Laika ziņas
Šodien
Migla
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Prozas lasījumi

Ar stāstu Breiveiba konkursā Latgales prozas lasījumi 2023 uzvar Ilze Sperga

Ceturtdien, 7. decembrī, Rēzeknē un tiešraidē internetā notika literārā konkursa Latgales prozas lasījumi 2023 noslēguma pasākums Proza i karbonadis, kas bija viens no literatūras festivāla Prozas lasījumi notikumiem. Šī gada konkursā vislielāko žūrijas punktu skaitu saņēma un par uzvarētāju kļuva literāte, literatūrzinātniece Ilze Sperga ar stāstu Breiveiba.

Latgales prozas lasījumu pasākumi notiks Rēzeknē un Rīgā

No 3. līdz 10. decembrim notiks literatūras festivāls Prozas lasījumi, kura laikā 4. decembrī Rīgā un 7. decembrī Rēzeknē uz pasākumiem – lekciju, diskusiju un literatūras konkursa noslēgumu – aicina konkurss Latgales prozas lasījumi 2023.

Latgolys prozys skaitejumi par labāko prozas rakstītāju Latgalē trešo gadu pēc kārtas tiek atzīta Annele Slišāne

Pagājušajā nedēļā izskanēja starptautiskais literatūras festivāls Prozas lasījumi. Viens no festivāla pasākumiem bija arī literārā konkursa Latgales prozas lasījumi 2022 (Latgolys prozys skaitejumi 2022) noslēgums. Konkursā par labāko prozas rakstītāju Latgalē jau trešo gadu pēc kārtas tika atzīta tekstilmāksliniece, pedagoģe un literāte Annele Slišāne.

Latgales prozas lasījumi 2022 norisināsies dzelzceļa stacijā Rēzekne II

Šī nedēļa ir starptautiskā literatūras festivāla Prozas lasījumi norises laiks, kurā ceturtdien, 8. decembrī, plkst. 20.30 klātienē un tiešraidē varēs piedzīvot arī konkursa Latgolys prozys skaitejumi 2022 (Latgales prozas lasījumi) noslēguma pasākumu, informēja biedrības LgSC pārstāve Edīte Husare.

Decembra sākumā Rīgā norisināsies ikgadējie Prozas lasījumi

Rīgas kultūrvietās, bibliotēkās, kafejnīcās un bāros no 5. līdz 11. decembrim norisināsies starptautiskā literatūras festivāla “Prozas lasījumi 2022” pasākumi, kurus bez maksas aicina apmeklēt ikvienu interesentu. Šogad caurvijas tēma festivālam ir aktuālais patvertnes, patvēruma un slēptuves jautājums.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide