociālajos tīklos izplatīto Saldus pusē uzņemto video, kurā redzams, ka no braucošas automašīnas tiek šauts pa briežiem, Valsts policija ir noskaidrojusi notikuma vietu un iesaistītās personas un sākusi kriminālprocesu. Portāls Delfi raksta, tā rīcībā ir neoficiāla informācija, ka briežu šaušanu no automašīnas pastrādājuši mednieki no kolektīva Jaunmuižas mežrags. Saldus brieži organizē aizsardzību pret safari:"Paļausimies uz likuma spēku vai paši uz saviem spēkiem?"

Ceļojuma sponsors

Mamikins priecājas par Latvijas birokrātiju: "Vislabākā ceļojumu apdrošināšana pasaulē!" Uz Krieviju aizbēgušais ekspolitiķis, prokremliskais aktīvists Andrejs Mamikins pusotru gadu no Latvijas Valsts darba inspekcijas saņēmis naudas maksājumus par atrašanos dīkstāvē, iestādē faktiski nestrādājot.

NBS pārtikas rezerve

NBS pārtikas apgādes iepirkumā konstatēti pārkāpumi. Sāks dienesta izmeklēšanu. Raidījumam Nekā personīga neoficiāli zināms, ka uzvarējušās firmas līdzīpašnieks iepriekš pārstāvējis Krievijas intereses darījumā Latvijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide