Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +7 °C
Viegls lietus
Sestdiena, 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

Rīgas cirks

Izdota grāmata Rīgas cirks. Ieskaņa. 1888-1957

Izdevniecība Latvijas mediji laidusi klajā Māras Pāvulas un Elvīras Avotas sastādīto vēsturisko apkopojumu Rīgas cirks. Ieskaņa. 1888-1957, informēja izdevniecības pārstāvji.

Top muzikālā cirka izrāde jauniešiem Nevaru ciest, ka viņi ēd tik skaļi

No 5. līdz 9. februārim Rīgas cirkā rezidēs Liepājas koncertzāles Lielais dzintars komanda, lai kopā ar mūzikas profesionāļiem un laikmetīgā cirka pārstāvjiem no Latvijas un Skandināvijas strādātu pie topošās muzikālā cirka izrādes jauniešiem. Izrāde ar nosaukumu Nevaru ciest, ka viņi ēd tik skaļi noslēgs arī starptautisko projektu CirqueMusique, kuru Liepājas koncertzāle īsteno kopš 2022. gada nogales, pateicoties Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) grantu atbalstam.

Rīgas cirkā notiks izrāde-ekspedīcija carry on – ceļojums cauri cirka ēkai

Rīgas cirkā viesosies performatīvās mākslas pasaulē pazīstamais projekts carry on. Šī izrāde-ekspedīcija jau paviesojusies dažādās pasaules pilsētās un arvien tiek veidota no jauna, pielāgojot iestudējumu konkrētajai norises vietai. Izrādes Rīgas cirkā notiks 21. un 22. oktobrī, informēja cirka pārstāvji.

Iedvesmoties žonglēšanai

Līdz 20. augustam Rīgas cirkā un Vērmanes dārzā norisināsies Cirka festivāls Re Rīga!, kurš šogad svin jau vienpadsmito dzimšanas dienu. Ar plašu programmu tajā piedalīsies arī Līvas Tauriņas vadītā Rīgas cirka skola, kura ar simbolisku gājienu atklās arī jaunās cirka sezonas sākumu.

Festivāls Re Rīga! atklāj jauno cirka sezonu

Ar klaunādes, objektu manipulācijas un akrobātikas izrādēm šonedēļ tiek atklāts 11. starptautiskais laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls Re Rīga!, kas ieskandina Rīgas cirka jauno sezonu.

Objektu manipulācijas. Nākamnedēļ notiks festivāls Re Rīga!

Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivālā Re Rīga! šogad galvenā uzmanība veltīta klaunādes, objektu manipulācijas un žonglēšanas izrādēm. Festivāls norisināsies no 15. līdz 20. augustam Rīgas cirkā un pilsētvidē – Vērmanes dārzā, informēja organizatoru pārstāve Zane Volkinšteine.

Rīgas cirkā noslēdzas projekts Cirks klimatam

Rīgas cirkā noslēdzas starptautiskais projekts Cirks klimatam, kura mērķis bija Latvijas reģionos radīt telpu, kurā satikties jauniešiem, māksliniekiem un vides ekspertiem, lai sadarbojoties izprastu un apgūtu laikmetīgo mākslu un mākslas aktīvismu kā radošu procesu un iespējamu reakciju uz klimata pārmaiņām, informēja VSIA Rīgas cirks pārstāve Maija Krastiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide