Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas satiksme

Saistībā ar Rīgas satiksmes korupcijas lietu kriminālizmeklēšana sākta arī Čehijā

Izmeklēšana Rīgas satiksmes korupcijas lietā ilgst jau divus gadus un tajā publiski nav redzams progress. Šā gada pavasarī nomira Rīgas satiksmes darbinieks Igors Volkinšteins, kurš organizēja dārgos iepirkumus un kuram lietā bija "savedēja" loma. Nekā personīga zināms, ka pagājušajā mēnesī miris vēl viens aizdomās turētais - Aleksandrs Krjačeks. Viņa kontrolē bija SIA Alkom serviss . Firma kopā ar Škoda Transportation vinnēja Rīgas satiksmes konkursu par tramvaju piegādi un apkopi. Tāpat zināms, ka kriminālprocess nu ierosināts arī Čehijā.

Rīgā šodien sabiedriskais transports nebūs bez maksas

Covid-19 izplatības un valstī ieviesto ierobežojošo pasākumu dēļ šodien sabiedriskais transports Rīgā nebūs bez maksas, kā tas bijis iepriekšējos gados, aģentūru LETA informēja pašvaldības SIA Rīgas satiksme Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

RS kontrolieri: Aptuveni 88% pasažieru lietojuši mutes un deguna aizsegus

Kā liecina Rīgas satiksmes kontrolieru novērojumi pirmajā dienā, mutes un deguna aizsegus sabiedriskajā transportā lietoja aptuveni 88% pasažieru. 7. oktobrī kontrolieri veikuši 879 sabiedriskā transporta līdzekļu pārbaudes. Pārbaužu laikā biļešu kontrolieri gan atgādina pasažieriem par mutes un aizsegu lietošanu, gan kontrolē, vai pasažieri iegādājušies un reģistrējuši braucienu.

Rīgas satiksmes dāsnāk algotie konsultanti: žurnālists, divi domnieki un Rīgas vēlēšanu komisijas vadītājs

Līdz nākamās nedēļas beigām Rīgas satiksme tiesā iesniegs prasību pret bijušo valdes priekšsēdētāju Leonu Bemhenu un vēl trim bijušajiem valdes locekļiem. Pamatojums: 16 fiktīvu konsultantu nodarbināšana, par ko aizdomas radušās Rīgas satiksmes piesaistītajam advokātu birojam. Latvijas Televīzijas raidījums de facto noskaidroja, ka dāsnāk atalgotie no šī saraksta ir bijušais žurnālists Konstantīns Gaņins, kādreizējie Rīgas domes deputāti Nikolajs Zaharovs (Saskaņa) un Andris Bērziņš (GKR), kā arī Rīgas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Kokins (GKR).

Rīgas satiksme reorganizēs struktūru un likvidēs direktoru amatus

Pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme valde trešdien nolēmusi veikt izmaiņas uzņēmuma struktūrā, likvidējot desmit amata vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmuma Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Rīgas satiksme pagarina attālinātās pieteikšanās termiņu Skolēna kartei

Lai pēc iespējas vairāk Rīgas 1., 5. un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecāki varētu pieteikt savus bērnus Skolēna kartei portālā www.eriga.lv, attālinātās pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 6.septembrim, informēja SIA Rīgas satiksme Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

No 1.septembra vairākos Rīgas satiksmes maršrutos atjaunos iekāpšanu tikai pa priekšējām durvīm

No 1. septembra 1., 13. trolejbusa un 10., 20., 28., 34., 35., 43., 47., 54., 60. autobusa maršrutā tiek atjaunota kārtība, kura paredz, ka pasažieru iekāpšana sabiedriskā transporta līdzeklī notiek tikai pa priekšējām durvīm, bet izkāpšana - pa vidējām un aizmugures durvīm. Minētā kārtība tiks ieviesta arī divos jaunos autobusu maršrutos – 57. un 59, portālu Diena informē Rīgas satiksme.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide