Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +5 °C
Skaidrs
Sestdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Pārmaiņas

Pielāgojas izaicinājumiem

Pēdējās desmitgades sevi piesaka ar aizvien uzskatāmākām pārmaiņām pasaules tautsaimniecībā gan vadošo spēlētāju, gan tehnoloģisko risinājumu ziņā. Pārmaiņu procesu paātrina Covid-19 izplatība, kā arī ekoloģisko problēmu saasināšanās. Līdz ar to tuvākajā piecgadē ekonomiskā transformācija turpināsies.

Ciprs sola izbeigt Grieķijas "pakļaušanu"

Grieķiju sagaida radikālas pārmaiņas - trešdien, uz pirmo sēdi sanākot jaunajai valdībai, apsolīja premjerministrs Aleksis Ciprs, kura vadītā galēji kreisā partija Syriza pēc uzvaras svētdien notikušajās parlamenta ārkārtas vēlēšanās vienojās par koalīcijas izveidi ar labējo nacionālistu partiju Neatkarīgie grieķi. Viņš apliecināja, ka valdība neatkāpsies no solījuma izbeigt gandrīz piecus gadus īstenotos dramatiskos taupības pasākumus.

Ķīnā gaida nākam pie varas jaunu pārmaiņu nesējus

Ķīnā ceturtdien sāksies desmitgades nozīmīgākais politiskais sarīkojums - Ķīnas Komunistiskās partijas (ĶKP) XVIII kongress, kura laikā tiks iecelta jauna valsts vadība. To veidos pārstāvji no diviem partijas iekšienē esošiem spēcīgiem klaniem, kuriem ir atšķirīgi uzskati par to, kā Ķīnā būtu jānorit dažādiem sociālekonomiskajiem un politiskajiem procesiem.

Prezidents: Tuvākie pāris gadi nesīs izmaiņas, kuras pat prātā nenāk

Tuvākie pāris gadi pasaulē nesīs tādas izmaiņas, kuras pat prātā nenāk, un kuru dēļ Latvijā un Eiropā būs jāveido jaunas rīcībspējīgas varas struktūras, intervijā aģentūrai LETA sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš, jautāts, vai redz sevi prezidenta krēslā arī uz otru termiņu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide