Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +7 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Rīgas dome

Galvaspilsētā jārada vietu ikvienam

Par Rīgas attīstības plāniem nākamajos sešos gados, sagaidāmajām izmaiņām pilsētvidē, kā arī biznesa sekmēšanu galvaspilsētā Guntars Gūte sarunājas ar Rīgas domes Attīstības komitejas vadītāju Inesi Andersoni.

FOTO: Rīgā sveic Zelta kāzu jubilārus

Turpinot tradīciju, arī šogad Rīgas dome godina un sveic rīdzinieku ģimenes, kuras svin Zelta kāzas ˗ laulību 50 gadu jubileju. Kopā ar Zelta kāzu jubilāriem tiek godināts pāris, kurš laulībā pavadījis 65 gadus un svin Dimanta kāzas.

Rīgas ielās plaši remontdarbi

Rīgā šajā būvniecības sezonā tiek veikti pēdējos gados lielākie brauktuvju seguma remontdarbi, palielinot satiksmes drošību un ērtības vairāk nekā uz desmit tiltiem un pārvadiem, kā arī 30 ielu posmos, norāda Rīgas domes pārstāvji.

FOTO: Ar olimpisko čempionu līdzdalību atklāj sporta laukumu Brasā

Trešdien, 11. augustā, Rīgas mērs Mārtiņš Staķis, Brasas apkaimes biedrības pārstāvji un Tokijas olimpiskajās spēlēs zeltu ieguvušie 3x3 Latvijas izlases basketbolisti svinīgi atklāja nesen ekspluatācijā nodoto multifunkcionālo sporta laukumu Brasas apkaimē.

Aizdomas par iepriekš sarunātu iepirkumu

Radušās kārtējās aizdomas par pašpasludinātās "pārmaiņu koalīcijas" saimniekošanas patiesajām metodēm Rīgas pašvaldībā. Proti, aizdomas par iespējamiem likumpārkāpumiem izraisījis Rīgas domes (RD) Pilsētas attīstības departamenta (PAD) savā ziņā dīvainais lēmums slēgt līgumu par telpu nomu PAD vajadzībām ar Krievijas un Dominikas Sadraudzības rezidentiem piederošiem uzņēmumiem, kuru piedāvājums, pēc Dienas rīcībā esošās informācijas, ir par 140 tūkstošiem eiro gadā dārgāks nekā vismaz vienam no atraidītajiem vietējiem Latvijas rezidentiem piederošajiem uzņēmumiem, kura piedāvājums pagaidām nezināmu iemeslu dēļ ticis noraidīts jau sākotnējā atlasē.

Iekšlietu ministrija un Rīgas dome sāk kopīgu cīņu ar pārlieku skaļajiem motocikliem

Transportlīdzekļi, kuru tehniskais stāvoklis neatbilst prasībām par radīto trokšņa kontroles sistēmu un kuri, pārvietojoties pa pilsētu, traucē cilvēku mieru, ir problēma, kurai uzmanība pievērsta jau ilgu laiku. Efektīvas trokšņu kontroles veikšanu apgrūtina likumiskais ietvars, ko tagad uzņēmusies risināt Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Rīgas domi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide