Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā 0 °C
Apmācies
Piektdiena, 28. janvāris
Spodris, Kārlis

Saeimas priekšsēdētājs

Dienas infografika: Saeimas priekšsēdētāji

Saeimas priekšsēdētāja amats atšķirībā no ministru krēsliem vienmēr bijis un ir viens no stabilākajiem politiskajiem amatiem Latvijā, un vienlaikus tas ir bijis viens no politiskās tirgošanās sastāvdaļām ik reizi, kad tikusi veidota jauna valdības koalīcija. 30 gadu pieredze rāda - atkarībā no konkrētā politiķa un viņa pārstāvētās partijas politiskās pieredzes līmeņa caur šo it kā formālo amatu ir iespēja ietekmēt politisko dienas kārtību ļoti būtiski vai tieši pretēji - neietekmēt pilnīgi neko, formāli "nosēžot krēslā" atvēlēto pilnvaru laiku.

Saskrienas divu augstāko Latvijas amatpersonu automašīnas

Šodien pie Brīvības pieminekļa Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas (V) auto šofera vadītā mašīna ietriekusies Valsts prezidenta Andra Bērziņa dienesta automašīnā, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Āboltiņa: Izvairīties no valsts bankrota ļāva neatlaidīgs darbs un principu ievērošana

Latvijai izvairīties no valsts bankrota ļāva neatlaidīgs darbs un trīs principu - stabilitātes, partnerības un atbildīguma – ievērošana. Tā, runājot par ekonomiskās krīzes pārvarēšanu, trešdien Briselē Eiropas Savienības (ES) valstu parlamentu priekšsēdētāju ikgadējā konferencē sacīja Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (Vienotība).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide